Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmiejecie się z tych, co nie sprzątają same. A ja tak chciałabym! Mam kasę, ale boję się że trafię na złodziejkę. Gdzie szukać godnych polecenia? Warszawa, Bielany

Polecane posty

Gość gość

Nienawidzę sprzątać i dziś zajęło mi to 4 h!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co mają Ci ukrasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

a co mają Ci ukrasc?

bizuterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bierz wyłącznie z polecenia, naprawdę! I jak znajdziesz dobrą to nie daj jej odejść. Ile ja się naszukałam, ile czasu i wysiłku, bo wszystkie zaufane osoby pracujące u znajomych i rodziny miały pełne grafiki. W końcu pani która sprząta u mojej teściowej powiedziała, ze jej kuzynka przyjeżdża i będzie szukać pracy, od razu ją złapałam i trzymam. Niestety nie jestem z Warszawy wiec nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

bizuterie

wiec ja schowaj na czas sprzatania. Poza tym co Ci wyniesie? zawsze mozesz zostac w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

bizuterie

Biżuterię zamknij w sejfie albo conajmniej gdzieś na klucz, nawet jesli masz zaufana osobę. Nie chciałabyś w sytuacji kiedy zapomnisz gdzie położyłas kolczyki nawet się zastanawiać czy może gosposia nie wzięła. 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik

nikomu nie wierz, teraz złodzieja można spotkać na każdym kroku. Sama sprzątaj. Pogimnastykujesz się bez wąchania cudzych potów na siłowni i będziesz mieć pewność, że nic Ci nie zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znalazłam w Internecie:)

. Mi też posprzątane domu zajmije 4h co tydzień  ale takiego naprawde non stop sprzątania bez minuty przerwy. A wiadomo z tym ciężko, bo w tygodniu pracuje a w weekend szkoda tyle czasu. Do tego rzadko mam tak że przez 4h nigdy nic ode mnie nie chce:) woec z 4h robi się 6h i tak naprawdę sprzątam pół dnia..

kradzieży się nie boję bo nie mam biżuteri ani gotówki domu. Telewizora czy pralki raczej nikomu się w dzisiejszych czasach nie opłaca wynosić. 

Pani sprząta w godzinach jak jesteśmy w pracy:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pani sprząta w godzinach jak jesteśmy w pracy:)

 

I dajesz komuś klucze do mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

polecam ubezpieczyc sie od kradziezy, dla bezpieczenstwa schowac bizuterie i cenne rzeczy,a z osobą sprzątającą spisac umowe oraz wziac jej dane (aktualny adres, kopie dowodu osobistego). Zachowajcie srodki bezpieczenstwa  i nie zatrudniajcie ludzi na słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosd&

Ja mam 1 znajoma u której sprzątam. Zostawia mi klucze. A ja robie swoje. Nie raz kasa leży czy różna biżuteria. Nigdy mnie nie kusi by coś zabrać. Bo i po co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

I dajesz komuś klucze do mieszkania?

Tak, zostawiłam w umówionym miejscu przed garażem.

moja ciotka sprząta w USA od 15 lat i tam jej 99% klientów zostawia jej klucze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×