Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Po co dziewczynom duży członek u partnera?

Polecane posty

Gość gość
2 godziny temu, Gość Koneser napisał:

Kolejne toksyczne pier.dolenie lasek z kafeterii co kazda knage to 25cm najlepiej by chciala a jak ma 20 to juz jest no super - faktycznie mozna sie pochwalic na wsi. Jakie są realia? A no takie, że dla kobiety dlugosc nie ma znaczenia mowiac szczerze lepiej zeby nie mial 18cm, a to dlaczego zapytacie? Odpowiadając bo jak jest wiekszy to w zaleznosci od pozycji moze obijac jej jajniki a to taki ból jakbyście panowie dostali jaja. Ja mam 18 wlasnie i mialem problem z 3 dziewczynami bo im wlasnie obijałem, zwyczajnie pewne pozycje wypadały. Stąd jak czytam tutejsze patuski ze knagi 20cm to ach i och, to rozumiem ze taka knaga to im tylko po to zeby na wsi się pochwalić albo postawić na półce, bo na niego na pewno nie wlezie. Kafeteria to zgromadzenie toksycznych bab dlatego bez skorpułów zdejmuję nachy i na nie elegancko sr.am.

jajniki obijałeś? ja prdl, chyba sie cepie razem z tymi byłymi musisz douczyć co baba ma i gdzie. Chyba wam matoły chodziło o trzon macicy> Nie dziekuj, wiem co to jest bo jeden z byłych mi równo obijał:D.

Dobrze ze tym byłym resztek mózgu nie wypukałeś tymi marnymi cm co je masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no chyba że zaszedł ten przypadek: 

Ból jajników po i w trakcie stosunku może zaliczać się do tzw. nerwobóli spowodowanych stresem. Lęk przed zbliżeniem fizycznym może skutecznie pozbawić odczuwania przyjemności z seksu, a w konsekwencji przyczynić się do powstania fobii, wymagającej terapii u seksuologa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość kgh napisał:

Jak faceci mogą wierzyć w to że rozmiar nie ma znaczenia, tak mówią kobiety które chcą pocieszyć swoich facetów z małymi kuzkami. Chyba każdy inteligentny mężczyzna wie że małą knagą nic sie nie zdziała. To tak jakby powiedzieć że niski facet 160 w kapeluszu jest atrakcyjniejszy od tego 180 cm.

Faceci często próbują się dowartościowywać. Zamiast spojrzeć prawdzie w oczy.

Mały sprzęt, nigdy nie dorówna dużemu i taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Faceci często próbują się dowartościowywać. Zamiast spojrzeć prawdzie w oczy.

Mały sprzęt, nigdy nie dorówna dużemu i taka prawda.

Ale co niektórym facetom trudno w tą prawdę uwierzyć. Lubią się okłamywać aby się pocieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Bo te bardzo używane są już tak rozjechane, że małego by nie czuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Bo te bardzo używane są już tak rozjechane, że małego by nie czuły

A po co mają czuć małego. Ty chyba jesteś chory, po co kobiecie facet z małym przyrodzeniem. Co ona jest matka teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Faceci często próbują się dowartościowywać. Zamiast spojrzeć prawdzie w oczy.

Mały sprzęt, nigdy nie dorówna dużemu i taka prawda.

Grubemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adm

dziecko skończ już sie ośmieszać, wystarczy sprawdzic IP i się okazuje że wszystkie tematy na ten temat pisze jedna i ta sama zdesperowana osoba i jeszcze sobie sama odpisuj:d

Żenada, jakim trzeba być zdesperowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mój 1 chłopak miał niecałe 170 i miał małego członka. Powiem, że wtedy myślałam, że wszyscy mają takie.

Teraz jestem z 2 chłopakiem on ma ponad 180 i ma pokaźny sprzęt. 

Teraz jestem wdzięczna, że się z tym 1 rozstałam, bo z nim sex był kiepski.

Natomiast z tym 2 którym jestem obecnie w sexsie jest po prostu jak w niebie, ja nie wiedziałam, że tak dobrze może być.

Potwierdzam, miałam tak samo.

Kobiety o małym libido mogą być z facetami z małymi członkami, ale jeśli kobieta lubi seks to niestety taki facet niepodoła.No chyba żeby będą lubiły zabawki, nakładki wibratory itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Potwierdzam, miałam tak samo.

Kobiety o małym libido mogą być z facetami z małymi członkami, ale jeśli kobieta lubi seks to niestety taki facet niepodoła.No chyba żeby będą lubiły zabawki, nakładki wibratory itp.

potwierdzam byłem z kobieta która miała 170 cm i miała wielka cipe, wjechałby autobusem

teraz mam taka fajną drobna 160 i jest super ciasna.

po co wiązać się z rozwalonymi babami, lepiej od razu szukajcie ciasnych a wg babskiego myślenia:)

to im niższa kobieta tym ciaśniejsza cipka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość gość napisał:

potwierdzam byłem z kobieta która miała 170 cm i miała wielka cipe, wjechałby autobusem

 

Ale ty musisz być gruby wieprz, że miałeś taką kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie no czasami warto tu zajrzeć, żeby poczytać i leżeć ze śmiechu 😀😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felek
13 godzin temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Znajdź mila, uprzejmą 38latke. Problem? 

problem gdzie taką znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

potwierdzam byłem z kobieta która miała 170 cm i miała wielka cipe, wjechałby autobusem

teraz mam taka fajną drobna 160 i jest super ciasna.

po co wiązać się z rozwalonymi babami, lepiej od razu szukajcie ciasnych a wg babskiego myślenia:)

to im niższa kobieta tym ciaśniejsza cipka:D

Trąci pedofajlem...pendolino żadnego tunelu się nie boi ale wy macie stare pksy w których śmierdzi starym dziadem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluje ściany
12 godzin temu, Gość Martynka_ napisał:

a po co Wam kobieta z dużymi cyckami i odstającym tyłkiem? nie wystarczy, że Wam gotuje, sprząta i jest wierna?

mi wystarczy taka, gdzie się zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×