Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mona86

Monika Goińska OLX mial ktoś do czynienia?

Polecane posty

Gość Gosc

Olx napisało, że otrzymali skan przelewu i 10:00 jej odblokowali. Nic mnie nie pytając. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że odzyskala Pani pieniądze. Na olx wystwilam ogłoszenie ze zdjęciami pościeli z profilu tej pani. Mam nadzieje, ze ktos przeglądajac pościel marki, ktora sprzedaja ta pani, trafi przy okazji na moje ogloszenie. Trzeba tępić takie osoby! Cieszę się, ze trafila Pani na moje ogloszenie i ze udalo mi sie pomoc:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na olx w ciagu 20 min od ukazania sie mojego ogłoszenia, odezwaly sie do mnie 2 osoby, ktore mialy ten sam problem z ta pania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnoeszka

Mialam zamówić od tej Pani pościel jednak coś za tanio mi się wydawało,odbiór osobisty niemożliwy, pobranie również.  Dzięki za taki wątek ustrzegliscie mnie przed zlodziejką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

A ja otrzymałam pościel w dobrej cenie fakt trochę czekałam ale się opłaciło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa jasne. Czyżby pani Monika się odezwała? Styl pisania ten sam, bez interpunkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K112

Na Policję zgłosić ta oszustkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceń
 

No u mnie było tak samo, tylko ze ja nie odzyskałam pieniędzy. Zgłosiłam sprawę na OLX i dziś jej zablokowali konto, nie może nic wstawiać i odpisywać na maile.

przecież zablokowanie nic nie daje, bo można założyć sobie nowe konto na OLX podając innego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To zaraz odda Odda Pani pieniądze. Bi jaj ja blokują to oddaje i wysyła do nich skan przelewu i ma za 5 jej odblokują  konto i dalej naciąga ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Witam, tez zostałam oszukana. Ale Pani Monika znowu dzisiaj wstawia pościele. Pytanie do Pani co ostatnio zablokowała jej konto, oddała Pani pieniądze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dzień dobry,

Ja zostałam oszukana na 150 zł. Pieniądze przelane, towar nie został wysłany. Pozew zbiorowy może dałby tej Pani do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Obrzydliwa złodziejka mnie też oszukala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzień dobry,

Ja zostałam oszukana na 150 zł. Pieniądze przelane, towar nie został wysłany. Pozew zbiorowy może dałby tej Pani do myślenia.

Czy odzyskala Pani pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam, tez zostałam oszukana. Ale Pani Monika znowu dzisiaj wstawia pościele. Pytanie do Pani co ostatnio zablokowała jej konto, oddała Pani pieniądze???

Tamta Pani odzyskala pieniądze. Jestem w kontakcie z nią. Na olx odzezwało sie do mnie 8 osób, ktore w ten sam sposob zostaly potraktowane. Niestety olx usuwa moje ostrzegawcze ogłoszenie przed ta panią, bo jest niezgodne z regulaminem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także zostałam oszukana na kwotę 150zl, zamówiłam 2 komplety, w czwartek wysłałam jej pieniądze na konto. A dzisiaj info, że jej mail został trwałe usunięty,nie możesz odp. Temu użytkownikowi. 

Pyt. Czy ktokolwiek już zgłaszał oszustwo na policję? 

Pyt. Czy ktokolwiek posiada jej nr telefonu?

Zbierzmy wszystkie informacje na temat tej istoty, co oszukuje ludzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Także zostałam oszukana na kwotę 150zl, zamówiłam 2 komplety, w czwartek wysłałam jej pieniądze na konto. A dzisiaj info, że jej mail został trwałe usunięty,nie możesz odp. Temu użytkownikowi. 

Pyt. Czy ktokolwiek już zgłaszał oszustwo na policję? 

Pyt. Czy ktokolwiek posiada jej nr telefonu?

