Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Niektórzy mieli jakieś 100 kobiet a ja nawet się nie całowałem

Polecane posty

Gość Gość

32 lata i wciąż jestem prawiczkiem. Co ja zrobiłem źle? Może to, że byłem zawsze uprzejmy i dobry. A może po prostu nie podobał się dziewczynom mój charakter, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie zrobiłeś źle. To większość dziewczyn jest zniszczonych. Dodatkowo od kiedy powstały social media i Tindery to niestety ważną rolę zaczął odgrywać wygląd i popularność. To jakim jesteś człowiekiem już dla kobiet mało znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica 25+

Prawiczek, ktory zaluje,  że sie nie puszczal jest tyle wart,  co te szma.ciarze bzykajace panienki z klubu, czyli ZERO. Rozumiem żalowac, że sie nie bylo w zwiazku i nie doswiadczylo milosci. Ale jak ty sie poròwnujesz do kur.wiarzy to ja bym cię i tak nie chciala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

  Całowanie niewiasty to fajna rzecz a najlepsze jest to , że  całe ciało można całować  a nie usta tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Dziewica 25+ napisał:

Prawiczek, ktory zaluje,  że sie nie puszczal jest tyle wart,  co te szma.ciarze bzykajace panienki z klubu, czyli ZERO. Rozumiem żalowac, że sie nie bylo w zwiazku i nie doswiadczylo milosci. Ale jak ty sie poròwnujesz do kur.wiarzy to ja bym cię i tak nie chciala. 

A ja tego pana rozumiem. Ja też żałuję, że się nie puszczalam. Co człowiek użyję to jego, i tak się postarzeje i potem nikogo to nie obejdzie, czy ktoś był kurviarzem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Onkosfera napisał:

A ja tego pana rozumiem. Ja też żałuję, że się nie puszczalam. Co człowiek użyję to jego, i tak się postarzeje i potem nikogo to nie obejdzie, czy ktoś był kurviarzem czy nie.

Ludzie różnie odczuwają przyjemność.
Moim zdaniem sex bez uczuć nie ma smaku i nie daje żadnej przyjemności. 
Znam to z końcówki małżeństwa. Niby sex był, ale tak jak z obcą osobą, nawet fizycznie się podoba i wszystko niby ok, ale ten brak uczuć powodował, że było to tak sztuczne.
Rozmowa, flirtowanie i poznawanie nowych osób daje więcej przyjemności niż sam sex. Takim pośrednim dowodem na to, jest fakt, że wielu mężczyzn po czasem długich staraniach o kobietę, po dojściu do celu i sexie, nagle odpuszczają, a przecież o kolejny sex byłoby im już łatwiej, a jednak kiedy okazuje się, że brak uczucia, rezygnują i szukają dalej.
Tylko facet często się nie przyznaje do tego, że szuka uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jack445 napisał:

Ludzie różnie odczuwają przyjemność.
Moim zdaniem sex bez uczuć nie ma smaku i nie daje żadnej przyjemności. 
Znam to z końcówki małżeństwa. Niby sex był, ale tak jak z obcą osobą, nawet fizycznie się podoba i wszystko niby ok, ale ten brak uczuć powodował, że było to tak sztuczne.
Rozmowa, flirtowanie i poznawanie nowych osób daje więcej przyjemności niż sam sex. Takim pośrednim dowodem na to, jest fakt, że wielu mężczyzn po czasem długich staraniach o kobietę, po dojściu do celu i sexie, nagle odpuszczają, a przecież o kolejny sex byłoby im już łatwiej, a jednak kiedy okazuje się, że brak uczucia, rezygnują i szukają dalej.
Tylko facet często się nie przyznaje do tego, że szuka uczucia.

