Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaa

Ilość partnerek - poważne pytanie do Pań

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Ja pier...! Juz nie wiecie co napisac zeby wyszlo na wasze pt kombinujemy, klamiemy byle tylko sie wygodnie ustawic w zyciu:/ dziewczyna pyta to liczy na prawdę. Inaczej po co pytac? 

Nie moge uwierzyc w zaklamanie puszczalskich osòb.  Bzykac co tydzien inną to wielcy macho,  a zeby potem po prostu powiedziec "mialem ze sto kobiet,  ot seks dla rozrywki " to nagle tchorze.  

Autentycznie brzydzą mnie tacy zaklamani ludzie. 

A ja mam pytanie. Zdradzisz nam ilu Ty miałaś partnerów seksualnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
12 godzin temu, Gość paris napisał:

Usiłujemy autorowi doradzić. Wiem, że to nie fer w stosunku do jego dziewczyny, ale zdrowy rozsądek podpowiada, że straty trzeba minimalizować. On już jest troszkę ,,ukarany" przez swoją głupotę😄

Wiesz, a jednak i tak doradzasz autorowi kłamstwo? I niby jak jest ukarany?  W waszych oczach on zasluguje na szanse na zwiazek, ale ona nie zasluguje na prawdę.

Wstyd mi za takie falszywe kobiety na tym forum.  Nie kumam czemu chcecie pomòc takiemu ....arzowi a jego dziewczyna jest mniej ważna. 

Sama mialas wield,  że go tak bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ona zluzuj majty. Pomyśl, że gdyby nie się zmienił i nie chciał ustatkować, to pewnie miałby juz ze 200. Lepiej by Ci było?

Ale to,  że sie zmienil nie zwalnia go z obowiazku bycia szczerym w stosunku do tej dziewczyny. Przeciez moze powiedziec,  że kiedys byl taką a taką osobą a teraz ma inne priorytety.  Ale nie udawac porzadniejszego niż był! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ona zluzuj majty. Pomyśl, że gdyby nie się zmienił i nie chciał ustatkować, to pewnie miałby juz ze 200. Lepiej by Ci było?

Ale to,  że sie zmienil nie zwalnia go z obowiazku bycia szczerym w stosunku do tej dziewczyny. Przeciez moze powiedziec,  że kiedys byl taką a taką osobą a teraz ma inne priorytety.  Ale nie udawac porzadniejszego niż był! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
11 godzin temu, Gość gość napisał:

A ja mam pytanie. Zdradzisz nam ilu Ty miałaś partnerów seksualnych? 

Nie, bo to nie temat o mnie,  ale chyba kumaty sie domysli, że z autorem i kobietami z jego "zaliczeń" nie jest mi po drodze.

Ci,  co go bronią,  sami święci nie byli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Ona napisał:

Ale to,  że sie zmienil nie zwalnia go z obowiazku bycia szczerym w stosunku do tej dziewczyny. Przeciez moze powiedziec,  że kiedys byl taką a taką osobą a teraz ma inne priorytety.  Ale nie udawac porzadniejszego niż był! 

Jeżeli tak powie to Ona odwróci się na pięcie i pójdzie swoją drogą. Zmienił się 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Jak tam autorze?🙂 Co w końcu powiedziałeś swojej dziewczynie i czy było ci łatwo to wyznać? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli tak powie to Ona odwróci się na pięcie i pójdzie swoją drogą. Zmienił się 😄

Czyli zaklamana swinia myslaca tylko jak tu uniknac konsekwencji postepkow z przeszlosci. 

Brzydza mnie tacy faceci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jesli autor oklamie swoja dziewczyne to zycze mu,  zeby ona i tak go zostawila.  

I wam tez.  Kłamcom zwiazkowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga
37 minut temu, Gość Ona napisał:

Jesli autor oklamie swoja dziewczyne to zycze mu,  zeby ona i tak go zostawila.  

I wam tez.  Kłamcom zwiazkowym. 

Ale Tobie trudno jest zrozumieć, że jeśli jednak powie prawdę i ona zdecyduje się dalej z nim być, to może przez ten cały czas żałować, że zna prawdę. Dlaczego jesteś tak zamknięta na taki scenariusz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 godziny temu, Gość Daga napisał:

Ale Tobie trudno jest zrozumieć, że jeśli jednak powie prawdę i ona zdecyduje się dalej z nim być, to może przez ten cały czas żałować, że zna prawdę. Dlaczego jesteś tak zamknięta na taki scenariusz? 

Uwielbiacie koloryzowac klamstwo i czyste wyrachowanie zeby wygladalo jak "dla dobra tej dziewczyny ". A gowno nawet zalane perfumami, bedzie smierdzącym gòwnem.  

