Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oporcjonista

Jestem przekonany, że każda porządna kobieta marzy o romansie z prawdziwym bad boyem

Polecane posty

Gość Oporcjonista

z takim typowym macho, kozakiem, bad boyem.., gosciem, ktory jest umiesniony, ma tatuaze, sporo kasy, ma przeszlosc troche spod ciemnej gwiazdy, ktora jakby trzeba bylo to bez wachania moglby kogos pobić, twardy cham... aby zabral taka grzeczną paniusie, ktora nacodzien zyje w rutynie, ma faceta albo meza, ktory jest zwyklym przecietnym leszczem.., aby zabral ją w swoim nowym mercedesie albo bmw gdzies nad morze do hotelu sherator w sopocie, aby piła z nim najdrozszego szampana i aby mu sie calą noc oddawala..., by na drugi dzien wrocic do rzeczywistosci i udawac przed swoim cio.towatym męzem ze wszystko jest ok.., i np za 2 tygodnie lub miesiac znowu uciec z nim na weekend i zapomniec o swiecie.. jestem pewny ze marzycie o czyms takim wy ku.rwy szm.aty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrtyr

wiadomo, one to lubia, pewnie kazda zaprzeczy ale to jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Ale to nie jest twoja sprawa tak właściwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nawet moja mama ma w albumie z młodych lar zdjęcie, gdzie, jak mi mówiła z Gruzinem stai ona i 2 koleżanki chyba, nie pamiętam i on je obejmuje tak dla zdjęcia, wygląda jak maczo fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardze nimi
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Ale to nie jest twoja sprawa tak właściwie. 

ano moja, bo boli mnie to, ze kobiety to takie kuuuuurwy i szmaaaaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cham to na pewno nie i nie jakiś zakapior. Może ktoś marzy, no ale na pewno nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja jestem przekonana, że gdyby była odwrotna sytuacja, czyli bogata pani, to wszyscy faceci ulegliby bez chwili zastanowienia. Porządne kobiety odrzuciłyby taki układ 

I co Autorze teraz nspiszesz? Męskie szmaty i ...y? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
30 minut temu, Gość Oporcjonista napisał:

z takim typowym macho, kozakiem, bad boyem.., gosciem, ktory jest umiesniony, ma tatuaze, sporo kasy, ma przeszlosc troche spod ciemnej gwiazdy, ktora jakby trzeba bylo to bez wachania moglby kogos pobić, twardy cham... aby zabral taka grzeczną paniusie, ktora nacodzien zyje w rutynie, ma faceta albo meza, ktory jest zwyklym przecietnym leszczem.., aby zabral ją w swoim nowym mercedesie albo bmw gdzies nad morze do hotelu sherator w sopocie, aby piła z nim najdrozszego szampana i aby mu sie calą noc oddawala..., by na drugi dzien wrocic do rzeczywistosci i udawac przed swoim cio.towatym męzem ze wszystko jest ok.., i np za 2 tygodnie lub miesiac znowu uciec z nim na weekend i zapomniec o swiecie.. jestem pewny ze marzycie o czyms takim wy ku.rwy szm.aty

Frustrat🤦‍♀️lżej ci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
30 minut temu, Gość Oporcjonista napisał:

z takim typowym macho, kozakiem, bad boyem.., gosciem, ktory jest umiesniony, ma tatuaze, sporo kasy, ma przeszlosc troche spod ciemnej gwiazdy, ktora jakby trzeba bylo to bez wachania moglby kogos pobić, twardy cham... aby zabral taka grzeczną paniusie, ktora nacodzien zyje w rutynie, ma faceta albo meza, ktory jest zwyklym przecietnym leszczem.., aby zabral ją w swoim nowym mercedesie albo bmw gdzies nad morze do hotelu sherator w sopocie, aby piła z nim najdrozszego szampana i aby mu sie calą noc oddawala..., by na drugi dzien wrocic do rzeczywistosci i udawac przed swoim cio.towatym męzem ze wszystko jest ok.., i np za 2 tygodnie lub miesiac znowu uciec z nim na weekend i zapomniec o swiecie.. jestem pewny ze marzycie o czyms takim wy ku.rwy szm.aty

