Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maksss

Zerwanie znajomości przez usunięcie ze znajomych na Facebooku. Co sądzicie?

Polecane posty

Gość maksss

Niedawno miałem sytuację z kobietą, relacja kilkumiesięczny raczej tylko na seks, wszystko było ok.

W czym kwestia? Z dnia na dzień stała się jedna rzecz. Nagle zobaczyłem, że.... nie mam jej w znajomych na fb. Po prostu usunęła mnie ze znajomych, gdzie 2 dni wczesniej jeszcze gadaliśmy normalnie 😄

 

Co sądzicie o takich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość maksss napisał:

Niedawno miałem sytuację z kobietą, relacja kilkumiesięczny raczej tylko na seks, wszystko było ok.

W czym kwestia? Z dnia na dzień stała się jedna rzecz. Nagle zobaczyłem, że.... nie mam jej w znajomych na fb. Po prostu usunęła mnie ze znajomych, gdzie 2 dni wczesniej jeszcze gadaliśmy normalnie 😄

 

Co sądzicie o takich sytuacjach?

 że...ma cię gdzieś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość maksss napisał:

[...] Co sądzicie o takich sytuacjach?

Prowokacja? Manipulacja? Może poznała kogoś i usuwa dowody swojego złego prowadzenia się, by nie wyszły przypadkiem na jaw?... Myślę, że nie warto reagować i dawać jej satysfakcji, szkoda czasu na osobę, która w taki sposób traktuje znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makss
9 minut temu, Nenesh napisał:

Prowokacja? Manipulacja? Może poznała kogoś i usuwa dowody swojego złego prowadzenia się, by nie wyszły przypadkiem na jaw?... Myślę, że nie warto reagować i dawać jej satysfakcji, szkoda czasu na osobę, która w taki sposób traktuje znajomych.

Nie zamierzam reagowac, bo nie będę się wydurniał. Pytanie, jak takie zachowanie oceniane jest społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....
32 minuty temu, Gość makss napisał:

Nie zamierzam reagowac, bo nie będę się wydurniał. Pytanie, jak takie zachowanie oceniane jest społecznie.

a co to za różnica jak? Nie była zaangażowana to jest oczywiste. Czy zachowanie moralne czy nie już nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja tak raz zrobilam bo czulam sie manipulowana czyimis fochami i uznalam, ze s ral go pies 😄 a co ona chciala okazac to ciezko powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może znalazła kogoś innego do igraszek, albo skończyła że złym prowadzeniem się, i zaczęła się szanować, a nie dawać doopy bez związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mnie, którą znam 4 lata nie przyjęła do znajomych na fb. Ale może to moja wina, bo było mi raz przykro, że nie odpisywała, to pół roku temu ją usunąłem a teraz chciałem wrócić - nie. Nie dam rady zapomnieć, że kogoś znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

ja tak raz zrobilam bo czulam sie manipulowana czyimis fochami i uznalam, ze s ral go pies 😄 a co ona chciala okazac to ciezko powiedziec

sama się sraaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćA

Dajcie spokój! Ja znam facetów (niektórzy żonaci już!), którzy regularnie rok w rok przez fejsa składaja życzenia urodzinowe, a czasem i świąteczne pewnej kobiecie (niby tylko znajomej, taa jasne!). Ona natomiast ma narzeczonego i jak sama mówi nigdy nikomu nie składa i nie będzie - przez fb i inne media. 

Ja mam takie pytanie właśnie co kieruje takimi z kolei zachowaniami panów? Od jednego nawet usłyszałam, kiedy zadałam pytanie czy to nie dziwne, żeby składać tak co roku życzenia(przypominane przez fejsa czy też nie, ale jednak... ) takiemu komuś (w domyśle oczywiście ta kobieta), kto nidgy nie odzwajemnil - usłyszałam, że to świadczy o tej osobie i że raczej już by nie składał i bla bla bla.... A rok, dwa, trzy... lata temu nie miał takich przemyśleń. I co powiecie? 

