Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa

Zakupy dla noworodka

Polecane posty

Gość Ewa

Po porodzie mam w planach karmić mm i używać pampersów. Do siuśków mokre chusteczki do „dwójki” chyba woda.. 

Czy któraś z was mogłaby podzielić się swoim doświadczeniem na temat wyżej wymienionych produktów? 
chciałabym zrobić sobie zapas tak na 2 tyg żeby nie musieć lecieć od razu do skl. 
Ile puszek mleka, sztuk pampersow, paczek mokrych chusteczek potrzebuje ?
Na kąpanie, kremiki jeszcze się nie zdecydowałam ale mam pełno próbek i myślałam zacząć od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powoli. Nie rob duzych zapasów, bo może się okazać,że produkt powoduje uczulenie lub odparzenia. Na początek kup pampers Premium, chusteczki i zobacz..Ja nie mieszkam w Polsce i mi bardzo przypasowaly mokre chusteczki z logiem tutejszego marketu, bo są mocno mokre. Mleko tez weź jedno, bo nie wiesz jak dziecko zareaguje. U nas hipp sie sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei

Dokładnie. Żadnych dużych zapasów. 

U nas się okazało że córka nie toleruje laktozy, więc mleko tylko bezlaktozowe było kupowane. 

Poza tym niektóre smarowidelka do pupy ją uczulają, chusteczki tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Powoli. Nie rob duzych zapasów, bo może się okazać,że produkt powoduje uczulenie lub odparzenia. Na początek kup pampers Premium, chusteczki i zobacz..Ja nie mieszkam w Polsce i mi bardzo przypasowaly mokre chusteczki z logiem tutejszego marketu, bo są mocno mokre. Mleko tez weź jedno, bo nie wiesz jak dziecko zareaguje. U nas hipp sie sprawdził

Myślałam wziąć różne firmy właśnie żeby w razie czego uniknąć alergii ale niewiem ile op. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
17 minut temu, Gość Lorelei napisał:

Dokładnie. Żadnych dużych zapasów. 

U nas się okazało że córka nie toleruje laktozy, więc mleko tylko bezlaktozowe było kupowane. 

Poza tym niektóre smarowidelka do pupy ją uczulają, chusteczki tak samo. 

Sama jestem alergikiem i istnieje realna szansa że mała też będzie, dlatego najpierw będę korzystać z próbek. Jeśli chodzi o środki higieniczne, wole oddać komuś wszelkie nadwyżki niż lecieć do sklepu dwa dni po porodzie, Wolałabym mieć jakiś zapas w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kup pampersy z biedronki i z lidla. te z lidla sa sporo tansze, oczywiscie mozesz za pieluche placic 70gr, bo kto bogatemu zabroni, ale mozesz tez zaoszczedzone pieniadze wplacic dziecku n ksiazeczke, albo dolozyc do wozka, potem rowerka. taka dygresja, apropo orginalnych pampersow-sa perfumowane i mi zwyczajnie smierdza. Mokre chusteczki nie na dwojke tez sie sprawdza, ale bez rumianku, on uczula czesciej. do kapieli najpierw probki, ktoras ci przypasuje to zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×