Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moralność i miłość

Jak wytłumaczyć partnerce że miłość analna w związku to JEJ MORALNY OBOWIĄZEK

Polecane posty

Gość Gość
13 godzin temu, Gość Pravda napisał:

Warto pokaza partnerce  filmy na których kobiety uprawiające miłość analną dobrze się bawią i piszczą z rozkoszy.  

Bo im za to płacą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
12 godzin temu, Gość Bicku napisał:

Ha ha nie no to był specyficzny sposób patrzenia,  nie piszę że to było jakoś często ale kilka razy było.

Jedna wiem ze przypomniałem jej byłego chłopaka i to bardzo. 

Ale większośći facetów się pewnie takie coś zdarza.

Wiem ze Iglesiase i Ronaldy to dopiero mają branie 😉

Ja jestem na przeciwległym biegunie...

Odpisuję

Nie bądź taki pewny, też się czasem z ciekawością przyglądam, a potem pstrykne fotkę ukradkiem i kręcę beke ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Moralność i miłość napisał:

A o aspektach zdrowotnych miłości analnej zwłaszcza dla kobiet można pisać i rozmawiać godzinami.  

Zrozumcie w końcu egoistki,  że ta węższa dziurka jest konieczna do osiągnięcia większej przyjemnośći niż wasze rozciągnięte pochwalić. Oczywiście większą z tego przyjemność ma zawsze kobieta,  ale najpierw musi spróbować.... 

Moralność jest powszechnie kojarzona z religią a nie ma na świecie religii, która by dopuszczała stosunki analne. Nie ma nawet systemu etycznego który by do czegos takiego zachęcał. To tylko twoja nędzna filozofia posiadacza małego interesu 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na miejscu tej kobiety kazałabym ci wsadzić między drzwi a framugę a potem wynosić się z mojego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na marginesie: nie ma pojęcia dlaczego ona jeszcze chce z tobą być? Musi być szalenie zdesperowana. Każda szanująca się kobieta po takim tekście rzuciłaby cię w mgnieniu oka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........

moralnym obowiązkiem kobiety jest kopnięcie cie w twoje wstrętne roszczeniowe dupsko tępy c.h.u.j.u!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

Moim marzeniem zawsze było zer.żnąć kobietę w du.pę i spuścić jej się tam ,niestety nie mam na to kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
12 minut temu, Gość Koko napisał:

Moim marzeniem zawsze było zer.żnąć kobietę w du.pę i spuścić jej się tam ,niestety nie mam na to kandydatki

koko sroko zerżnij kolegę a on ciebie i każdy będzie zadowolony cweliku, parówo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tylnej części ciała korzystają te, których przednia jest wysłużona. Nie znam ani jednego faceta, którego podniecałby seks analny, jeśli jego partnerka ma ciasną pochwę i lubi w obydwie strony seks oralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z tylnej części ciała korzystają te, których przednia jest wysłużona. Nie znam ani jednego faceta, którego podniecałby seks analny, jeśli jego partnerka ma ciasną pochwę i lubi w obydwie strony seks oralny.

No właśnie  coraz mniej kobiet z ciasnymi,  same rozepchane juz nawet 18latki. 

Ale serio aż taką różnica?  U kobiet te 2 dziurki są bardzo blisko siebie.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×