Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kee27

On mnie nie chce bo mam dziecko

Polecane posty

Gość gosc
22 godziny temu, Gość ARON napisał:

Po pierwsze powinna być od razu kawa na ławę a nie odwlekanie. Po drugie - NIE DZIWIĘ MU SIĘ.

Dopóki się człowiek dziwi, jest młody. Cóż o tym może wiedzieć stary ramol posiwiały w prawictwie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

To że ma wątpliwości nie oznacza od razu że mu nie zależy na tobie. 

Widoczne on myśli o tej relacji poważnie skoro gada o swojej rodzinie etc. Gdyby chodziło o to by się zabawić dziecko nie byłoby problemem. 

Nie naciskaj, niech sam zdecyduje czego chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfjf

Moim zdaniem nie ma co takich rzeczy zatajać tylko normalnie przy okazji o tym powiedzieć, jak ktoś ma zaakceptować to zaakceptuje jak nie to nie. Odwlekanie miesiącami jest szkodliwe, od razu można tym sposobem odsiać normalnych facetów od tych co chcą tylko roochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjd

Starszy facet które też ma dziecko z poprzedniego związku na pewno szybciej zaakceptowałby kobiete z dzieckiem,  w dodatku taki ma lepszą sytuacje finansową i może więcej dać kobiecie ale samotne matki pchają sie do młodych bezdzietnych facetów. Większość to serio ameby umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 godziny temu, Gość kfhf napisał:

są też normalni, przecietni faceci.

Którzy są ciągle olewani przez kobiety,  bo nie wyglądają jak ideały z okładki.

Ja np. jestem przeciętny z wyglądu, ale nieprzeciętny pod każdym innym względem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghf
6 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Którzy są ciągle olewani przez kobiety,  bo nie wyglądają jak ideały z okładki.

Ja np. jestem przeciętny z wyglądu, ale nieprzeciętny pod każdym innym względem 🙂

a faceci to lepsi? skreślają dziewczyny za byle co, bo troche gruba albo nie wygląda jak modelka. Nie raz taki łysy dziad ma wymagania co do kobiety i krytykuje a sam chyba w lustrze się nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To nie facet. To wół po przypadkowo pokrytej starej krowie.

Kolejna frystratka wściekła że ktoś nie chce jej bombelka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość lfjf napisał:

Moim zdaniem nie ma co takich rzeczy zatajać tylko normalnie przy okazji o tym powiedzieć, jak ktoś ma zaakceptować to zaakceptuje jak nie to nie. Odwlekanie miesiącami jest szkodliwe, od razu można tym sposobem odsiać normalnych facetów od tych co chcą tylko roochać.

To facet który nie chce bagażu doświadczeń jest nienormalny? Ciekawe czy młode piękne bezdzietne kobiety się rzucają na dzieciatych , bądź poważna, młody facet ma prawo zeby mieć własne dzieci a nie wychowywać cudze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To facet który nie chce bagażu doświadczeń jest nienormalny? Ciekawe czy młode piękne bezdzietne kobiety się rzucają na dzieciatych , bądź poważna, młody facet ma prawo zeby mieć własne dzieci a nie wychowywać cudze 

Właśnie dlatego lepiej sobie wziąć faceta który też jest po przejściach i ma dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem to on jest w tej historii poszkodowany. Zostal oczukany, o takich rzeczach mówi się od razu. I nie ma nic dziwnego w tym, że nie chce się związać z kobietą z dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eekek
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kolejna frystratka wściekła że ktoś nie chce jej bombelka ?:D

jakbyś nie zauważył deb/ilu to pisał ten komentarz facet o facecie którzy bierze sobie samotną matke. Nikt ci nie każe brać za żonę kobiety z dzieckiem zostaw takie dojrzałym facetom z mózgiem którzy nie mają w głowie tylko roo/chania. Nie wina kobiety że facet odszedł i zostawił ją z dzieckiem, faceci mają łatwiej bo taki możesz zawsze się wypiąć a potem tacy deb/ile jak ty piszą takie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felek
Dnia 24.01.2020 o 12:46, Gość gość napisał:

bo dziecko nie swoje zawsze przypomina facetowi, że dawałaś dupy innemu...

otóż to, autorka dała duupy że od ręki nie przyznała się że ma dziecko, oszukała faceta, pozwoliła że on się w niej zabuja a potem wyjechała z tym że ma dziecko, BARDZO EGOISTYCZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak

w sumie to wazna informacja, tak samo ta ze ktos ma zone:) jesli poznali sie przez neta to juz w trakcie tych rozmow przed spotkaniem chce wiedziec czy zonaty czy dzieci jaki jest co lubi itd inaczej sie nie spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eekek

Faceci dzieciaci też powinni zdechnąć w samotności. Kobieta bezdzietna może sobie wziać kogoś wolnego a nie jakiegoś faceta z bagażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak
Przed chwilą, Gość eekek napisał:

Faceci dzieciaci też powinni zdechnąć w samotności. Kobieta bezdzietna może sobie wziać kogoś wolnego a nie jakiegoś faceta z bagażem.

nie ziej jadem prymitywna istoto, dla dzieciatych sa rozwodki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eekek

dojrzały człowiek chyba rozumie że ktoś ma prawo mieć przeszłość i mógł dać doo/py a nawet ma dziecko. Tylko kwestia tego czy ktoś zaakceptuje to czy nie. Z takimi facetami jak na tym temacie lepiej żeby żadna kobieta nie miała nigdy dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eekek
4 minuty temu, Gość tak napisał:

nie ziej jadem prymitywna istoto, dla dzieciatych sa rozwodki i tyle

rozwódki z dzieckiem. Te same standardy powinny obowiązywać kobiety z bagażem co facetów z bagażem hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość eekek napisał:

jakbyś nie zauważył deb/ilu to pisał ten komentarz facet o facecie którzy bierze sobie samotną matke. Nikt ci nie każe brać za żonę kobiety z dzieckiem zostaw takie dojrzałym facetom z mózgiem którzy nie mają w głowie tylko roo/chania. Nie wina kobiety że facet odszedł i zostawił ją z dzieckiem, faceci mają łatwiej bo taki możesz zawsze się wypiąć a potem tacy deb/ile jak ty piszą takie komentarze.

Ta z Ciebie taki facet jak że mnie baletnica mongolska, ja z własnego otoczenia wiem że 90 % samotnych madek mają dzieci z puszczastwa głównie, jakieś marne 10 % to te porzucone, u mnie na wsi laska jest samotna matka bo wskoczyla zonatemu do łóżka bo miał kasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość eekek napisał:

dojrzały człowiek chyba rozumie że ktoś ma prawo mieć przeszłość i mógł dać doo/py a nawet ma dziecko. Tylko kwestia tego czy ktoś zaakceptuje to czy nie. Z takimi facetami jak na tym temacie lepiej żeby żadna kobieta nie miała nigdy dzieci.

Każdy ma przeszłość ale nie każdy się łajdaczył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość kfghf napisał:

a faceci to lepsi? skreślają dziewczyny za byle co, bo troche gruba albo nie wygląda jak modelka. Nie raz taki łysy dziad ma wymagania co do kobiety i krytykuje a sam chyba w lustrze się nie widział.

Bzdura. Faceci są dużo bardziej skłonni, by związać się z nieatrakcyjną kobietą niż kobieta z nieatrakcyjnym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×