Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Totti

Poznałem młodszą dziewczynę

Polecane posty

Gość Totti

Podoba mi się dziewczyna tylko w tym problem że ona ma 18 lat a ja 25 niewiem czy mnie pędzie chciała a poza tym jej koleżanki mają starszych chłopaków max 2 lata może się tym sugerować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

W tym wieku 7 lat roznicy to moze byc troche duzo. 18stki sa jeszcze glupiutkie 😉 malo dojrzałe emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo szeroki temat, nie łatwo jest odpowiedzieć. Niektóre 18latki mogą być jak twoje rówiesnice, niektóre mogą być mniej dojrzałe. Zależy jaka ona jest. Jeśli chlopacy jej znajomych są w podobnym wieku to pewnie jest tym drugim typem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totti
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Bardzo szeroki temat, nie łatwo jest odpowiedzieć. Niektóre 18latki mogą być jak twoje rówiesnice, niektóre mogą być mniej dojrzałe. Zależy jaka ona jest. Jeśli chlopacy jej znajomych są w podobnym wieku to pewnie jest tym drugim typem...

Że woli starszych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totti
5 minut temu, Gość gość napisał:

Bardzo szeroki temat, nie łatwo jest odpowiedzieć. Niektóre 18latki mogą być jak twoje rówiesnice, niektóre mogą być mniej dojrzałe. Zależy jaka ona jest. Jeśli chlopacy jej znajomych są w podobnym wieku to pewnie jest tym drugim typem...

Mi to nie przeszkadza bo wolę młodsze od siebie tylko tym się martwię że jestem dla niej za stary że wolałabym takiego o 2 lata starszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×