Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Ludzie nie spotykaja sie by pograc w bierki albo zrobic quiz wiedzy geograficznej.... smutne to... kazdy goni za lansem, kasa, emocjami

Polecane posty

Gość gosc

dziwny jest teeen swiat 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja sie mogę tak spotykać na analogowe rzeczy jak bierki gierki kostka do gry. Jest chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Ty pierwszy w tej Pogoni za mlodymi d0pami lansiarami. 

P. S. Miałeś już nie pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

dziwny jest teeen swiat 😅

Cieszę się że znów widzę Twój temat. Mam ochotę znowu powołać się na moc Urzędu Gminy. Może jakieś dofinansowanie na bierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Ja sie mogę tak spotykać na analogowe rzeczy jak bierki gierki kostka do gry. Jest chętna?

Ja bym sobie pograla w Blood Rage...🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Ja bym sobie pograla w Blood Rage...🙄

nauczysz mnie to pogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Argen napisał:

Blood Rage? Nie znam, ale za to kojarzę Magię i Miecz 🙂

Jakby podobne...?

 

Przed chwilą, Gość Onsam napisał:

nauczysz mnie to pogramy

Nie mogę. Zapomniałam sama. Kupilam tą grę ze dwa lata temu na długie zimowe wieczory i... du.pa. Raz gralam. Nie pamietam reguł. Muszę mieć wprawnych partnerów do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Cieszę się że znów widzę Twój temat. Mam ochotę znowu powołać się na moc Urzędu Gminy. Może jakieś dofinansowanie na bierki?

Dofinansowanie dla lansiar, żeby przestały się lansować a zechciały zakładać rodziny ze starymi, cipowatymi nudnymi capami bez życia. Urząd Gminy zajmowalby sie pozyskiwaniem srodkow unijnych na dozywotnie renty dla tychże młodziutkich niewiast za ich poświęcenie i trud dnia codziennego jakie wkładają na rzecz małej społeczności lokalnej inceli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Ty pierwszy w tej Pogoni za mlodymi d0pami lansiarami. 

P. S. Miałeś już nie pisać. 

zraniony przez przeciętniary, ktore ignoruja wartosciowych niesmialych introwertykow, czasem marze o zadbanej sztuni, by poczuc sie wygrywem - przyznaje sie do tego.  Chce by dawni koledzy i sasiedzi zazdroscili - to tez potwierdzam. To wynik tego, ze swiadomie tlamsze w sobie uczucia, nie chcac byc zranionym, wiec dlatego jak mam juz sie  sie wiazac bez uczuc, to wole mozliwie najladniejsza dziewczyne.

PS mialem nie pisac, ale smutno mi dzisiaj, ten swiat jest smutny, zly, brutalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

W państwa-miasta też już nikt nie gra 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Onkosfera napisał:

Cieszę się że znów widzę Twój temat. Mam ochotę znowu powołać się na moc Urzędu Gminy. Może jakieś dofinansowanie na bierki?

Zwlaszcza w dobie kryzysu klimatycznego, powinny byc promowane postawy ograniczające konsumpcje i niepotrzebne podroze. Na szczeblu bynajmniej wyzszym niz Urzad Gminy, a wiec na szczeblu rzadowym lub ponadnarodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

na quiz można iść do baru, często w czwarki i niedziele są 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Jakby podobne...?

 

Nie mogę. Zapomniałam sama. Kupilam tą grę ze dwa lata temu na długie zimowe wieczory i... du.pa. Raz gralam. Nie pamietam reguł. Muszę mieć wprawnych partnerów do gry.

no, tak zerknąłem wygląda na skomplikowaną, dla fanów, ja kiedyś dostałem grę wyścigi konne, coś tam trzeba obstawiać, jakieś żetony ale i tak nie graliśmy wg reguł, chyba lepsze są takie łatwiejsze, dla zabawy, relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedza=sexy

kocham va banque i miliard w rozumie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

no, tak zerknąłem wygląda na skomplikowaną, dla fanów, ja kiedyś dostałem grę wyścigi konne, coś tam trzeba obstawiać, jakieś żetony ale i tak nie graliśmy wg reguł, chyba lepsze są takie łatwiejsze, dla zabawy, relaksu

Zostają bierki😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość gosc napisał:

zraniony przez przeciętniary, ktore ignoruja wartosciowych niesmialych introwertykow, czasem marze o zadbanej sztuni, by poczuc sie wygrywem - przyznaje sie do tego.  Chce by dawni koledzy i sasiedzi zazdroscili - to tez potwierdzam. To wynik tego, ze swiadomie tlamsze w sobie uczucia, nie chcac byc zranionym, wiec dlatego jak mam juz sie  sie wiazac bez uczuc, to wole mozliwie najladniejsza dziewczyne.

PS mialem nie pisac, ale smutno mi dzisiaj, ten swiat jest smutny, zly, brutalny...

