Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kręcio

Kerli Madlen, która not into English

Polecane posty

Gość kręcio

Kurcze, jak można tak nie ogarniać nazwy własnego kanału!!!

Jak można mieć taką wymowę, no jak! Już pomijam fakt, że Magda ma specyficzne włosy, rzadko w Polsce spotykane i większość jej porad nie nadaje się dla większości osób oglądających jej kanał, wyglądają dobrze w większości przypadków. Czarszka zaczęła robić to co ona i właśnie nagrała film, jak to jej włosy wypadły. No a gdzie jest myślenie własne tych osób?

Kerli nius, nosz jak można tak mówić i tego słuchać.

Piękne ma włosy, ładna dziewczyna, ale taka rozlazła, losie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

to samo pomyślałam, mam kręcone włosy, ale jej rady w pupę sobie można schować, do tego jeszcze ten jej fatalny angielski, no można pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Haha ja to samo nie mogę znieść jej angielskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscini

To nie ogladajcie 😄

3/4 polakow ma zla wymowe. To normalne. Ale gorzej po angielsku mowia francuzi i niemcy, serio. Ich dopiero nie da sie sluchac. 
 

A w jezyku chodzi przeciez glowie o to, zeby sie dogadac 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unbox

dogadanie dogadaniem, ale mega wiochą jest jak nazywasz swój kanal i "programy" tak, że nie możesz go wymówić

 

poza tym uważam, że kategoryzowanie jaki naród jak mówi jst po prostu smieszne, dobrze mowi ten kto sie dobrze nauczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscini

Mega wiocha to jest obrazanie ludzi. Hejtowanie. Krytykowanie dla samego krytykowania i z nudow. To jest wiocha. 

To, ze ktos wymiawia jakies slowo nieco inaczej nie jest wiocha. To nie Anglia w XIX wieku ze idealna wymowa robila badz nie z kobiety arystokratke 😉

A Francuzi naprawde maja specyficzny akcent i moga znac jezyk angielski perfekcyjnie, ale wiekszosc nie bedzie wymawiac perfekcyjnie wielu slow. No i co? No i nic 🙂 nadal wszyscy beda zyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może jest to jej własna wymyślona wymowa, kiedyś spotkałam się chyba na amerykańskim YT, że koleś wymawiał inaczej nazwę swojego kanały niż powinien, bo jemu się tak podobało xd ale nie wiem czy Magda by na to wpadła 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkw
7 godzin temu, Gość Goscini napisał:

Mega wiocha to jest obrazanie ludzi. Hejtowanie. Krytykowanie dla samego krytykowania i z nudow. To jest wiocha. 

To, ze ktos wymiawia jakies slowo nieco inaczej nie jest wiocha. To nie Anglia w XIX wieku ze idealna wymowa robila badz nie z kobiety arystokratke 😉

A Francuzi naprawde maja specyficzny akcent i moga znac jezyk angielski perfekcyjnie, ale wiekszosc nie bedzie wymawiac perfekcyjnie wielu slow. No i co? No i nic 🙂 nadal wszyscy beda zyli.

A jaki to ma związek z tematem? Krytykowanie kogoś nie jest wiocha. Wystawiasz się do ludzi to licz się z tym ze będą oceniać to co oglądają. To nie ocena zycia prywatnego a treści które wymawia w obcym języku na kanale.

Magda nie jest Francuzka, zbitka cur/fur/sur nie jest prosta do wymówienia w języku angielskim. Niezależnie od azjatyckiego akcentu, francuskiego - Magda wymawia to tak fatalnie, ze aż boli w uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×