Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Śluby i wesela

Polecane posty

Gość Gość

To wiocha totalna. Naprawdę wam się podobają te przasne suknie i zabawy typu wsadzanie głowy pod ...enkę i fotobudki? Bezguscie haha kurva 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To wiocha totalna. Naprawdę wam się podobają te przasne suknie i zabawy typu wsadzanie głowy pod ...enkę i fotobudki? Bezguscie haha kurva 

Nie podobają. To się robi dla starych ciotek i rodziców co "płacą i wymagają". W sumie zrozumiałe, gdzie ci starcy mają iść na baunsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Nie podobają. To się robi dla starych ciotek i rodziców co "płacą i wymagają". W sumie zrozumiałe, gdzie ci starcy mają iść na baunsy?

Ty taka wyzwolona i szczekata a robisz coś dla starych ciotek i to jeszcze za ich pieniądze? Dziwnem w chúj. Do sanatorium i na wieczorki dla starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty taka wyzwolona i szczekata a robisz coś dla starych ciotek i to jeszcze za ich pieniądze? Dziwnem w chúj. Do sanatorium i na wieczorki dla starych.

A kto mówi że ja coś robię??😂 Mówię na jakich wspaniałych weselach byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell...

Nie podobaja sie mi wesela, suknie, wianki, spedy rodziny,kuzynostwa, ciotek, klotek i sasiadow. 

Slub dla mnie to absolutnie  kameralne przyjecie, skromna bardzo suknia , ale za to  wylacznie pierscionek i obraczka z glamiry. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×