Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Ludzie nie spotykaja sie by pograc w bierki albo zrobic quiz wiedzy geograficznej.... smutne to... kazdy goni za lansem, kasa, emocjami

Polecane posty

Gość Anty Bazyl
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Urzad Gminy nie ma kompetencji wykraczajacych poza granice panstwa polskiego

A może mamusia niech ci jakąś panne załatwi? W kościele tam popyta koleżanki czy nie mają córki, siostrzenicy itp. Po co od razu urząd gminy, marszalkowski czy konsulat angażować? Niebawem wybory, możesz stawić się na debacie przedwyborczej to może któryś z kandydatów obieca ci załatwić jakąś młoda dziewic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Urzad Gminy nie ma kompetencji wykraczajacych poza granice panstwa polskiego

A może mamusia niech ci jakąś panne załatwi? W kościele tam popyta koleżanki czy nie mają córki, siostrzenicy itp. Po co od razu urząd gminy, marszalkowski czy konsulat angażować? Niebawem wybory, możesz stawić się na debacie przedwyborczej to może któryś z kandydatów obieca ci załatwić jakąś młoda dziewic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Anty Bazyl napisał:

A może mamusia niech ci jakąś panne załatwi? W kościele tam popyta koleżanki czy nie mają córki, siostrzenicy itp. Po co od razu urząd gminy, marszalkowski czy konsulat angażować? Niebawem wybory, możesz stawić się na debacie przedwyborczej to może któryś z kandydatów obieca ci załatwić jakąś młoda dziewic? 

Przecież nie ma pewności czy to odpowiada autor...🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie potrzebuję dziewicy, moglbym miec atrakcyjna 23 latke, co miala 10 bad boyow i teraz spalila sie na nich i wreszcie pragnie wrazliwego, dobrodusznego faceta, z ktorym uwije wspolne gniazdko

dalbym jej milosc i moje dobre serce, troskliwosc, opiekunczosc, empatie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie potrzebuję dziewicy, moglbym miec atrakcyjna 23 latke, co miala 10 bad boyow i teraz spalila sie na nich i wreszcie pragnie wrazliwego, dobrodusznego faceta, z ktorym uwije wspolne gniazdko

dalbym jej milosc i moje dobre serce, troskliwosc, opiekunczosc, empatie

Marzyciel 😂 😂 😂 

Atrakcyjna 23 latka będzie wila gniazdko z atrakcyjnym, czułym, wrażliwym 26latkiem albo z 35letnim milionerem a nie z biednym, brzydkim,schorowanym dyzio Marzycielem 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie potrzebuję dziewicy, moglbym miec atrakcyjna 23 latke, co miala 10 bad boyow i teraz spalila sie na nich i wreszcie pragnie wrazliwego, dobrodusznego faceta, z ktorym uwije wspolne gniazdko

dalbym jej milosc i moje dobre serce, troskliwosc, opiekunczosc, empatie

Dawaj swoje foty. Urząd Gminy oceni Twoje szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość won
46 minut temu, Gość gosc napisał:

dziwny jest teeen swiat 😅

mrde klsej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Dawaj swoje foty. Urząd Gminy oceni Twoje szanse.

cechy charakteru powinny byc peferowane a nie aparycja

osoby zwracajace zbyt duza uwage na wyglad powinny miec wizytacje psychologa w randze starszego specjalisty ds. przeciwdzialaiu samotnosci

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

cechy charakteru powinny byc peferowane a nie aparycja

osoby zwracajace zbyt duza uwage na wyglad powinny miec wizytacje psychologa w randze starszego specjalisty ds. przeciwdzialaiu samotnosci

 

Chyba nie masz na myśli mnie??😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

cechy charakteru powinny byc peferowane a nie aparycja

osoby zwracajace zbyt duza uwage na wyglad powinny miec wizytacje psychologa w randze starszego specjalisty ds. przeciwdzialaiu samotnosci

 

Ty byłbys pierwszym pacjentem. 

Wiek i uroda. Nic więcej cie nie interesuje w kobiecie. 

Odpad i tyle. Zawsze w przyrodzie musi cos takiego występować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
14 minut temu, Onkosfera napisał:

Dawaj swoje foty. Urząd Gminy oceni Twoje szanse.

Dokładnie, pokaz się w końcu. Obczaimy, ocenimy czy jest w ogóle na czym oko zawiesic. W końcu kobiety też zasługują na prawdziwych mezcyzn z męska twarzą i postura.Tak żeby czuć sie wygrywem i miec sie kim pochwalić przed kolegami. Wiadomo, ze jakims lysym grubasem to sie kobieta nie pochwali. Chyba, ze podjedzie jego Lamborghini 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
35 minut temu, Argen napisał:

Pamiętam jak w podstawówce i gimnazjum oglądałem dużo teleturniejów.

Ja też 🙂 Choć niestety urodziłem się w tych czasach, gdzie w telewizji teleturniejów było mało... Początkowo była Gra w ciemno i Awantura o kasę, potem zostało już tylko 1 z 10 i Milionerzy (z przerwami)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammamia
39 minut temu, Gość gosc napisał:

dalbym milosc nawet kobiecie, ktora by mi jej nie dala

byle miec kogos osok, budzic sie obok kogos, zasypiac obok kogos, robic cos wspolnie, jesc wspolnie, przytulac sie wspolnie.... wspierac sie wspolnie

lepsza 22 latka, ktora cie nie kocha ale mimo to jest obok i jakos udaje, ze nie jestem jej obojetny, niz samotnosc

Mam 22 lata, atrakcyjna. Jeli jetsem lekarzem i zarabiasz powyżej 20000zl miesięcznie to biore cie w ciemno 😜 możesz byc wtedy brzydki, miec małego, byc niski. Niewazne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterko
37 minut temu, Gość won napisał:

mrde klsej

autor to dziek  a zadaniowana przez kafeterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×