Frustrat🤦‍♀️lżej ci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardze nimi
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja jestem przekonana, że gdyby była odwrotna sytuacja, czyli bogata pani, to wszyscy faceci ulegliby bez chwili zastanowienia. Porządne kobiety odrzuciłyby taki układ 

I co Autorze teraz nspiszesz? Męskie szmaty i ...y? 

bogata panna?? a co mnie interesuje hajs kobiety? dla nas liczy sie tylko wyglad.. moglas napisac, ze "jestes przekonana ze gdyby to byla laska z wygladu w stylu dody" to ok, pewnie facetowi ciezko byloby sie oprzec

ale sama kasa w sobie nas nie interesuje, w zyciu bym nie polecial na bazyla, ktory jest bogaty.. po co mi ona ? kobieta moze byc biedna ale musi byc ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroks

Ta kundla ze wdchoda.. Albo prostaka w tajazach po solarze co e podejrzanej firmie robi szmal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Oporcjonista napisał:

z takim typowym macho, kozakiem, bad boyem.., gosciem, ktory jest umiesniony, ma tatuaze, sporo kasy, ma przeszlosc troche spod ciemnej gwiazdy, ktora jakby trzeba bylo to bez wachania moglby kogos pobić, twardy cham... aby zabral taka grzeczną paniusie, ktora nacodzien zyje w rutynie, ma faceta albo meza, ktory jest zwyklym przecietnym leszczem.., aby zabral ją w swoim nowym mercedesie albo bmw gdzies nad morze do hotelu sherator w sopocie, aby piła z nim najdrozszego szampana i aby mu sie calą noc oddawala..., by na drugi dzien wrocic do rzeczywistosci i udawac przed swoim cio.towatym męzem ze wszystko jest ok.., i np za 2 tygodnie lub miesiac znowu uciec z nim na weekend i zapomniec o swiecie.. jestem pewny ze marzycie o czyms takim wy ku.rwy szm.aty

Mam od sześciu lat takiego chłopaka, który nigdy nie pracował, a zarabiał. Jest też sportowcem i ma medale w k1. Jest zupełnie normalnym chłopakiem. To on gotuje w naszym domu. Kocham Go i nie zamieniłabym nigdy na żadnego innego. Ma piękne ciało. Jest normalny w łóżku. W przeciwieństwie do tych pierdołowatych ciot nie ma jakichś chorych seksualnych fantazji. Uważa, że kobiecie należy się szacunek, a w łóżku poniewiera się prostytutki, a nie swoją kobietę. Jedyny minus to fakt, że kiepsko dogaduje się z tzw. gawiedzią, dobrze czuje się tylko w swoim środowisku. Jest też dość zazdrosny. Gdy się zirytuje, potrafi być problematyczny. Wbrew obiegowym opiniom wcale nie jest głupi. Owszem nawet matury nie ma, ale IQ ma wysokie. Jest bardzo zaradny życiowo. Przy nim nie ma problemów nie do rozwiązania. Nie jest żadnym supermanem, magikiem w sypialni, rycerzem. Jednak tego uczucia, które mam, gdy widzę Jego siłę, odwagę, nie zamieniłabym na żadne inne. To coś w oczach działa jak afrodyzjak.

Jeżeli się z nim rozstanę, chcę być sama do końca życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
39 minut temu, Gość gardze nimi napisał:

ano moja, bo boli mnie to, ze kobiety to takie kuuuuurwy i szmaaaaty

jestes tym mezem? sam napisales ze zrobilbys to samo z extra penienka majac milutka zone, to co sie rzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardze nimi
1 minutę temu, Gość xxx napisał:

jestes tym mezem? sam napisales ze zrobilbys to samo z extra penienka majac milutka zone, to co sie rzucasz?

ale ja se moge tylko pomaryzc bo nigdy mega laska nie zainteresuje sie przecietnym gosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygyti

