Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Mam calkiem nierealne wyobrazenia na temat relacji damsko meskich, wyniesione z wzorcow rodzinych i wzorcow lat 90tych

Polecane posty

Gość gosc

zyje w jakims stucznym podziale na ludzi zlych i dobrych, ludzi lamusow i cool , ludzi zadbanych i zaniedbanych

 

widze sie jako kogos dobrego, tzn ze mam dobry charakter

widze sie jako cool ziomal, wyluzowany, tylko dlatego, ze 20 lat temu bylem bardziej wyluzowany niz niektorzy kujoni w szkole czy na studiach

i widze sie jako ktos zadbany, bo potrafie sobie wyprasowac koszule, i miec ją czysta i spikac sie after shave za 40 zlotych i czuje sie wtedy bardziej zadbany niz niektorzy

 

ale swiat poszedl stasznie do przodu, ja wegetowalem, a nie zylem, wiec te moje wyobrazenia sa calkowicie sztucznie, nieprawdziwe, nieaktualne.... jestem zadbany w porownaniu z moim 75 letnim wujkiem, a nie z facetem z korporacji

mezczyzni sie zmienili, ja zostalem w tyle, zyje w chmrurach, ktore juz dawno odlecialy

niemnie, zdalem sobie sprawe z tego, ze jest tak jak napisalem wyzej, wiec od dzisiaj, od teraz biore sie za siebie i nie bede juz tu pisac

o... moze kiedys napisze z Teneryfy, jak moja dziewczyna bedzie miec robione pedicure, a ja bede sie nudzil przez 20 minut w hotelu 4 gwiazdkowym 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

teneryfa jest tania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy manager

urzekła mnie twoja historia. chyba sobie zwale konia z tego powodu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek

powodzenia ziomuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×