Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mona86

Monika Goińska OLX mial ktoś do czynienia?

Polecane posty

Gość Ada

Tak, ja zostałam przez nią oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Tak, ja zostałam przez nią oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Wpłaciłam jej na konto za pościel, minęło 2 tyg I nie mam ani pościeli ani pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialam dokladnie te sama sytuacje. Wpłaciłam pieniadze 30 grudnia, a do 16 stycznia nie dostalam poscieli. Ta pani pisala, ze niby posciel wyslala, ze jest na urlopie, potem, ze sprawdzi, potem, ze zlozyla reklamacje na poczcie i ze pieniadze zwrocila i wysyla potwierdzenie zwrotu pieniedzy. Potem kontakt sie urwal. Pani wydala mi sie bardzo podejrzana. Przez 2 dni pisalam, ze pieniedzy nie ma i ze ma wyslac mi potwierdzenie zwrotu pieniedzy. Nie odp. W koncu napisalam, ze sprawe zglosze na olx, jesli nie dostane dzisiaj potwierdzenia zwrotu pieniedzy. Pieniadze mialam tego samego dnia, wyslala je przelewem natychmiastowym. Tak myslalam, ze jest to naciagaczka. Znalazlam na pewnej stronie, ze ta pani ma dlugi. Na facebooku byla jako Monika Goińska a ostatnio zmienila profil na Monika Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA

No u mnie było tak samo, tylko ze ja nie odzyskałam pieniędzy. Zgłosiłam sprawę na OLX i dziś jej zablokowali konto, nie może nic wstawiać i odpisywać na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA

No u mnie było tak samo, tylko ze ja nie odzyskałam pieniędzy. Zgłosiłam sprawę na OLX i dziś jej zablokowali konto, nie może nic wstawiać i odpisywać na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

A ma Pani jej dane i adres, jak zrobiła Pani przelew. Poda mi Pani. Bo ja nie mam nic. Będę musiała iść na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADa

Tak dokładnie, cały czas wstawia nowe i oszukuje niewinnych ludzi. Dziś OLX jej zablokował wstawianie i odpisywanie na maile. Taka dostałam informacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przelewie wpisała swoje imie i nazwisko i moj adres jako swoj. Niech Pani napisze do olx, ze chce Pani zglosic sprawe na policje. Jak Pani zglosi to wtedy policja powinna zglosic sie do olx, zeby udostepnili im dane. Tak jest w regulaminie olx. A moze niech Pani napisze do olx o udostepnienie danych tej pani. Ja mam jej nr telefonu, po numerze tez mozna sie dowiedziec kim jest ta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADa

Ma Pani na nią jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADa

Olx nie chce mi podać jej danych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADa

A Poda mi Pani numer do niej. To napisze jej smsa, może zwróci pieniądze zanim pójdę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziękuje bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jwj adresu. Na olx jest napisane, ze jest z Suwałk. Na facebooku ja tez znalazlam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ja Pani postrszy. Ja bardzo szybko odzyskalam pieniadze jak napisalam, ze zglosze sprawe na olx. Widocznie na nia juz to nie dziala, wiec niechh ja Pani postrszy policja. Pewnie sie zdziwi skad ma Pani jej nr telefonu😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Pani nie wysylala zdjec poscieli na telefon? Ja pisalam do niej na olx a ona odp mi na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam kontakt tylko mailowy, nie podawała mi numeru. Ale jak poprosiłam zdjęcie pościeli to mi przysłała na maila. Kurdę tak oszukiwać ludzi i nie wstyd jej. Cały czas wstawia nowe i naciąga ludzi. Pewnie oddała Pani pieniądze bo miała Pani do niej numer i może się bała. Napisze Pani jak się sprawa potoczyła.  Dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A będzie Pani taka miła i poda mi nr jej konta, z którego zwróciła Pani pieniądze. Bo mi przysłała zdjęcie, że zrobiła mi zwrot na konto i przelew cofnęła, taka oszustka, i ten nr konta był założony w Białym Stoku. A na to konto co pieniądze wpłacałam to jest założony w Katowicach. Sprawdziłam te konta. Wiec może posługuje się kilkoma kontami. To jest jakaś grubsza sprawa. 
Napislam jej ze idę na Policję i cisza nie odzywa się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, mam ten sam. Ale jak przysłała mi zdjęcie fikcyjnego zwrotu na moje konto, to inny był numer. Dziękuje raz jeszcze za pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze uda sie Pani odzyskac pieniądze. Wysłałam wiadomosc do tej Pani z innego konta olx i wyglada na to, ze ta Pani nadal jest niezablokowana. Nadal bedzie oszukiwac ludzi. Napisze do olx w tej sprawie. Moze jak beda mieli wiecej zgloszen to w koncu cos zrobia z ta pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olx mi napisał że ma zblokowane dodawanie nowych aukcji i odpisywanie na maile kupujących. A czy ona coś Pani odpisała? bo jak tak to ja jeszcze raz zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oddała mi pieniądze. Olx odblokował jej konto, okrada następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, ze Pani odzyskala pieniadze. Ciekawe ile osob juz oszukala i ile jeszcze oszuka. Czy olx na pewno ja blokowal? Widzę, ze po 10 wstawila nowa oferte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×