Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hosc

Jak mam zbliżyć się do tej osoby

Polecane posty

Gość hosc

Słuchajcie, wiem, że na tym forum przesiadują osoby koło 30(?) lat. Ja mam 18, więc może wam się uda z dystansem spojrzeć na to co napiszę i coś doradzić. Wiadomo, że z wiekiem nasze zaprzeszłe „problemy” wydają się coraz błahsze. No to spodobał mi się trochę chłopak z mojego liceum. Nie jestem w nim zakochana tak jak kiedyś potrafiłam być, ale to dobrze, bo wtedy mnie to uczucie paraliżowało i wysyłałam przez to sprzeczne sygnały. No ale mniejsza. On mi się już kiedyś tak trochę podobał, ale mieliśmy jakieś tam wspólne imprezy, średnio mi się podobało jego zachowanie i generalnie mi się odwidział. Ale kilka miesięcy temu wychodząc z moimi koleżankami na miasto spotkałam go z kolegami, trochę razem posiedzieliśmy i znowu mi się zaczął podobać, niestety za jakiś czas innego razu moje koleżanki były bardzo nawalone, zrobiły mi wstyd (no dobra ja tez swieta nie bylam) i nie wiem jakie mial o mnie zdanie dotychczas, ale po tej sytuacji ma na pewno bardzo złe. I tak żałuję trochę no 😕 chciałabym to jakoś naprawić i bliżej się z nim poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×