Juz widze kobiete z duzymi tzytzkami i duzymi pieniedzmi jak jej odmawiacie zaklamane zafajdane kundelki. grrr tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
1 minutę temu, Gość gardze nimi napisał:

ale ja se moge tylko pomaryzc bo nigdy mega laska nie zainteresuje sie przecietnym gosciem

aa to juz rozumiem, jednak kobieta w pewnym wieku ma takie parcie na dzieci ze wezmie przecietnego, i bedzie mu gotowac obiady, wiec masz duze szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etyhvf

Do autora watku. Bardzo malo kobiet chce takiego maczosamca. Dlaczego? Bo jest problematyczny, czesto chamowaty, przytlaczajacy i nudny. A w lozku najlepsi nie sa wcale “badboye”, ale kolesie ktorzy maja wyobraznie i empatie i wystarczajaco malo egoizmu, zeby sie dowiedziec co tak naprawde kreci kobiety (nie jest to nowe bmw, ani najdrozszy szampan, ani “oddawanie sie cala noc”).

Moze nastilatkom jeszcze sie wydaje to romantyczne, bo takie sa wzorce kulturowe, ale jak kobiety tylko zaczynaja myslec samodzielnie to jak widza takiego maczo to maja ochote uciekac, na prostackie komplementy i podryw na samochod reaguja dreszczem lekkiego obrzydzenia, a “oddawaly” to sie heroiny w XIX w. romansach, a nie kobiety w XXIw.

Wiem ze trudno to bedzie ci zaakceptowac, ale kobiety w wiekszosci (sa oczywiscie wyjatki) wola mezczyzn dojrzalych, stabilnych, z zainteresowaniami, nie zazdrosnych, nie gwaltownych, potrafiacych byc partnerami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość gardze nimi napisał:

ale ja se moge tylko pomaryzc bo nigdy mega laska nie zainteresuje sie przecietnym gosciem

Piszesz o tym, że każda marzy, a ty sam marzysz, więc  jesteś szm.atą i ku.rwą tylko brzydką. Pisz co chcesz ale skończ piz.dusiu lamusowaty kląć na kobiety ty w du.pe jeb.any przegrywie z klo.cem na szyi bo już mnie drażnisz czopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij się w łeb

Ty jesteś jakiś chory,sam widocznie masz takie fantazje,mam zwykłego męża i nigdy nie marzyłam o piciu szampana i oddawaniu się jakiemuś typowi spod ciemnej gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Piszesz o tym, że każda marzy, a ty sam marzysz, więc  jesteś szm.atą i ku.rwą tylko brzydką. Pisz co chcesz ale skończ piz.dusiu lamusowaty kląć na kobiety ty w du.pe jeb.any przegrywie z klo.cem na szyi bo już mnie drażnisz czopie. 

Wulgarne, ale szczere. Też mnie brzydsza takie smieci jak tu się wypowiadając.kobieta ma byc ładna? Dla niektórych to warunek nie do spełnienia. Wyglądu sie smieciu nie wybiera, za to prace - owszem. Sam decydujesz kim jesteś i masz wpływ na swoje zarobki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij się w łeb

Ty o tych bad boyach będziesz pie...lił do usr...nej smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A ja jestem przekonana, że gdyby była odwrotna sytuacja, czyli bogata pani, to wszyscy faceci ulegliby bez chwili zastanowienia.

Nie. Pieniądze kobiety nie mają dla mnie żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Etyhvf napisał:

kobiety w wiekszosci (sa oczywiscie wyjatki) wola mezczyzn dojrzalych, stabilnych, z zainteresowaniami, nie zazdrosnych, nie gwaltownych, potrafiacych byc partnerami 🙂

To ciekawe, bo ja taki jestem, a żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghytyt

i słusznie normalne kobiety mają inne sprawy praca, prranie gaci i takie tam a n ie chłoptasia ktory pozuje na faceta raz takiego raz innego który rżnie głupa a nie może rżnąc czegokolwiek bo ma misje a nie lubi pozycji na misjjonarza bo jest ateistą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×