Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kee27

On mnie nie chce bo mam dziecko

Polecane posty

Gość Ell....

bbbb-widze, ze mocno polemizujesz ze mna. Powtorze w takim razie, bo zupelnie nie umiesz ze zrozumieniem mnie czytac. Facet ma prawo nie chciec kobiety z dzieckiem. Ma takie prawo. O dziecku powiedziala na drugim spotkaniu. POWIEDZIALA. To powinien byc moment - bastuje i wycofuje sie. Nie mial prawa dalej takich ...etow nawijac na uszy. Te slowa kocham to w buty wsadzic. Chcial pouzywac sobie, jarala go atencja kobiety. Gdyby jeszcze dziecko poznal, wszedl w ich zycie i dal noge, to jest barbarzynstwo. 

Autorka jest widocznie kobieta delikatna. Lapie sie na czole slowka. Ja takie czule slowka, pitu pitu to mam gdzies. Nie potrzebuje, by mnie dowartosciowywal jakis facet. Wiem, jakimi piorytetami sie kierowac, by nie wpasc w takie klopoty, jak autorka. 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkd

Wiadomo że jeden facet zaakceptuje kobiete z dzieckiem a drugi nie, zależy od człowieka i od jego dojrzałości. Jak facet kocha kobiete i jest dojrzały to i dziecko nie będzie problemem a jak jest to niech sobie znajdzie panne bez dziecka i niech spływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkd

Jeszcze jedna uwaga, nie czytaj tego co te męskie ...y piszą na tym temacie bo tu dojrzałym meżczyzn nie ma tylko sami ...e co by chcieli same panny i dziewice najlepiej a samemu nic nie dawać od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
3 minuty temu, Gość Ell.... napisał:

bbbb-widze, ze mocno polemizujesz ze mna. Powtorze w takim razie, bo zupelnie nie umiesz ze zrozumieniem mnie czytac. Facet ma prawo nie chciec kobiety z dzieckiem. Ma takie prawo. O dziecku powiedziala na drugim spotkaniu. POWIEDZIALA. To powinien byc moment - bastuje i wycofuje sie. Nie mial prawa dalej takich ...etow nawijac na uszy. Te slowa kocham to w buty wsadzic. Chcial pouzywac sobie, jarala go atencja kobiety. Gdyby jeszcze dziecko poznal, wszedl w ich zycie i dal noge, to jest barbarzynstwo. 

Autorka jest widocznie kobieta delikatna. Lapie sie na czole slowka. Ja takie czule slowka, pitu pitu to mam gdzies. Nie potrzebuje, by mnie dowartosciowywal jakis facet. Wiem, jakimi piorytetami sie kierowac, by nie wpasc w takie klopoty, jak autorka. 

 

 

 

 

 

jednak nie jestes w glowie tego chlopaka, chcesz tak myslec ze byl przebiegly, ale nie masz zadnej gwarancji czy na pewno, jest mozliwosc ze sobie ukladal to w glowie i go przeroslo, najtrudniej zrozumiec uczucia innych bedac tylko ze swoimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkglgl

Większość bab za jakiegoś nowego kootasa w peezdzie wyrzekłaby sie swojego rodzonego dziecka. Mniejszość jest bardziej wartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

jak cudze dziecko moze byc najwazniejsze dla faceta ktory nie jest ojcem? Wez leki na glowe.

Ale jesteś tępe, nie rozumiesz co czytasz, a napinasz się jak guma  w gaciach grubasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gkglgl napisał:

Większość bab za jakiegoś nowego kootasa w peezdzie wyrzekłaby sie swojego rodzonego dziecka. Mniejszość jest bardziej wartościowa.

I wszystkie dziady są bezwartościowe, bo żaden po rozstaniu  dziecka nie bierze na pełna opiekę, ale ruch.ac to chce każdy. Bo gdzie ojciec dziecka autorki? Ano ru.chac się ru.cha, ale dziecka nie zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja życzę Ci autorko jak najlepiej, ale rozumiem tego faceta. To poważna decyzja i nie może być podjęta pochopnie. Nie każdy jest gotowy zaakceptować cudze dziecko, szczególnie jeżeli to młody facet, który myśli o swoich dzieciach. Uważam, że powinnaś dać mu czas i porozmawiać poważnie zanim zrobisz huśtawkę z życia małej i sobie.

Jesteś matką, dziecko powinno być zawsze na pierwszym miejscu. Facet jeżeli się określi to super, jeżeli nie to będzie inny. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

Też tak uważam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

Też tak uważam. Dziecko to nie jest bajka. Odpowiedzialność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Mężczyzna to mężczyzna, a nie troki od kalesonów, kocha Ciebie, ale boi się co ludzie powiedzą, że rodzina oceni, wystawi notę , trzeba będzie się " bic" o swoje. To trudna przeprawa, ale nie niemożliwa. Trzeba by kogoś takiego kto wie czego chce i jest zdeterminowany ( ten się waha) . W życiu nie ma lekko i łatwo, ale należy dokonywać świadomych i samodzielnych wyborów, bo serce nie sługa... a dziecko to żadna przeszkoda, chyba że to siusiumajtek i słucha mamy i kolegów, wtedy muru głowa nie przebijesz... 

Dziecko zawsze jest pewną przeszkoda bo to zawsze życie w trójkącie w tle z biologinczym tatusiem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość gość napisał:

bo dziecko nie swoje zawsze przypomina facetowi, że dawałaś dupy innemu...

Co za menda to napisała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość dkdkd napisał:

Jeszcze jedna uwaga, nie czytaj tego co te męskie ...y piszą na tym temacie bo tu dojrzałym meżczyzn nie ma tylko sami ...e co by chcieli same panny i dziewice najlepiej a samemu nic nie dawać od siebie.

