Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monotonia

w dzisiejszych czasach nie ma już kobiet, które miałyby 20lat i byłyby jeszcze dziewicą

Polecane posty

Gość Gosc
11 minut temu, Gość Ppp napisał:

Są tylko trzeba umieć szukać na pewno nie w klubach 

Akurat ja w klubach i na różnych imprezach bywam co tydzień, a jestem 24letnią dziewicą, więc nie zawsze to się sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Leżaczek napisał:

16 minut temu, Gość Prawiczek po 30-tce napisał: Niby jacy? Czego od nas - porządnych szanujących się prawiczków, chcesz? X no właśnie, jacy niby są? 😮 

Ogólnie ja nie mam nic do prawiczków, jeżeli nie robią ze swojego prawictwa wielkiej sprawy i nie użalają się nad swoim losem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ogólnie ja nie mam nic do prawiczków, jeżeli nie robią ze swojego prawictwa wielkiej sprawy i nie użalają się nad swoim losem. 

Jako stary prawiczek powiem Ci tak: jeśli użalam się nad swym prawiczym losem, to sporadycznie i tylko na Kafeterii. Dlaczego? Bo w realu nigdy i nikomu bym się nie przyznał do tego, że nie miałem dziewczyny i nawet się nie całowałem - choćby mnie torturowano. Czasem trzeba się komuś wygadać, a anonimowe forum jest do tego najlepszym miejscem, tym bardziej, że piszą tutaj również inni podstarzali prawiczkowie. W sumie dla mnie prawictwo nie jest jeszcze tak straszne jak samotność, brak drugiej kochającej osoby i poczucie zmarnowanego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×