Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Do kobiet pracujących w korpo, czy moje zarobki sa typowe czy zarabiam za mało ?

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To BARDZO MAŁO. Wiem, że Wrocław ma niższe stawki, ale dla porównania - Warszawa, duże korpo - moja kolezanka (asystentka) ma pensję 12 tys. brutto. Inna w tej samej firmie ma 8 tys. brutto na stanowisku specjalisty. 

Poszukaj czegoś lepszego i pamiętaj o jednym - łatwiej wskoczyć na wyższą pensję przy zmianie pracy, niż doczekać się podwyżki w obecnej, bo firmy patrzą procentowo. Widocznie startowałaś z bardzo niskiego poziomu i teraz masz kiepską pensję. Inne osoby na tych samych stanowiskach mogą mieć nawet parę tys. wyższą pensję. To bardzo nie fair, ale tak jest

Jak to jest, ze osoby na takim samym stanowisku maja więcej? Jesli ktoś ma większe doświadczenie albo jest nativem ( np Brytyjczyk czy Amerykanin ) to ma więcej, ale zeby kilka tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety pensje słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestety pensje słabe

Raczej normalne, bo to mit że jakaś asystentka zarabia 12 tys, ludzie wszystko lykaja. Idzie kryzys i powoli coraz mniej wolnych stanowisk i słabiej płatne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On32

Tylko w necie wszyscy zarabiają po 10 tys xd w realnym życiu rzadko podana 5 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guy
6 minut temu, Piździak 29 napisał:

ASYSTENTKA 12 TYS? CHYBA KURRWA DOMYŚLAM SIĘ OD CZEGO TA ASYSTENTKA XD

Raczej Dyrektor Finansowy a nie asystentka. Też znam taka, co udawała bogactwo i niby 7 tys zarabiał, wakacje na insta itp... Potem się okazywało, że nawet 5 zł nie miała tylko czasami sponsoring bo młoda i ładna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajatoco

Po co ktoś moze chcieć duzo zarabiac?Przeciez i tak wszyscy umrzemy. Jestemsy tu chwilowo. Mnie sie juz nie chce starac o te kawalki papieru...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ajatoco napisał:

Po co ktoś moze chcieć duzo zarabiac?Przeciez i tak wszyscy umrzemy. Jestemsy tu chwilowo. Mnie sie juz nie chce starac o te kawalki papieru...:(

A jeść ci sie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja nie jestem ladna i zarabiam duzo (ponad 10tys) i nikomu sie tym nie chwale, jezdze starym golfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hedorivka z Ogólnego, ostatnio pisała, że zarabia 7 tys. A ma 28 lat.

Ale ona jakieś dobre studia skończyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×