Także fb to inny Matrix, którego nie odgadne, jak to się kręci wszystko 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makss
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Chciała coś zamanifestować... : ) I taki dziwny sposób sobie wybrała...

Np co? Ona generalnie wczesniej troche mnie prowokowała, żeby mi bardziej zależało, zebym powazniej ją traktował - widzialem to miedzy wierszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz pewnie chce żebyś ją pytał o tego Facebooka. Udawaj, że nic nie zauważyłeś i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Teraz pewnie chce żebyś ją pytał o tego Facebooka. Udawaj, że nic nie zauważyłeś i git.

Też tak myślę. Wszystko pięknie cacy itd. lużna relacja, nagle ona chciała coś na powaznie, ja się nie dalem podejsc, więc teścik.. chyba..

ale olewam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem tą dziewczynę, bo robię identycznie. Kręciłam z jednym chłopakiem, ale w pewnym momencie przestał się odzywać. Jak zaproponowałam spotkanie to okazało się, że ma już dziewczynę. No trudno, wyrzuciłam ze znajomych, bo co to za znajomy. Obudził się jakieś pół roku później.  "Dlaczego mnie wyje... ze znajomych?". No jeszcze tego brakuje bym się miała tłumaczyć. Nie rozumiem ludzi, którzy po tym jak się zorientują, że zostali usunięci że znajomych na fb robią z tego jakąś dramę. Nie lubię mieć w gronie znajomych ludzi, z którymi nawet cześć na ulicy nie wymienię. Dla mnie takie osoby są wścibskie. Życzeń ci nie złoży, nie odzywa się, ale chce mieć wgląd w twoje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że po prostu wstydzi się ci powiedzieć wprost że chce zakończyć takową relację i po prostu cię unikać..

Nie ukrywając łączył was tylko sex więc chciała się może odciąć w taki sposób 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
18 godzin temu, Gość maksss napisał:

Niedawno miałem sytuację z kobietą, relacja kilkumiesięczny raczej tylko na seks, wszystko było ok.

W czym kwestia? Z dnia na dzień stała się jedna rzecz. Nagle zobaczyłem, że.... nie mam jej w znajomych na fb. Po prostu usunęła mnie ze znajomych, gdzie 2 dni wczesniej jeszcze gadaliśmy normalnie 😄

 

Co sądzicie o takich sytuacjach?

może poznała faceta na więcej niż tylko seks więc cie olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahh
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem tą dziewczynę, bo robię identycznie. Kręciłam z jednym chłopakiem, ale w pewnym momencie przestał się odzywać. Jak zaproponowałam spotkanie to okazało się, że ma już dziewczynę. No trudno, wyrzuciłam ze znajomych, bo co to za znajomy. Obudził się jakieś pół roku później.  "Dlaczego mnie wyje... ze znajomych?". No jeszcze tego brakuje bym się miała tłumaczyć. Nie rozumiem ludzi, którzy po tym jak się zorientują, że zostali usunięci że znajomych na fb robią z tego jakąś dramę. Nie lubię mieć w gronie znajomych ludzi, z którymi nawet cześć na ulicy nie wymienię. Dla mnie takie osoby są wścibskie. Życzeń ci nie złoży, nie odzywa się, ale chce mieć wgląd w twoje życie. 

Ja zablokowałam tak faceta który miał straszne ciśnienie na związek, jeszcze miałam wrażenie że siedzi 24h na dobę i pilnuje kiedy wejdę żeby natychmiast pisać i z pretensjami domagać się uwagi i zaangażowania. Chociaż nawet się z nim nie spotkałam tylko 1 raz przez kamerkę gadaliśmy. Ten twój to w ogóle bezczelny jest chyba liczył na to że będziesz zapasową dziewczyną czy "kryzyzysową narzeczoną". Śmieszne że w ogóle miał czelność wyskoczyć z pretensją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny

Dzięki za odpowiedzi wszystkim przy czym u nas nie było zadnej z sytuacji którą wy podałyście. Wszystko ok, git, smichy chichy, temat trwa a tu jeb haha 😄

Taka niedojrzałość emocjonalna

No nic, trudno sie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×