Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lopez

Właśnie sobie uświadomiłem, że po co ja zbieram te pieniądze? mogę w każdej chwili umrzeć i cały mój trud i pieniądze zostaną w banku a ja nic z tego nie będę miał

Polecane posty

Gość Lopez

Odkąd rozstałem się z dziewczyną, czyli już jakies 5 lat temu i jestem ciągle samotny (gdyż po prostu nie mam powodzenia a w moim wieku nie ma już wolnych kobiet), to regularnie oszczędzam pieniądze.., żyje sobie tak w miarę skromnie-aczkolwiek na nic nie oszczędzam jak np mam ochotę zamówić pizze, kupić sobie whisky czy nową koszulke to bez problemu to robię ale mimo wszystko oszczędzam- nie robię nie wiadomo jakich zakupów, nigdzie nie wyjeżdzam bo po prostu nie mam z kim.. i tak sobie odkładam, oszczędzam i w gruncie rzeczy nie wiem nawet na co? niby na czarną godzine.. ale czy ta czarna godzina to wlasnie ku.rwa nie jest "godzina smierci" ? co mi po tych kilku tysiącach, ktore juz mam i ktore bede mial w momencie jak umre? nie mam komu tego zostawic bo jestem samotny, wiec cała ta kasa zostanie  w banku.., to ja po to, ciezko haruje czasami 7dni w tygodniu aby za pare lat (a moze wczesniej? kto wie?) bank to wszystko przejał? to takie smutne..

mam obecnie 33 lata i na koncie uzbierane już około 20k..., załozmy TEORETYCZNIE ,o ile dozyje , ze  w wieku 50 lat bede miał np 100k uzbierane , i co mi po tym? moge w kazdej chwili kipnac a caly moj majątek dostanie bank 😞 to takie smutne..., a z drugiej strony nie chce wszystkiego czy nawet wiekszosc wydawac, bo po prostu lubie ten stan psychiczny, kiedy wiem, ze mam pieniadze na koncie.. KU RWA JAKIE PARSZYWE ZYCIE , pracujesz po to aby umrzec i caly hajs dostanie ktoś za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopez

up.. mam dołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 771

to może celuj w młodsze. nie musisz być z rówieśniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopie
4 minuty temu, Gość Lopez napisał:

up.. mam dołka

smieciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Lopez napisał:

[...] mogę w każdej chwili umrzeć i cały mój trud i pieniądze zostaną w banku a ja nic z tego nie będę miał

Spisz testament u notariusza i po Twojej ewentualnej śmierci pieniądze zostaną przeznaczone na cel, jaki sobie życzysz. Nie zapobiegniesz wypadkom i chorobom, ale zawsze możesz wskazać to, co możesz i chcesz wesprzeć. Na pewno to lepsze rozwiązanie, niźli zostawiać pieniądze w rękach instytucji i państwa na de facto zmarnowanie.

17 minut temu, Gość Lopez napisał:

[...] żyje sobie tak w miarę skromnie-aczkolwiek na nic nie oszczędzam jak np mam ochotę zamówić pizze, kupić sobie whisky czy nową koszulke to bez problemu to robię ale mimo wszystko oszczędzam- nie robię nie wiadomo jakich zakupów, nigdzie nie wyjeżdzam bo po prostu nie mam z kim.. i tak sobie odkładam, oszczędzam i w gruncie rzeczy nie wiem nawet na co? [...]

Może warto zainwestować we własny rozwój, w doświadczanie życia, poznawanie odmiennych perspektyw?... Przecież nie skreślisz własnych przyjemności i żywota tylko dlatego, że tymczasowo nie masz partnerki? A otworzenie się na nowości może właśnie sprawić, że poznasz jakąś fajną kobietę, poszerzysz krąg znajomych. Istotne, byś nauczył się też czuć komfortowo we własnym towarzystwie, szanował siebie i swoje potrzeby, ostatecznie najlepszym przyjacielem dla siebie powinieneś być Ty sam. Jeśli łapiesz dołki w samotności, znajdź sobie zajęcie, miej plany, cel, do którego dążysz, w który wierzysz, zaangażuj się w jakieś działanie, któremu się poświęcisz... co zlikwiduje monotonię i nada sens pchający Cię naprzód. Szkoda czasu na wegetację i dręczenie się, życie jest krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopez
3 minuty temu, Nenesh napisał:

Spisz testament u notariusza i po Twojej ewentualnej śmierci pieniądze zostaną przeznaczone na cel, jaki sobie życzysz. Nie zapobiegniesz wypadkom i chorobom, ale zawsze możesz wskazać to, co możesz i chcesz wesprzeć. Na pewno to lepsze rozwiązanie, niźli zostawiać pieniądze w rękach instytucji i państwa na de facto zmarnowanie.

Może warto zainwestować we własny rozwój, w doświadczanie życia, poznawanie odmiennych perspektyw?... Przecież nie skreślisz własnych przyjemności i żywota tylko dlatego, że tymczasowo nie masz partnerki? A otworzenie się na nowości może właśnie sprawić, że poznasz jakąś fajną kobietę, poszerzysz krąg znajomych. Istotne, byś nauczył się też czuć komfortowo we własnym towarzystwie, szanował siebie i swoje potrzeby, ostatecznie najlepszym przyjacielem dla siebie powinieneś być Ty sam. Jeśli łapiesz dołki w samotności, znajdź sobie zajęcie, miej plany, cel, do którego dążysz, w który wierzysz, zaangażuj się w jakieś działanie, któremu się poświęcisz... co zlikwiduje monotonię i nada sens pchający Cię naprzód. Szkoda czasu na wegetację i dręczenie się, życie jest krótkie.

