Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monotonia

w dzisiejszych czasach nie ma już kobiet, które miałyby 20lat i byłyby jeszcze dziewicą

Polecane posty

Gość monotonia

z kolei facetów cała masa.. nawet po tym forum, mozna spotkac praviczkow 30 letnich

to smutne, ta nierownosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoo
4 minuty temu, Gość monotonia napisał:

z kolei facetów cała masa.. nawet po tym forum, mozna spotkac praviczkow 30 letnich

to smutne, ta nierownosc

jestem,z wyboru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario

Moja połówka była dziewicą gdy miała 20 lat. To był jednak jej ostatni rok dziewictwa za moją oczywiście  sprawką. Było to w roku 1989.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
1 godzinę temu, Gość monotonia napisał:

z kolei facetów cała masa.. nawet po tym forum, mozna spotkac praviczkow 30 letnich

to smutne, ta nierownosc

Można spotkać i starszych, tacy po czterdziestce też tu piszą, z tego co zauważyłem 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mam 26 lat i jestem dziewica no ale ja nie istnieje tylko siebie wymyslilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

mam 26 lat i jestem dziewica no ale ja nie istnieje tylko siebie wymyslilam

Tylko że na jedną taką jak Ty, przypada tutaj co najmniej 10 starych prawiczków. Tak że wiesz.... 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 24 lata i jestem. Ale ogólnie mało jest dziewic po 20 r.ż., w moim otoczeniu jestem chyba jedyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam 24 lata i jestem. Ale ogólnie mało jest dziewic po 20 r.ż., w moim otoczeniu jestem chyba jedyna. 

ja 26 lat dziewica, wczesniej pisalam, no i jak komus powiedzialam to bardzo sie zdziwil 😛 ze nie wygladam itp., wrecz jak to okreslil "jakbym z niejednego pieca jadła" po wygladzie mnie ocenil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

ja 26 lat dziewica, wczesniej pisalam, no i jak komus powiedzialam to bardzo sie zdziwil 😛 ze nie wygladam itp., wrecz jak to okreslil "jakbym z niejednego pieca jadła" po wygladzie mnie ocenil.....

Ja też ponoć nie wyglądam, ale większości ludzi stara dziewica kojarzy się z mega brzydką i zaniedbana laską.

A jaki jest powód Twojego dziewictwa, jeśli można spytać? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ja też ponoć nie wyglądam, ale większości ludzi stara dziewica kojarzy się z mega brzydką i zaniedbana laską.

A jaki jest powód Twojego dziewictwa, jeśli można spytać? 😉

bo nikt mnie szczerze nie pokochal 😉 za bardzo nacisk na wyglad, seks, kontakt fizyczny, a ja bym wolala byc doceniona za swoja osobowosc i musze komus najpierw zaufac, oswoic sie nieco, bo troche tez sie mezczyzn boje (bylam molestowana i mam traume)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko że na jedną taką jak Ty, przypada tutaj co najmniej 10 starych prawiczków. Tak że wiesz.... 😁

Taaa...a na jedną dziewicé Z WYBORU ilu przypada prawiczkow z WYBORU?  Bo wiekszosc prawiczkow tutaj chcialaby sie puszczac,  tylko zadna ich nie chce.  Sztuką jest odmowic chetnej i atrakcyjnej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

bo nikt mnie szczerze nie pokochal 😉 za bardzo nacisk na wyglad, seks, kontakt fizyczny, a ja bym wolala byc doceniona za swoja osobowosc i musze komus najpierw zaufac, oswoic sie nieco, bo troche tez sie mezczyzn boje (bylam molestowana i mam traume)

dodam jeszcze, ze randkujac to mezczyzni chyba lubia miec gwarancje, ze dziewczyna szybko sie z nimi przespi 😛 takie stopniowe zapoznawanie kogos to juz niedzisiejsze.Takze pozadanie poczulam po czasie do przyjaciela, bo juz mu ufalam, no trudno ze on zajety to nie zamierzam nic probowac z nim 😉 tak z kolesiem, ktorego slabo znam to nie moge, a jak mezczyzna widzi, ze nie bedzie seksu od razu to mnie olewa po czasie i jeszcze z fochem, ze "nie odwzajemniam jego uczuc" no i te wielkie uczucia do mnie mijają i w okamgnieniu, gdy jakas odpowiednia kandydatka, podobna do mnie da im tylek i wyzna milosc na całe zycie po miesiacu znajomosci 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

ja 26 lat dziewica, wczesniej pisalam, no i jak komus powiedzialam to bardzo sie zdziwil 😛 ze nie wygladam itp., wrecz jak to okreslil "jakbym z niejednego pieca jadła" po wygladzie mnie ocenil.....

Ciekawe jaki to wygląd haha. Faceci i ich stereotypy są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Taaa...a na jedną dziewicé Z WYBORU ilu przypada prawiczkow z WYBORU?  Bo wiekszosc prawiczkow tutaj chcialaby sie puszczac,  tylko zadna ich nie chce.  Sztuką jest odmowic chetnej i atrakcyjnej kobiecie.

Ja to bym się ostro od pierwszej gimnazjum puszczał, jakbym miał taką możliwość. Niestety, nie miałem. Wytryski szły w umywalkę 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
15 minut temu, Gość Ona napisał:

Taaa...a na jedną dziewicé Z WYBORU ilu przypada prawiczkow z WYBORU?  Bo wiekszosc prawiczkow tutaj chcialaby sie puszczac,  tylko zadna ich nie chce.  Sztuką jest odmowic chetnej i atrakcyjnej kobiecie.