Zbierzmy wszystkie informacje na temat tej istoty, co oszukuje ludzi. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałam, wysłała mi potwierdzenie nadania, zwrotu 150zl na moje konto. Zobaczymy, czy pieniądze dotrą. Oznajmiła w wiadomości, że "nie jestem oszustka". Jeśli pieniądze nie dotrą, to zgłaszam sprawę. Posiadam screeny i różne informacje, więc gdyby jaśnie hrabina nie oddała komuś pieniędzy to służę pomocą. A swoją drogą Olx powinien coś z nią zrobić na stałe. Bo jedni dotrą do niej, a drudzy machną ręką, a pani będzie się "dorabiać". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalam ostatnio z administratorem olx na jej temat. Mieli się jej bliżej przyjrzeć. Moze dlatego jej mail jest zablokowany i nie ma juz zadnej rzeczy wystawionej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze odzyskałam tylko dlatego, ze zgłosiłam sprawę do olx i dodatkowo wysyłałam jej mnóstwo wiadomości dziennie. Proponuję pozew zbiorowy przeciwko tej Pani. Sama nic nie zdziałam, aby dać jej nauczkę, ponieważ 150 zł to niska szkodliwość prawna. Proszę o kontakt na priv poszkodowane osoby. Ta kobieta to oszustka, mam jej dane. Wiem, ze ma także zadłużenie u komornika. Bezprawnie obraca cudzymi pieniędzmi przez kilka dni, a nawet tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ratunku potrzebuję telefonu do tej kobiety oszukała mnie również wczoraj Znalazłam u niej pościel dzisiaj zapłaciłam po czym pieniądze pewnie doszły i już nie ma z nią kontaktu Jak wchodzę na nią na OLX to jest email został usunięty i nie mogę nic odpowiedzieć no i nie mam na nią namiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam jej nr tel. Mogę podac na priv. 

Poproszę numer telefonu bo zostałam Oszukana konto zostało niby na chwilę usunięte bo nie mogę nic do niej napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pieniądze odzyskałam tylko dlatego, ze zgłosiłam sprawę do olx i dodatkowo wysyłałam jej mnóstwo wiadomości dziennie. Proponuję pozew zbiorowy przeciwko tej Pani. Sama nic nie zdziałam, aby dać jej nauczkę, ponieważ 150 zł to niska szkodliwość prawna. Proszę o kontakt na priv poszkodowane osoby. Ta kobieta to oszustka, mam jej dane. Wiem, ze ma także zadłużenie u komornika. Bezprawnie obraca cudzymi pieniędzmi przez kilka dni, a nawet tygodni!

Też dostałam przez nią Oszukana poproszę na nią namiary numer telefonu 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Poproszę namiar na nią przede wszystkim numer telefonu to jutro He postraszyć policją bo nie jest to zabawne że naciąga ludzi Oszukuje i tak się dorabia:classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poproszę namiar na nią przede wszystkim numer telefonu to jutro He postraszyć policją bo nie jest to zabawne że naciąga ludzi Oszukuje i tak się dorabia:classic_blush:

Wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napisałam, wysłała mi potwierdzenie nadania, zwrotu 150zl na moje konto. Zobaczymy, czy pieniądze dotrą. Oznajmiła w wiadomości, że "nie jestem oszustka". Jeśli pieniądze nie dotrą, to zgłaszam sprawę. Posiadam screeny i różne informacje, więc gdyby jaśnie hrabina nie oddała komuś pieniędzy to służę pomocą. A swoją drogą Olx powinien coś z nią zrobić na stałe. Bo jedni dotrą do niej, a drudzy machną ręką, a pani będzie się "dorabiać". 

Poda mi Pani jej adres zamieszkania?! Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy policja się w ogóle przyda. poniżej 1000 zł nawet nie patrzą na by kogoś szukać. u nas umożliwi sprawę sprzetu za 700 zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety ja rowniez dalam sie oszukac. Konto jest znowu usuniete na olx. Wplaciałam 115 zł  - za posciel. Czy mogę prosić na priv jakiejkolwiek jej dane - nr tel lub mail. nie zamierzam tego odpuścić - dla zasady.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×