Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eve

zmieniłam pracę biurową na fizyczną i nie żałuję

Polecane posty

Dnia 21.01.2020 o 14:08, Gość Eve napisał:

pracę fizyczną za brak godności

Żadna praca nie hańbi. Najważniejsze by robić coś co sprawia nam przyjemność. Moje chore ambicje umarły śmiercią naturalną i też dobrze mi z tym. W pracy będę rozwijać się, bo nie byłabym sobą, ale zdrowo.

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie to. Największe chamstwo ludzi, stres, przeładowanie pracą spotkało mnie właśnie w biurze. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... to jaką polecacie pracę fizyczną dla osób wypalonych w korpo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za produkcja gdzie się zarabia 4000 zł do łapy? Jakoś nie wierzę. Chyba że dobre znajomości miałaś. Co to za firma i co tam robisz konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2020 o 17:35, Gość Onsam napisał:

A ja w fizycznej nie wystałbym dłużej jak 4 godziny z przerwami. Zawsze siedziałem w biurze i tam też trzeba robic przerwy wstać postać, przejść się. Najgorsze było przebywanie z osobami z którymi sie nie chce w jednym pomieszczeniu. Jakiś wredny staruch albo osiwiały z nerwów dyktator oraz wchodzący szef na czasem pół dnia. Teraz dużo siedzę, czasem wstanę podam towar poszukam i jestem u siebie. Ale to już będzie koniec, bo jestem tak okradany, że się nie opłaca, w dodatku zmuszony zmienić miejsce na o wiele gorsze. Szukam czegoś biurowego albo lekkiego fizycznego - ale nikt nie przyjmie bez doświadczenia przy maszynie a dwa - nie bo ma wyższe to będzie chciał podwyżek i ucieknie. Takie znam opinie. Na razie nikt się nie odzywa. A może mieszkam w dziurze i dlatego.

No przecież nie musisz się przyznawać do wyższego wykształcenia. Usuń to z CV i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, serduszko7 napisał:

Co to za produkcja gdzie się zarabia 4000 zł do łapy? Jakoś nie wierzę. Chyba że dobre znajomości miałaś. Co to za firma i co tam robisz konkretnie?

U mnie w mieście to możliwe np. przy produkcji mięsa, pakowanie, krojenie itp., ale trzeba pracować 6 dni w tygodniu po 10 godzin. Za nocki i soboty ludzie mają jeszcze jakiś bonus. No i za nadgodziny, wiadomo. W sumie może wyjść te 4000 na rękę. Ale mieszkam w dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2020 o 16:29, Gość Gość napisał:

Ogólnie najlepsza praca  to chyba taka w której się trzeba często przemieszczać może jakiś listonosz to by była dobra opcja 

10 lat temu zmienilem prace biurową na kurierke (miało byc na chwile). I pracuje do dzis. Super fucha, 10 godzin dziennie pn-pt, na swierzym powietrzu, nikt nie stoi nad tobą, robisz po swojemu, mozesz miec przerwe kiedy chcesz itp. Poznalem mnòstwo ludzi, z wieloma sie zaprzyjaznilismy, zalatwic cos po znajomosci nie ma najmniejszego problemu, kasa w miarę za taką robote. Mam 38 lat, jestem w formie (zawsze sport byl w moim życiu) jednak jest wada jedna zasadnicza tej fuchy..... z wiekiem moze byc coraz ciezej i trzeba bedzie szukac czegos na starosc 😉 niemniej poròwnujac to do poprzednich moich zajęć to ta pogardzana przez wielu kurierka to jednak nsjlepsze zajęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×