Prawda i tylko prawda.  Jak dziewczyna pyta to powinna znac prawde.  Moze byc tak,  że pozna prawde,  bedzie zalowala,  że pytala,  rzuci autora a w nastepnym zwiazku juz nie bedzie pytac.  

Ale wy i autor nawet nie dajecie jej szansy na wybòr!  

Przyznaj sie...sama nie bylas swięta :/

Rozmawiam z ludzmi,  ktorzy sa tak wyrachowani i kalkuluja,  źe az w glowie sie nie miesci. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Uwielbiacie koloryzowac klamstwo i czyste wyrachowanie zeby wygladalo jak "dla dobra tej dziewczyny ". A gowno nawet zalane perfumami, bedzie smierdzącym gòwnem.  

Prawda i tylko prawda.  Jak dziewczyna pyta to powinna znac prawde.  Moze byc tak,  że pozna prawde,  bedzie zalowala,  że pytala,  rzuci autora a w nastepnym zwiazku juz nie bedzie pytac.  

Ale wy i autor nawet nie dajecie jej szansy na wybòr!  

Przyznaj sie...sama nie bylas swięta 😕

Rozmawiam z ludzmi,  ktorzy sa tak wyrachowani i kalkuluja,  źe az w glowie sie nie miesci. 

 

Jak czytam co Ty wypisujesz, to mam wrażenie, że albo masz 16-18 lat i myślisz że jak się zakochasz to będzie prawiczek Ty będziesz dziewicą i będziecie razem do końca świata i jeden dzień dłużej, albo ktoś Cię zdradził lub jakoś skrzywdził i teraz chcesz ostrzec innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Czemu nikt z was nie potrafi budowac zwiazku na szczerosci?  

Mam wielki szacunek np do ex prostytutek, ktore przyznaly sie partnerowi do przeszlosci.  Same.  Bezel przymusu.  Bo to oznacza,  że nie mysla tylko o sobie,  ale daja partnerowi wybor. A wy zachecacie autora do zachowanoa sie jak skonczony gnòj. Nie chcialabym miec takie wredne kolezanki jak wy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

Czemu nikt z was nie potrafi budowac zwiazku na szczerosci?  

Mam wielki szacunek np do ex prostytutek, ktore przyznaly sie partnerowi do przeszlosci.  Same.  Bezel przymusu.  Bo to oznacza,  że nie mysla tylko o sobie,  ale daja partnerowi wybor. A wy zachecacie autora do zachowanoa sie jak skonczony gnòj. Nie chcialabym miec takie wredne kolezanki jak wy. 

Skłaniam się ku tej pierwszej wersji. Masz 16 lat. To słownictwo. Co zdanie to wyzwiska. I kompletnie nie rozumiem co ma do tego wredność. To, że mamy inne zdanie tzn, że jesteśmy wredne. Brawo Ty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga
19 minut temu, Gość Ona napisał:

Czemu nikt z was nie potrafi budowac zwiazku na szczerosci?  

Mam wielki szacunek np do ex prostytutek, ktore przyznaly sie partnerowi do przeszlosci.  Same.  Bezel przymusu.  Bo to oznacza,  że nie mysla tylko o sobie,  ale daja partnerowi wybor. A wy zachecacie autora do zachowanoa sie jak skonczony gnòj. Nie chcialabym miec takie wredne kolezanki jak wy. 

Jeszcze jedno. Jeśli Ty nie widzisz różnicy między prostytucją a częstymi kontaktami seksualnymi to gratuluję. 

Jeśli Jaa robiłby to za kasę, to też uważałabym że wtedy powinien powiedzieć. Ale ta sytuacja jest zupełnie inna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
15 godzin temu, Gość Daga napisał:

Jeszcze jedno. Jeśli Ty nie widzisz różnicy między prostytucją a częstymi kontaktami seksualnymi to gratuluję. 

Jeśli Jaa robiłby to za kasę, to też uważałabym że wtedy powinien powiedzieć. Ale ta sytuacja jest zupełnie inna. 

Mam ponad 30lat.  I cale swe zycie buduję na prawdzie.  Cięzko uwierzyc,  że ktos moze byc czlowiekiem z zasadami,  kiedy samemu sie ich nie ma,  nieprwdaż? 

Dla ciebie puszczanie sie z ponad setką kobiet to nic złego.  Ja mam inne zdanie. Skąd wiesz jaką opinię o ruch.aczach ma dziewczyna autora?  Ja podejrzewam,  że jakby tolerowala bujne życie seksualne to by nawet o to nie pytała. Zauwazylam to chociaz na tym forum.  Jak jakas kobieta miala duzo partnerow to nie pyta swojego obecnego chlopaka o ilość kobiet. 