Ho, ho, nieprzyznawanie się, to podstawa😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem prawiczkiem, mam 36 lat i też nigdy się nie całowałem. O czymś więcej mogę sobie jedynie pomarzyć. Ale najgorsza jest samotność i świadomość, że nikt mnie nie chce, nie pragnie, nikomu nie jestem potrzebny. Przez te wszystkie lata widziałem jak moi koledzy mieli po kilka dziewczyn (krótkie przygody nawet trudno zliczyć), potem się pożenili, niektórzy nawet rozwiedli się i znów kogoś mają. Ja całe życie sam i tak już niestety zostanie. Jestem pewien, że zdechnę przedwcześnie, chociaż może to i lepiej, no bo co to za życie?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
2 godziny temu, Gość Dziewica 25+ napisał:

Prawiczek, ktory zaluje,  że sie nie puszczal jest tyle wart,  co te szma.ciarze bzykajace panienki z klubu, czyli ZERO. Rozumiem żalowac, że sie nie bylo w zwiazku i nie doswiadczylo milosci. Ale jak ty sie poròwnujesz do kur.wiarzy to ja bym cię i tak nie chciala. 

Ból tyłka lvl 1000 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja faceta co miał 100 kobiet za darmo bym nie chciała doplacilabym żeby takiego faceta ktoś sobie wziął 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Onkosfera napisał:

Ho, ho, nieprzyznawanie się, to podstawa😏

Jeśli faktycznie żałujesz, że nie byłaś puszczalska, to przecież nic straconego. Jest mnóstwo mężczyzn szukających łatwych kobiet.

Ja jestem facetem i jeśli będę potrzebował tylko sexu, to przecież mogę zapłacić i naprawdę tanio spędzę godzinkę z piękną o 20 lat młodszą kobietą, która bez zapłaty nigdy by się ze mną nie spotkała. Byłoby pożądanie, bo młoda i ładna, ale nie całowałbym jej tak jak kogoś kogo bym kochał, nie przytuliłbym tak jak kochanki.

Niektórym wystarcza sam sex, a mi potrzeba czegoś więcej, czyli sexu z uczuciem.
Pewnie Ci co czekają bez sexu tyle lat mimo, że mogliby zapłacić, myślą podobnie i mają podobne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jack445 napisał:

Jeśli faktycznie żałujesz, że nie byłaś puszczalska, to przecież nic straconego. Jest mnóstwo mężczyzn szukających łatwych kobiet.

Ja jestem facetem i jeśli będę potrzebował tylko sexu, to przecież mogę zapłacić i naprawdę tanio spędzę godzinkę z piękną o 20 lat młodszą kobietą, która bez zapłaty nigdy by się ze mną nie spotkała. Byłoby pożądanie, bo młoda i ładna, ale nie całowałbym jej tak jak kogoś kogo bym kochał, nie przytuliłbym tak jak kochanki.

Niektórym wystarcza sam sex, a mi potrzeba czegoś więcej, czyli sexu z uczuciem.
Pewnie Ci co czekają bez sexu tyle lat mimo, że mogliby zapłacić, myślą podobnie i mają podobne potrzeby.

Dobra diva 300/h plus, a znaleźć niezmanierowaną, to cholernie trudna sztuka. Zdecydowanie sex to droga przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jack445 napisał:

Jeśli faktycznie żałujesz, że nie byłaś puszczalska, to przecież nic straconego. Jest mnóstwo mężczyzn szukających łatwych kobiet.

Ja jestem facetem i jeśli będę potrzebował tylko sexu, to przecież mogę zapłacić i naprawdę tanio spędzę godzinkę z piękną o 20 lat młodszą kobietą, która bez zapłaty nigdy by się ze mną nie spotkała. Byłoby pożądanie, bo młoda i ładna, ale nie całowałbym jej tak jak kogoś kogo bym kochał, nie przytuliłbym tak jak kochanki.

Niektórym wystarcza sam sex, a mi potrzeba czegoś więcej, czyli sexu z uczuciem.
Pewnie Ci co czekają bez sexu tyle lat mimo, że mogliby zapłacić, myślą podobnie i mają podobne potrzeby.

