Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwyczajny

jak to wszystko czytam

Polecane posty

Gość zwyczajny

te wasze tematy, problemy, rozkminy...
to dziękuję "Bogu", że jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja wolę to niż portale z martwymi profilami np na sympatii, tu sie przynajmniej cos dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość zwyczajny napisał:

te wasze tematy, problemy, rozkminy...
to dziękuję "Bogu", że jestem sam

Coś w tym jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bóg istnieje wbrew twoim głupim pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny
3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Ja wolę to niż portale z martwymi profilami np na sympatii, tu sie przynajmniej cos dzieje

Szambo się dzieje... ot cała misterna zagadka.

2 minuty temu, Gość gość napisał:

Bóg istnieje wbrew twoim głupim pozorom

Katechetko daruj sobie swoje lekcje religii. Wbrew POZOROM osoby pobożne są niejednokrotnie gorsze od ateistów. Tamci przynajmniej potrafią uszanować fakt, że ktoś wierzy w coś innego, czego oni nie uznają. Twoja reakcja jest bezcenna. Nie potrafisz przejść obojętna obok tematu który nawet w niewielkim stopniu narusza Twój światopogląd. Wielokrotnie to udowodniłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Coś w tym jest 🙂

Najprawdziwsza prawda? 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość zwyczajny napisał:

Szambo się dzieje... ot cała misterna zagadka.

Katechetko daruj sobie swoje lekcje religii. Wbrew POZOROM osoby pobożne są niejednokrotnie gorsze od ateistów. Tamci przynajmniej potrafią uszanować fakt, że ktoś wierzy w coś innego, czego oni nie uznają. Twoja reakcja jest bezcenna. Nie potrafisz przejść obojętna obok tematu który nawet w niewielkim stopniu narusza Twój światopogląd. Wielokrotnie to udowodniłaś.

10/10

po czym ją poznajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny

Ten wątek jest też odpowiedziom na pytanie zawarte w temacie: dlaczego jest tak wielu kawalerów.
Może po prostu nie chcą doświadczać tego co oferuje im związek i wszystkie jego aspekty.
Ludzie dziś popadają w jakiś obłęd. Jak przyglądam się temu wszystkiemu z boku to zastanawiam się czy ja potrafił bym wytrwać w takim związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porostu

W zwionsku z zwionskiem nie ma zwionsku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny
11 minut temu, Gość gość napisał:

10/10

po czym ją poznajesz?

Wybacz, ale głupie pytanie zadajesz. Jeśli przebywasz tutaj jakiś czas to chyba widzisz, że jest tu jedna taka narwana, która wszystkich upomina i wychwala "Boga". Moralizuje zepsute społeczeństwo. Nie wiem na co liczy, ale skoro tutaj przebywa i myśli, że jeje gadka o Bogu cokolwiek zmieni lub wiara czyni ją lepszą to jej strasznie współczuję. Zapewne jest nieszczęśliwa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny
6 minut temu, Gość Porostu napisał:

W zwionsku z zwionskiem nie ma zwionsku. 

Ale żeś k/u/r/w/a mądry! Typowy reprezentant tutejszego g/ó/w/n/o szamba. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to stul dziób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodo
Przed chwilą, Gość zwyczajny napisał:

Ale żeś k/u/r/w/a mądry! Typowy reprezentant tutejszego g/ó/w/n/o szamba. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to stul dziób. 

Jestem ptakiem z dużym dziobem i siusiakiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny
1 minutę temu, Gość Dodo napisał:

Jestem ptakiem z dużym dziobem i siusiakiem. 

I jak widzę masz kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodo
1 minutę temu, Gość zwyczajny napisał:

I jak widzę masz kompleksy.

Kompleksy i robię brązowe kleksy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość Onsam napisał:

Ja wolę to niż portale z martwymi profilami np na sympatii, tu sie przynajmniej cos dzieje

Ruch w interesie trwa... można sobie pozartowac przynajmniej.

 

21 minut temu, Gość zwyczajny napisał:

Ten wątek jest też odpowiedziom na pytanie zawarte w temacie: dlaczego jest tak wielu kawalerów.
Może po prostu nie chcą doświadczać tego co oferuje im związek i wszystkie jego aspekty.
Ludzie dziś popadają w jakiś obłęd. Jak przyglądam się temu wszystkiemu z boku to zastanawiam się czy ja potrafił bym wytrwać w takim związku. 

Osoby, które są tutaj, nie są dobrą grupą reprezentującą ogół szarych ludzi żyjących w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość zwyczajny napisał:

Wybacz, ale głupie pytanie zadajesz. Jeśli przebywasz tutaj jakiś czas to chyba widzisz, że jest tu jedna taka narwana, która wszystkich upomina i wychwala "Boga". Moralizuje zepsute społeczeństwo. Nie wiem na co liczy, ale skoro tutaj przebywa i myśli, że jeje gadka o Bogu cokolwiek zmieni lub wiara czyni ją lepszą to jej strasznie współczuję. Zapewne jest nieszczęśliwa. 

 

A ty nieszczęśniku chcesz ją uszczęśliwić? Ona zbiera zasługi, a ty jej kłody pod nogi kładziesz.Zapewniam cię, że mylisz się w osądzie, bo jest tu kilka takich osób, w tym Sylwia S. To na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×