Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dino baggio

Faceci mają przesrane praktycznie Jeżeli nie zdobędą kobiety do 28 roku życia to czeka ich samotność

Polecane posty

Gość Dino baggio

Przeciętni Goście mają przesrane w życiu Jeżeli nie udaje mi się zdobyć jakiejś kobiety przed trzydziestką to absolutnie nie mają szans aby później jeszcze się z kimś związać Bo kobiety po 30 już dawno są zajęte są mężatkami mają dzieci dlatego dzisiaj jest taka plaga kawalerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Gdy szukałem partnerki życiowej byłem ledwo po 20 tce. Już wtedy były spore problemy z zapoznaniem fajnej dziewczyny gdyż były one już poprzebierane. Mam tu na myśli dziewczyny w wieku 18-21 lat gdyż tylko takie były w moim zainteresowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwsza żona w wieku 26 lat, później konkubina (4 lata razem) w wieku 31 lat, w wieku 37 lat druga żona.  Więc nie jest źle. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonny

jest sporo racji, ze przecietnemu facetowi po 30 trudno jest znalezc normalna wolna dziewczyne.

Ale moglismy szukac wczesniej przeciez, wiem z wlasnego doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shinigami

sądzicie, że z kobietami jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonny

kobiety po 30 paradoksalnie maja troche latwiej, bo na takie jeszcze faceci leca ( np 40latkowie). Kobiety czesto lubia troche starszych facetow, faceci raczej nie leca na starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shinigami

Jeszcze 🙂 cóż faktycznie liczy się przede wszystkim wygląd, zarówno dla jednej jak i drugiej strony, szkoda tylko, że najczęściej żadna strona nie pokusi się aby poznać tego drugiego człowieka nie patrząc na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonny

niestety ludzie im starsi tym sa mniej atrakcyjni jezeli chodzi o relacje damsko meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co wy piersolicie, że tak powiem. Mam 41 lat i mam mnóstwo chętnych. A kobiety po 30 są albo dzieciate albo chore psychicznie jeśli dzieci nie mają. Więc i tak źle i tak niedobrze. Ale chętne są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonny

skoro te 30 sa takie nienormalne, to po co sie z nimi zadajesz. To normalne, ze 30 ma dzieci, no bo kiedy ma je miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shinigami

czyli jak bym nie miała dziecka po 30 to była bym chora psychicznie? haha bo kobieta MUSI mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Masz trochę racji,ale jeśli chodzi o kobiety to one też nie mają łatwo, bardzo dużo fajnych chłopaków jest zajętych.  

Kiedyś to bylo łatwiej na pewno kogoś poznać,bo teraz jednak dużo osób patrzy na wygląd/finanse drugiej osoby. Wiele osób jednak woli być samemu niż wiązać się byle z kim i żyć w nieszczęśliwym związku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonny

nie musi, ale normalne ze ma. Jezeli nie ma jako 30 to juz raczej nie bedzie miec, co zreszta nie jest takie zle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Baby to brudasy. Kawalerskie życie to los na loterii. Po co komu baba z brudnymi gaciami co nie myje rąk po wyjściu z    wc? I nie czyści muszli klozetowej po sobie 🤨 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Jesli jest Ci dane miec kobiete (żone)to i po 40 znajdziesz. Moj brat spodkał swoja ukochaną w wieku 37lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość tonny napisał:

nie musi, ale normalne ze ma. Jezeli nie ma jako 30 to juz raczej nie bedzie miec, co zreszta nie jest takie zle.:)

Wśród znanych mi kobiet większość urodziła dzieci po 30., niektóre nawet około 40. Czyżbyś mieszkał na wsi albo w małym miasteczku, gdzie 25-latka to stara panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikos
1 godzinę temu, Gość Max napisał:

 

 

1 godzinę temu, Gość Dino baggio napisał:

 

A kto powiedział że 30 latek musi mieć 30 łatkę lepsze są te po 20stce i one są wolnea muj kolego ma 42 lata a jego kobieta 29 można można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta

29 lat to rzeczywiście 'po dwudziestce' hahaha oplulam telefon że śmiechu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycerzyk

No ja mam jeszcze 4 dni szansy haha 

 

Artua213(małpa)Gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycerzyk

No ja mam jeszcze 4 dni szansy haha 

 

Artua213(małpa)Gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2020 o 22:24, Gość Dino baggio napisał:

Przeciętni Goście mają przesrane w życiu Jeżeli nie udaje mi się zdobyć jakiejś kobiety przed trzydziestką to absolutnie nie mają szans aby później jeszcze się z kimś związać Bo kobiety po 30 już dawno są zajęte są mężatkami mają dzieci dlatego dzisiaj jest taka plaga kawalerów

Skoro tak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

Możliwe, że bycie normalnym po 30stce jest ponad przeciętne, bo przeciętny facet, lub taki trochę poniżej przeciętnej będzie miał spore / znaczne problemy po 30stce, więc taki całkiem normalny już nie będzie...

No właśnie, wciąż zapominamy, że jak mówią, że kobiety po 30stce mają małe szanse,
mało kto mówi, że to jest w mieście, gdzie w miastach jest zazwyczaj więcej kobiet niż mężczyzn.

No, ale wtedy w miastach kobiety rozwiązują problem biorąc dużo starszych facetów, i liczby się zgadzają.

Natomiast słyszałem, że po wsiach, to rolnicy zostają sami, już po 28 roku życia, (Więc normalnie gorzej jak kobiety z miast) 
słyszałem, że jak się nawet jakiś do końca studiów rolniczych nie ożeni, to już zostaje w 85% starym wiejskim kawalerem.

To się zgadzam. Na wsiach to bardziej dziewczyny ciągnie na studia i do miasta, więc jest odpływ kobiet, a poza tym jest też kwestia mentalności, bo faceci są, jak to moja znajoma ze wsi pochodząca "doopowaci" w relacjach z kobietami, więc Ci sprytniejsi zajmą się tymi kobietami co na wsi zostają, a Ci mniej sprytni, no cóż - starokawalerstwo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AmidaButsu napisał:

Przed 40 druga fala rozwodnikpep, inceli i różnej maści 😁👌 

Druga fala loszek i rozwodników przed 40 stka.
takie fakty. mozna sie zalapac😃
A i alimenty placic xD

Edytowano przez akimuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×