Daga,  a ty ilu mialas mężczyzn,  że jestes zwolenniczką ukrywania bujnej przeszlosci?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
16 godzin temu, Gość Daga napisał:

Skłaniam się ku tej pierwszej wersji. Masz 16 lat. To słownictwo. Co zdanie to wyzwiska. I kompletnie nie rozumiem co ma do tego wredność. To, że mamy inne zdanie tzn, że jesteśmy wredne. Brawo Ty 🙂

Jestescie wredne do wlasnej płci.  "Lizecie" jaja autorowi, nie bacząc,  że biedna dziewczyna jest w związku z puszczalskim zaklamanym chu.jkiem.

Ciekawe czy ty chcialabys, zeby twoj partner kłamal, kiedy go o cos pytasz (o cos,  w czym chcesz znac prawde,  bo jest to dla ciebie wazne ).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Mam ponad 30lat.  I cale swe zycie buduję na prawdzie.  Cięzko uwierzyc,  że ktos moze byc czlowiekiem z zasadami,  kiedy samemu sie ich nie ma,  nieprwdaż? 

Dla ciebie puszczanie sie z ponad setką kobiet to nic złego.  Ja mam inne zdanie. Skąd wiesz jaką opinię o ruch.aczach ma dziewczyna autora?  Ja podejrzewam,  że jakby tolerowala bujne życie seksualne to by nawet o to nie pytała. Zauwazylam to chociaz na tym forum.  Jak jakas kobieta miala duzo partnerow to nie pyta swojego obecnego chlopaka o ilość kobiet. 

Daga,  a ty ilu mialas mężczyzn,  że jestes zwolenniczką ukrywania bujnej przeszlosci?  

 

1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Jestescie wredne do wlasnej płci.  "Lizecie" jaja autorowi, nie bacząc,  że biedna dziewczyna jest w związku z puszczalskim zaklamanym chu.jkiem.

Ciekawe czy ty chcialabys, zeby twoj partner kłamal, kiedy go o cos pytasz (o cos,  w czym chcesz znac prawde,  bo jest to dla ciebie wazne ).  

Odniosę się trochę do twoich wypowiedzi 🙂 Ja np. nie bronię autora ani nie krytykuję tak kategorycznie, bo on i tak ma za swoje😄 Choć ma teraz dobre chęci i chce stabilizacji, ale z jego przeszłością to nie takie łatwe. Faktycznie, ja też podejrzewam, że nie jest to jej obojętne, ale wydaje mi się , że wynika to z zazdrości:classic_rolleyes: Widzi, że każda kobitka wodzi za nim oczami , to się pyta😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga
Dnia 26.01.2020 o 14:27, Gość Ona napisał:

Mam ponad 30lat.  I cale swe zycie buduję na prawdzie.  Cięzko uwierzyc,  że ktos moze byc czlowiekiem z zasadami,  kiedy samemu sie ich nie ma,  nieprwdaż? 

Dla ciebie puszczanie sie z ponad setką kobiet to nic złego.  Ja mam inne zdanie. Skąd wiesz jaką opinię o ruch.aczach ma dziewczyna autora?  Ja podejrzewam,  że jakby tolerowala bujne życie seksualne to by nawet o to nie pytała. Zauwazylam to chociaz na tym forum.  Jak jakas kobieta miala duzo partnerow to nie pyta swojego obecnego chlopaka o ilość kobiet. 

Daga,  a ty ilu mialas mężczyzn,  że jestes zwolenniczką ukrywania bujnej przeszlosci?  

Nie miałam dużo. Starczy palców u rąk żeby policzyć. A Ty dalej tylko wyzywasz i wyzywasz. Nie będę już tego komentowała bo szkoda słów. Jest może moja "siostrzyczka Hot Milfka Iwonka?

Mam wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A fajnie. Też chciałbym tyle. Mi się udało tylko 60 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
24 minuty temu, Gość gość napisał:

A fajnie. Też chciałbym tyle. Mi się udało tylko 60 😞

Ale czego mu zazdrościsz?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak czego? Tego ile cip.ek zaliczył 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Hej Dagusia, co tam słychać?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kurde ale ja bym chciał sobie tak por.uchać.

Tyle ci.pek do wyboru. mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Kurde ale ja bym chciał sobie tak por.uchać.

Tyle ci.pek do wyboru. mmmmmmmmm

Marzenie ściętej głowy😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość paris napisał:

Marzenie ściętej głowy😂

Jakbym miał takie branie to bym przebierał w cipk.ach aż miło 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco

Ja też! Ja bym w 5 lat ze 200 zaliczył. Ciekawe jakby autor opisał, które cip.ki są najfajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie jestem przystojny, dlatego muszę chodzić do dziewczyn z roksy:)

Ale już zaliczyłem 80 i nie mam z tym problemów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy

Dopiero zobaczyłem temat.

Stary nic nie mów!. Po co?

Im baba mniej wie, tym lepiej śpi, a co sobie poru.chałeś to Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Daga, siostrzyczko Milfetko, nie odzywasz się...😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×