Ja do 25 roku życia byłem prawiczkiem z wyboru, a później też z wyboru ale już nie swojego, tylko dziewczyn 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

bo nikt mnie szczerze nie pokochal 😉 za bardzo nacisk na wyglad, seks, kontakt fizyczny, a ja bym wolala byc doceniona za swoja osobowosc i musze komus najpierw zaufac, oswoic sie nieco, bo troche tez sie mezczyzn boje (bylam molestowana i mam traume)

Ja w sumie podobnie. Poza tym do 23 roku życia nie interesowalam się facetami w ogóle, dopiero niedawno zaczęłam. Miałam kilka okazji na seks, ale odmowilam, bo wstydzilam się przyznać, że jestem dziewicą. Myślę, że z biegiem czasu coraz bardziej się będę tego wstydzić, więc raczej już nie poznam co to seks 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Ona napisał:

Taaa...a na jedną dziewicé Z WYBORU ilu przypada prawiczkow z WYBORU?  Bo wiekszosc prawiczkow tutaj chcialaby sie puszczac,  tylko zadna ich nie chce.  Sztuką jest odmowic chetnej i atrakcyjnej kobiecie.

A co to ma do rzeczy, głupia kaczpo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co to ma do rzeczy, głupia kaczpo?

takie, ze na divki mozesz isc to da ci to, czego pragniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

takie, ze na divki mozesz isc to da ci to, czego pragniesz....

Nigdy w życiu. Tylko nieudacznicy chodzą do divek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nigdy w życiu. Tylko nieudacznicy chodzą do divek.

wrecz przeciwnie 😉 tacy zonaci, w zwiazkach tez chodza.... wiem, bo znam kobiete zarabiajaca w ten sposob i takich niesmialych albo takich prawiczkow bylo u niej malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

wrecz przeciwnie 😉 tacy zonaci, w zwiazkach tez chodza.... wiem, bo znam kobiete zarabiajaca w ten sposob i takich niesmialych albo takich prawiczkow bylo u niej malo.

To chyba dobrze świadczy o prawiczkach? Poza tym skąd przekonanie, że prawiczkowie są nieudacznikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To chyba dobrze świadczy o prawiczkach? Poza tym skąd przekonanie, że prawiczkowie są nieudacznikami?

ja tak nie mysle 🙂 ale to najbardziej prawdopodobne, ze tacy nie uprawiaja seksu i dlatego moga byc wg kogostam "nieudacznikami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Taaa...a na jedną dziewicé Z WYBORU ilu przypada prawiczkow z WYBORU?  Bo wiekszosc prawiczkow tutaj chcialaby sie puszczac,  tylko zadna ich nie chce.  Sztuką jest odmowic chetnej i atrakcyjnej kobiecie.

Ja bym odmówił. Dla mnie seks tylko w związku i tylko z ukochaną osobą.

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja w sumie podobnie. Poza tym do 23 roku życia nie interesowalam się facetami w ogóle, dopiero niedawno zaczęłam. Miałam kilka okazji na seks, ale odmowilam, bo wstydzilam się przyznać, że jestem dziewicą. Myślę, że z biegiem czasu coraz bardziej się będę tego wstydzić, więc raczej już nie poznam co to seks 🙂

Przecież bycie dziewicą to żaden powód do wstydu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość vvv napisał:

Przecież bycie dziewicą to żaden powód do wstydu 🙂

Do wstydu może nie, ale na pewno to podejrzane. Moim zdaniem normalny facet jakby poznał dziewicę prawie 25letnia to zacząłby się zastanawiać co z nią nie tak albo że nikt jej nie chciał itp. No chyba, że facet sam byłby prawiczkiem albo miałby małe doświadczenie to moze wtedy dziewictwo byłoby dla niego plusem. A na tym forum jest mnóstwo prawiczkow i jacy oni są to każdy widzi. Ja raczej kogoś takiego bym nie chciała do związku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Do wstydu może nie, ale na pewno to podejrzane. Moim zdaniem normalny facet jakby poznał dziewicę prawie 25letnia to zacząłby się zastanawiać co z nią nie tak albo że nikt jej nie chciał itp. No chyba, że facet sam byłby prawiczkiem albo miałby małe doświadczenie to moze wtedy dziewictwo byłoby dla niego plusem. A na tym forum jest mnóstwo prawiczkow i jacy oni są to każdy widzi. Ja raczej kogoś takiego bym nie chciała do związku.  

Nie sądzę. To raczej kobiety preferują doświadczonych niż prawiczków, natomiast dla mężczyzn nie ma to aż takiego znaczenia. Jeśli jest normalna i dobrze się dogadują, to z pewnością facet nie będzie drążył tematu, tylko się cieszył, że czeka na tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek po 30-tce
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

A na tym forum jest mnóstwo prawiczkow i jacy oni są to każdy widzi. Ja raczej kogoś takiego bym nie chciała do związku.  

Niby jacy? Czego od nas - porządnych szanujących się prawiczków, chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik

W tych czasach co żyjemy to dziewczyny same śie przebijają błonę wiem chore to jest ale prawda moja siostra tak zrobiła bo ją przyłapałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Seks jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppp

Są tylko trzeba umieć szukać na pewno nie w klubach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Ppp napisał:

Są tylko trzeba umieć szukać na pewno nie w klubach 

Akurat ja w klubach i na różnych imprezach bywam co tydzień i jestem 24letnią dziewicą, więc nie zawsze to się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×