Wiesz co, ale mi chyba nie o to chodzi, żeby spędzić czas z miłym, tanim, o 20 lat mlodszym mężczyzną😏 Mogę żałować, że nie spędzałam z kimś takim czasu, gdy sama bylam o 20 lat mlodsza kobietą(?). Co mi z tego, że teraz będę puszczalska? Syf, kiła i mogiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Onkosfera napisał:

Wiesz co, ale mi chyba nie o to chodzi, żeby spędzić czas z miłym, tanim, o 20 lat mlodszym mężczyzną😏 Mogę żałować, że nie spędzałam z kimś takim czasu, gdy sama bylam o 20 lat mlodsza kobietą(?). Co mi z tego, że teraz będę puszczalska? Syf, kiła i mogiła

Czyli w w sumie nie żałujesz tego, że nie miałaś tych 100 facetów, ale raczej 100 kochanków i uczuć które mogły być ?

9 minut temu, marcin_wawa napisał:

Dobra diva 300/h plus, a znaleźć niezmanierowaną, to cholernie trudna sztuka. Zdecydowanie sex to droga przyjemność.

Ja nie jestem z Warszawy. Na prowincji jest taniej. Tak o połowę.
Przyznam, że przeglądałem ogłoszenia i chyba żadna nie wołała 300zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jack445 napisał:

Czyli w w sumie nie żałujesz tego, że nie miałaś tych 100 facetów, ale raczej 100 kochanków i uczuć które mogły być ?

Ja nie jestem z Warszawy. Na prowincji jest taniej. Tak o połowę.
Przyznam, że przeglądałem ogłoszenia i chyba żadna nie wołała 300zł...

Jestem Marcin, ale Warszawa to zmyłka. Jestem z innego dużego miasta. I chcę divę, z którą zrobię coś więcej jak beznamiętne ru.chanie pod zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jack445 napisał:

Czyli w w sumie nie żałujesz tego, że nie miałaś tych 100 facetów, ale raczej 100 kochanków i uczuć które mogły być ?

Oczywiście że to drugie😏

1 godzinę temu, Jack445 napisał:

Ja nie jestem z Warszawy. Na prowincji jest taniej. Tak o połowę.

Przyznam, że przeglądałem ogłoszenia i chyba żadna nie wołała 300zł...

 

1 godzinę temu, marcin_wawa napisał:

Jestem Marcin, ale Warszawa to zmyłka. Jestem z innego dużego miasta. I chcę divę, z którą zrobię coś więcej jak beznamiętne ru.chanie pod zegarek.

Problemy mężczyzn na forum dla kobiet...🙄 Marcin, już byś się nie przyznawał🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, marcin_wawa napisał:

Jestem Marcin, ale Warszawa to zmyłka. Jestem z innego dużego miasta. I chcę divę, z którą zrobię coś więcej jak beznamiętne ru.chanie pod zegarek.

Akurat ru.chanie Ci nie grozi, bo łodyga nie dyga😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Onkosfera napisał:

Oczywiście że to drugie😏

 

Problemy mężczyzn na forum dla kobiet...🙄 Marcin, już byś się nie przyznawał🤦‍♀️

Forum kobiet chyba tylko w teorii 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marcin_wawa napisał:

Forum kobiet chyba tylko w teorii 😛

Trzymajmy się wersji oficjalnej😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Onkosfera, chciałabyś prawiczka po trzydziestce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Trzymajmy się wersji oficjalnej😏

Pokaż ciipe kaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 438

Marcinek  w kolko nawija o ...ach a nawet mu pyta   nie dyga 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Onkosfera, chciałabyś prawiczka po trzydziestce?

Jest trochę więcej kryteriów, które powodują że kogoś bym chciala (lub nie), nie tylko wiek czy hipotetyczne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×