Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

KIEDY ZDĄŻYŁO NAGRZESZYĆ DZIECKO KTÓRE BÓG UKARAL JUŻ W ŁONIE MATKI, ŻE URODZIŁO SIĘ ZE STRASZNĄ CHOROBĄ LUB JAKĄŚ DEFORMACJĄ ALBO BEZ KOŃCZYN?

Polecane posty

Gość gosc

no kiedy ono zdążyło nagrzeszyć?

Bóg uwielbia cierpienie ludzi i pastwienie się nad nami, czym większe świństwo zrobi człowiekowi, tym większa jego chwała i jego ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Proszę się nie wtrącać do boskich planów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nawet jeśliby nagrzeszyło (co już jest absurdem no bo niby jak nieświadome nawet swego istnienia małe dziecko miałoby nagrzeszyć w łonie matki? no ale dobra niech będzie) to Bóg ponoć przebacza... za co zatem ta kara? za nic, tak żeby nudno nie było, żeby Bóg miał kolejne zabawki i ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nawet jeśliby nagrzeszyło (co już jest absurdem no bo niby jak nieświadome nawet swego istnienia małe dziecko miałoby nagrzeszyć w łonie matki? no ale dobra niech będzie) to Bóg ponoć przebacza... za co zatem ta kara? za nic, tak żeby nudno nie było, żeby Bóg miał kolejne zabawki i ubaw

najgorsze jest to że my góvvno możemy z tym zrobić, przed złymi ludźmi jeszcze można próbować uciec, ale przed Bogiem się nie ucieknie, on i tak każdego dopadnie po śmierci i tak urządzi że sie nie pozbierasz, nawet najcięższe wizje piekła to przy tym pikuś

ta świadomość jest najgorsza, że przed tym tyranem, nie ma ucieczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

no kiedy ono zdążyło nagrzeszyć?

Bóg uwielbia cierpienie ludzi i pastwienie się nad nami, czym większe świństwo zrobi człowiekowi, tym większa jego chwała i jego ubaw

Otwórz autorko stary testament i przeczytaj wyrzucone przez KK drugie przykazanie. Będziesz wiedziała, że bóg karze człowieka do 10tego pokolenia. Księża natomiast tłumaczą takie nieszczęścia próbą. Bóg cię sprawdza jak silna jest twoja wiara. Z drugim zdaniem twojego postu zgodzę się w 100%. Jeśli to coś istnieje, to jest okrutne i złośliwe, co samo potwierdza wlaśnie w drugim przykazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W jakiego Boga wierzysz autorko? Mój Bóg nikogo nie karze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i żeby nie być gołosłownym dodam,że straciłam dziecko w ciązy , a sama w dzieciństwie przeszłam piekło na ziemi i nie obwiniam o to Boga, ale dziekuję Jemu, że pomógł mi to przetrwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

no kiedy ono zdążyło nagrzeszyć?

Bóg uwielbia cierpienie ludzi i pastwienie się nad nami, czym większe świństwo zrobi człowiekowi, tym większa jego chwała i jego ubaw

W poprzednim wcieleniu było, np. Kapo. Nie żyjemy raz. Karma wraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

W jakiego Boga wierzysz autorko? Mój Bóg nikogo nie karze.

to temat smakosz przegrywa życiowego on za wszystko że jest zerem w życiu  29 letnim bezrobotnym prawiczkiiem obwinia Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jaki bóg??? Jak się wierzy w takie bajki, to nic dziwnego, że się ma takie psychodeliczne rozkminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×