Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Denver

Człowiek bez regularnego seksu nie może być szczęśliwym człowiekiem, to wbrew naturze

Polecane posty

Gość gici
9 minut temu, Gość nie napisał:

mi sie chce seksu tylko gdy jestem napalona, czyli pierwsza faza zwiazku,i gdy sie zakocham i jeszcze nie bylo seksu, a tak to mi sie nie chce, tym bardziej z kims kto nie budzi wielkich emocji, bo to po prostu nudne, sprawdzilam, a zako...e sie lub napale na kogos raz na kilka lat, a tak to jestescie powietrzem, wniosek nie potrzebuje regularnego seksu:)

zabawne, kobiety piszą że seks tylko z miłości lub z wielkich emocji, a starcza wam dildo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary prawiczek po 30-tce

ja seksu nigdy nie miałem i jakoś się czuję normalnie. autor zwyczajnie chrzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gici napisał:

zabawne, kobiety piszą że seks tylko z miłości lub z wielkich emocji, a starcza wam dildo 😄

Bo wolą dildo od napalonego samca.Udany seks to tylko z facetem, który ich chociaż zauroczył

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo wolą dildo od napalonego samca.Udany seks to tylko z facetem, który ich chociaż zauroczył

 

dildo i moge sobie wyobrazic fajnego samca, ktory mnie zauroczyl, rozluznic napiecie i wrocic do nauki 😛 a z takim co mnie nie kreci sie bzykac... no nic fajnego 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie
9 minut temu, Gość gici napisał:

zabawne, kobiety piszą że seks tylko z miłości lub z wielkich emocji, a starcza wam dildo 😄

i po co zachowujesz sie jak baba? projektujac na mnie swoje pomysly, nigdy nie bylam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie

a dwa zabawki nie dla mnie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

dildo i moge sobie wyobrazic fajnego samca, ktory mnie zauroczyl, rozluznic napiecie i wrocic do nauki 😛 a z takim co mnie nie kreci sie bzykac... no nic fajnego 😛

czlowiek czulby sie troche hmm zeszmacony 😛 " seks tylko z miłości lub z wielkich emocji, " no seks tzn jest udzial 2 osob a nie kobieta i przedmiot do masturbacji 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcbcbc

kobiety nie wiedza co to celibat, pokazcie mi chociaz jedna kobiete, ktora np 3 lata zyla bez seksu, blagam was... (dodam, ze nie z wyboru tylko np z braku powodzenia, bo to ze ktoras ma cos pod kopula i z wyboru nie ma seksu to inne temat, mowie o zdrowych kobietach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość bvcbcbc napisał:

kobiety nie wiedza co to celibat, pokazcie mi chociaz jedna kobiete, ktora np 3 lata zyla bez seksu, blagam was... (dodam, ze nie z wyboru tylko np z braku powodzenia, bo to ze ktoras ma cos pod kopula i z wyboru nie ma seksu to inne temat, mowie o zdrowych kobietach)

mam kilka kolezanek bez powodzenia, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość gosc napisał:

czlowiek czulby sie troche hmm zeszmacony 😛 " seks tylko z miłości lub z wielkich emocji, " no seks tzn jest udzial 2 osob a nie kobieta i przedmiot do masturbacji 😄 

Dlatego jak seks to z facetem ,który nas kręci, a zabawki to tylko masturbacja,taka zastępcza forma rozładowania napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igz
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dlatego jak seks to z facetem ,który nas kręci, a zabawki to tylko masturbacja,taka zastępcza forma rozładowania napięcia.

ojej, bo wy baby musicie ciagle wkolo to samo powtarzac, bo jestescie mniej uczuciowe i was nie interesuje ze ktos nie atrakcyjny bedzie smutny ze go nie chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość igz napisał:

ojej, bo wy baby musicie ciagle wkolo to samo powtarzac, bo jestescie mniej uczuciowe i was nie interesuje ze ktos nie atrakcyjny bedzie smutny ze go nie chcecie

Tzn .że mamy chodzić do łóżka z każdym kto na nas spojrzy? Są takie i kręcą na tym niezły biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość igz napisał:

ojej, bo wy baby musicie ciagle wkolo to samo powtarzac, bo jestescie mniej uczuciowe i was nie interesuje ze ktos nie atrakcyjny bedzie smutny ze go nie chcecie

a oddanie cenicie, ja sie nie rozmnoze, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Kolejny temat tego nedznego mieczaka. Ja jestem szczesliwy bo nie jestem uzalezniony od jakiejs glupiej ci/ py ktora w kazdej chwili moze zdradzic albo odpier/dalac inne szopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

a oddanie cenicie, ja sie nie rozmnoze, 

wlasnie, niewiadomo czemu prostytutkami gardza faceci, a jak dla mnie to chwala Bogu ze takie prostytutki istnieja i nalezy im sie duzo kasy za ciezka prace, bo one musza z kazdym, za to normalna kobieta nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×