Dokładnie.same mendy i paszczury co to dziewicy i nie kłody szukają..tu faceci to dno dna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze nie oszukała bo powiedziała na drugim spotkaniu a nie po 2 mc.

Po drugie autorko ile macie lat? Bo wydaje mi się, że jesteście młodzi, a to by tłumaczyło wiele. Znam to z autopsji😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie powiedziala na 2 spotkaniu, wiec dlaczego uwazacie ze zataiła? 

Moze facet nie czuje sie gotowy na zwiazek z dzieckiem tyle ,ze powinien powiedziec jej otwrcie ze koniec bo po co ma sobie dziewczyna nadzieje robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko jest najważniejsze i musisz siękierować przede wszystkim jego dobrem. Facet musi byc odpowiedzialny,opiekunczy i oddany. Dziecko ma sie czuc bezpiecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Jeżeli 27 w nicku to wiek i on jest w mniej więcej tym samym wieku to go rozumiem. Mówiąc brzydko on może sobie wybierać każdą z przedziału 20-35 bez dodatkowego obciążenia w postaci dziecka.

Gdyby naprawdę kochał autorkę to by wybrał ją bez względu na to czy ma dziecko z innym czy nie. Przeszłości się nie zmieni ale jak komuś zależy to można walczyć o lepszą przyszłość. Niestety wygląda na to że jemu tak bardzo nie zależy.

Jeszcze dodam że gdyby oboje mieli koło 40-tki to sytuacja byłaby już zupełnie inna. Bo wtedy nawet gdy facet tak bardzo nie kocha to może zaakceptować obce dzieci, szczególnie gdy już miał swoje, no i gdy kobieta ma dobry charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca

Nie macie prawa wymagać żeby facet zaakceptował i zajmował się cudzym dzieckiem. To kłóci się z podstawowymi prawami biologii. I dojrzałość nie ma tu nic do rzeczy.

Trzeba było uważać komu się dałyście zapylić. Gdyby to był normalny facet a nie jakiś bad boy roochacz to dziecko by miało ojca a wy męża. No ale że wy wolicie przebojowych bad boyów to już wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
4 minuty temu, Piwonia28 napisał:

zapylać? zapylają sie to owady !!! A u ludzi to inaczej się nazywa 😛

 Dziecko dla mnie nie jest absolutnie przeszkodą, a jeszcze jak jego mamusia ma piękną i zawsze chętną  piwonię 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj sobie spokój z takim dupkiem, jeszcze znajdziesz faceta co pokocha ciebie i twoje dziecko. Znam takie przypadki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Dziecko dla mnie nie jest absolutnie przeszkodą, a jeszcze jak jego mamusia ma piękną i zawsze chętną  piwonię 😉

oooooo odrazu lepiej to brzmi niz zapylanie czyli umiesz inaczej się wyrazać brawo 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja jestem kobieta i faceta rozumiem , nie każdy chce nianczyc dzieciaka obcego faceta, To nigdy nie będzie jego dziecko i dobrze o tym wiesz , to dziecko też nie jest głupie i nigdy nie będzie traktować go jak biologicznego ojca , z resztą znajdź sobie innego dzieciatego faceta a nie każ wolnemu facetowi wychowywać swojego podrzutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja jestem kobieta i faceta rozumiem , nie każdy chce nianczyc dzieciaka obcego faceta, To nigdy nie będzie jego dziecko i dobrze o tym wiesz , to dziecko też nie jest głupie i nigdy nie będzie traktować go jak biologicznego ojca , z resztą znajdź sobie innego dzieciatego faceta a nie każ wolnemu facetowi wychowywać swojego podrzutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja jestem kobieta i faceta rozumiem , nie każdy chce nianczyc dzieciaka obcego faceta, To nigdy nie będzie jego dziecko i dobrze o tym wiesz , to dziecko też nie jest głupie i nigdy nie będzie traktować go jak biologicznego ojca , z resztą znajdź sobie innego dzieciatego faceta a nie każ wolnemu facetowi wychowywać swojego podrzutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja rozumiem jak kobieta z dzieckiem wiąże się z facetem z dzieckiem podobne poświadczenia itd, jesteś egoistyczna jeśli chcesz żeby wolny bedzietny facet brał na barki twoje zobowiązania i bagaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tym bardziej że coraz więcej roszczeniowych bab chce żeby facet cudze nasienie wychowywał jak swoje ale na samotnego ojca bez kasy żadna wolna nawet nie splunie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z resztą nie rozumiem postawy dzisiejszych kobiet " zostawiłam od tak biologicznego ojca swojego dziecka i liczę że ktoś mnie teraz weźmie z bagażem " trzeba się zastanowić z kim się dziecko robi i czy można ta osoba od tak zostawić i liczyć że ktoś inny sobie będzie tym zaprzatal głowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

I wszystkie dziady są bezwartościowe, bo żaden po rozstaniu  dziecka nie bierze na pełna opiekę, ale ruch.ac to chce każdy. Bo gdzie ojciec dziecka autorki? Ano ru.chac się ru.cha, ale dziecka nie zna. 

Przestań bredzić, jestem kobieta ale żadna z was by dziecka na wychowanie facetowi nie oddała bo żadna z was by alimentów nie chciała płacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość dkdkd napisał:

Wiadomo że jeden facet zaakceptuje kobiete z dzieckiem a drugi nie, zależy od człowieka i od jego dojrzałości. Jak facet kocha kobiete i jest dojrzały to i dziecko nie będzie problemem a jak jest to niech sobie znajdzie panne bez dziecka i niech spływa.

A z jakiej racji uważasz że ktoś powinien poświęcać życie i pieniądze na cudze dziecko? Bo ty tak sobie życzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×