Nie mam żadnego hobby ktore daloby mi jakiekolwiek sens życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hee

no a sklejanie panienek lopezie?

2 minuty temu, Gość Lopez napisał:

Nie mam żadnego hobby ktore daloby mi jakiekolwiek sens życia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lopez napisał:

Nie mam żadnego hobby ktore daloby mi jakiekolwiek sens życia 

A zatem masz już pierwszy cel - odkryć swoje zainteresowania i odnaleźć pasję :p próbuj, testuj, doświadczaj... jest od groma możliwości, i choćbyś żył sto lat, to nie starczy, by wszystkie zweryfikować! Jeśli włożysz trochę wysiłku, na pewno znajdzie się coś w sam raz dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny

Ja mam 29 lat, 17 tysięcy oszczedności, własnie mieszkanie w Wawie i też czasem tak myślę... choć lubię miec hajs odłozony moze jakies auto sie kupi.

Choć na dzień dzisiejszy mam kryzys psychiczny, bo kryzys w robocie, kryzys z babami, ciągłe stresy i obecnie wszystko poddaje pod wątpliwość

Co do kobiet - polecam Badoo, ja tam od 2 lat ostro działam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
4 minuty temu, Nenesh napisał:

A zatem masz już pierwszy cel - odkryć swoje zainteresowania i odnaleźć pasję 😛 próbuj, testuj, doświadczaj... jest od groma możliwości, i choćbyś żył sto lat, to nie starczy, by wszystkie zweryfikować! Jeśli włożysz trochę wysiłku, na pewno znajdzie się coś w sam raz dla Ciebie.

Sorry, że się podepnę, ale posługujesz się takimi abstraktami. Testuj, doświadczaj.

Ja np bylem raz w zyciu za granicą, 12 lat temu, co roku nigdzie nie wyjezdzam bo znajomi maja swoje zycie juz plus dotąd cienko bylo z kasą (teraz jest). W spa nie byłem nigdy, w kinie nie byłem ze 3 lata, ogólnie moje życie skapcaniało, nie wiem w którą iśc stronę, jak iść, co obrać, nie wiem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopez
10 minut temu, Nenesh napisał:

A zatem masz już pierwszy cel - odkryć swoje zainteresowania i odnaleźć pasję 😛 próbuj, testuj, doświadczaj... jest od groma możliwości, i choćbyś żył sto lat, to nie starczy, by wszystkie zweryfikować! Jeśli włożysz trochę wysiłku, na pewno znajdzie się coś w sam raz dla Ciebie.

Nie mam na nic ochoty.. nudzą mnie samotne wyjścia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????v
1 minutę temu, Gość Lopez napisał:

Nie mam na nic ochoty.. nudzą mnie samotne wyjścia 

a czujesz sie przegrywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Problemy z doopy Arystocwelesa. Na twoim miejscu bym przeznaczył na dobrego psychiatre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
8 minut temu, Piździak napisał:

Da się tam poznać normalną dziewczynę? 

Tak. Małe szanse wiadomo, ale są. ja parę spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
1 minutę temu, Piździak napisał:

Z czego ty te pieniądze zbierasz jak ty kurrwa żadnych dochodów nie masz? stary prawiczku na utrzymaniu matki

 

xD

To w ogóle jest jakis pokoooorwieniec, wypisuje te bujdy ekonomiczne, srac na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Piździak napisał: Z czego ty te pieniądze zbierasz jak ty kurrwa żadnych dochodów nie masz? stary prawiczku na utrzymaniu matki   xD X pity mówią co innego i też na rynku kapitałowym inwestuje. 

Ta, czytałem Twoje wywody w jakimś temacie jak ci jakaś baba proponowała żebyś kupił akcje Idea Banku i Getin Holdingu to kilka tygodni wstecz się srrrałeś, że Ty się boisz inwestować w akcje. Mamicycu kisisz pieniądze i nic z tego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałem podobny problem, ale już się rozwiązał. Wyżaliłem się  koleżance z pracy że taki samotny bez celu w życiu jestem itp. , a ona do mnie że hobby jakieś lub podróże . A mnie takie rzeczy nie kręcą w ogóle. Ale ona się uparła że hobby musi być i koniec . Więc po długim myśleniu stwierdziłem że może jakieś sztuki walki . Ona stwierdziła że tam tylko dzieciaki są i sami faceci i mi zaproponowała Zumbe  że tam takie przegrywy kobiety chodzą jak ja 😅 i się nie myliła pełno kobiet samotnych lub z brakiem uwagi partnera . No i mam swoją rozwódkie . Facet miał ja gdzieś i nie mogli mieć dzieci . Co okazało się że to jego wina bo teraz moja kobieta w ciąży jest już blisko rozwiązania . Więc chłopie wszystko może się udać tylko się odważyć i chodzic tam gdzie duzo bab jest 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

W wieku 33 lat dziewczyny znaleźć nie mozesz? Mój ś.p. dziadziuś był po 70 i obracał babeczki jakby miał naście lat... Otwórz się na ludzi! Idz np na siłownię, na basen, zagadaj do kogoś, tak po prostu! Nie tylko w internecie są ludzie! Przejażdżka pociagiem czy autobusem tez może być miejscem spotkań kobiet czy przyjaciół. Albo jakiś koncert, na pewno słuchasz jakiejś muzyki, idz na koncert zagadaj do ludzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×