Jesteś pusty. I nie wiesz co to uczucia. Piszesz w każdym temacie, ze ty dałbyś miłość.. Teraz twierdzisz, ze nie. Przeciętnej urody dziewczyny miały cie gdzieś? Te piękne nawet by na ciebie nie rzygnely. Szukasz głupich usprawiedliwien dla swoich prymitywnych żądz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Zostają bierki😏

Te prostsze są super, dają więcej radości. Uwielbiałem bierki, kiedyś graliśmy z tatą. Trzeba by sobie przypomnieć co tam jest so wyboru. Domino jeszcze jest, warcaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam karty flirt z jakiejś gazety z lat 80 znalazłam ale sama ze sobą flirtowac to jakaś chújnia. Dzieci nie chcą grać w nic. Co za pokolenie. Bierki są bez sensu. W co można grać samemu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gosc napisał:

zraniony przez przeciętniary, ktore ignoruja wartosciowych niesmialych introwertykow, czasem marze o zadbanej sztuni, by poczuc sie wygrywem - przyznaje sie do tego.  Chce by dawni koledzy i sasiedzi zazdroscili - to tez potwierdzam. To wynik tego, ze swiadomie tlamsze w sobie uczucia, nie chcac byc zranionym, wiec dlatego jak mam juz sie  sie wiazac bez uczuc, to wole mozliwie najladniejsza dziewczyne.

PS mialem nie pisac, ale smutno mi dzisiaj, ten swiat jest smutny, zly, brutalny...

Kochany Autorze, nie sromaj się tak. Zobacz jak wszyscy zwracamy na Ciebie uwagę, a wiedz, że jestesmy wszystkie dwudziestoletnimi modelkami (pssst, panowie, potwierdzcie że Wy jesteście akurat szpetni). Sluchaj, a może, skoro masz już w du.pie miłość, to może Urząd Gminy dofinansowalby Ci sprowadzenie jakiejś Tajki, chcacej poprawić swój status materialny? Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Te prostsze są super, dają więcej radości. Uwielbiałem bierki, kiedyś graliśmy z tatą. Trzeba by sobie przypomnieć co tam jest so wyboru. Domino jeszcze jest, warcaby.

Jenga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mam karty flirt z jakiejś gazety z lat 80 znalazłam ale sama ze sobą flirtowac to jakaś chújnia. Dzieci nie chcą grać w nic. Co za pokolenie. Bierki są bez sensu. W co można grać samemu? 

W okręty?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Jesteś pusty. I nie wiesz co to uczucia. Piszesz w każdym temacie, ze ty dałbyś miłość.. Teraz twierdzisz, ze nie. Przeciętnej urody dziewczyny miały cie gdzieś? Te piękne nawet by na ciebie nie rzygnely. Szukasz głupich usprawiedliwien dla swoich prymitywnych żądz. 

Nieeee, nie mów mu tak, chłop jest na skraju zalamania...😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka_mercurego
7 minut temu, Argen napisał:

Va banque ostatnio wróciło do reżimowej tv - kanał 2

wiem <# przez 6 odc. pan Tomasz (księgowy) wytrzaskał 60 tys. nagrody. ale miał gościu wiedze ❤️ szacun, kocham inteligentnych facetów mrau 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Kochany Autorze, nie sromaj się tak. Zobacz jak wszyscy zwracamy na Ciebie uwagę, a wiedz, że jestesmy wszystkie dwudziestoletnimi modelkami (pssst, panowie, potwierdzcie że Wy jesteście akurat szpetni). Sluchaj, a może, skoro masz już w du.pie miłość, to może Urząd Gminy dofinansowalby Ci sprowadzenie jakiejś Tajki, chcacej poprawić swój status materialny? Co Ty na to?

Sikam ze smiechu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Argen napisał:

Bierki: Bosaki, widły, harpuny, oszczepy... widły 25 pkt, bosaki 20, harpuny 10, oszczepy 1 lub 5 pkt.

no, to było coś, wiem, że były i harpuny z ostrą płaską końcówką i takie bardziej z łopatką na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Jesteś pusty. I nie wiesz co to uczucia. Piszesz w każdym temacie, ze ty dałbyś miłość.. Teraz twierdzisz, ze nie. Przeciętnej urody dziewczyny miały cie gdzieś? Te piękne nawet by na ciebie nie rzygnely. Szukasz głupich usprawiedliwien dla swoich prymitywnych żądz. 

dalbym milosc nawet kobiecie, ktora by mi jej nie dala

byle miec kogos osok, budzic sie obok kogos, zasypiac obok kogos, robic cos wspolnie, jesc wspolnie, przytulac sie wspolnie.... wspierac sie wspolnie

lepsza 22 latka, ktora cie nie kocha ale mimo to jest obok i jakos udaje, ze nie jestem jej obojetny, niz samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

czyli wiosła jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Onkosfera napisał:

Kochany Autorze, nie sromaj się tak. Zobacz jak wszyscy zwracamy na Ciebie uwagę, a wiedz, że jestesmy wszystkie dwudziestoletnimi modelkami (pssst, panowie, potwierdzcie że Wy jesteście akurat szpetni). Sluchaj, a może, skoro masz już w du.pie miłość, to może Urząd Gminy dofinansowalby Ci sprowadzenie jakiejś Tajki, chcacej poprawić swój status materialny? Co Ty na to?

Urzad Gminy nie ma kompetencji wykraczajacych poza granice panstwa polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Argen napisał:

aa jeszcze wiosła chyba 10 pkt.

harpun 15 wiosło 10 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Urzad Gminy nie ma kompetencji wykraczajacych poza granice panstwa polskiego

Cholera, a może gmina Pasikorowice Dolne ma nawiązane jakieś bratnie stosunki z inną gminą w Tajlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×