Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makss

Na czym polega moda na Netflix??? Skąd się to wzięło?

Polecane posty

Gość makss

wyltumaczcie mi

obejrzalem pare sezonow roznych pozycji z netflixa iii.... no wlasnie iii... spoko niby filmy, ma to sens ale zeby to bylo coś nadzwyczajnego ze pol warszawki sie tym podnieca to nie bardzo..

mieszkam w wawie i tu u tych bananow okredytowanych to jest jakach cholerna moda kazdy tylko netflix netflix netflix wieczór z netflixem... dostaję torsji

o co tu chodzi?

 

Czy polaczki az tak mają kompleks nadrabiania zachodu ze wszystko doslownie zmalpuje i nawet z przecietnej rzeczy zrobią złoto bo "modne" i "zachodnie"

zaczynam czuc pogardę do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter47

Przecież netflix pomimo iz moze byc filmowo to typowy kompleks polaczków 

ja jestem z wroclawia tez duze miasto, a tu tez zwlaszcza te mlode malzenstwa w mieszkaniach na kredyt gadaja ciagle o tym netflixie jak roboty to jakas masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

netflix to zydowskie nasienie pochodna żydowskiego boga pieniądza.  to papierek lakmusowy żydowstwa polaków i tego jak bardzo są słabi intelektualnie, towarzysko, pojęciowo, kulturalnie, jak bardzo są lewaccy i modni, jakb bardzo są oddaleni od Boga i wartości katolickich, takich jak na przykład rodzina, gdyż żydowstwo, zawsze dąży do rozbicia innych nacji - jest w konflikcie z Polską, zatem nie służy nam na pewno i nigdy służyć nie będzie. 

 

żydowstwo ma w swojej doktrynie zniszczyć innych zanim oni zniszczą ciebie, to taka ich przypadłość, którą w sobie wychodowali po drugiej wojnie żydowskiej światowej, ktorą sami zasponsoroawli i której nie splacli, ale mają wobec niej uroszczenia...

bo to podli kłamcy.

netflix to platforma nowomowy zydowskiej przeciw Bogu, dlatego polaczki rzucają się na to gowno, bo pożądają tego!

od 1989 roku odbija im szajba na ten temat, bo oni chcą być teges.... niewolnikami żydów. Nie chcą Polakami i Polkami byc

Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznyjestesgosciu

po prostu oglądanie seriali jest uniwersalnym zainteresowaniem ludzie to lubią a netflix jest najpopularniejsza platformą do tego, bo ma najzwyczajniej najwięcej filmów i seriali, w tym własne produkcje, i są na bierząco dodawane nowe. A te pisanie o kompleksach zachodu to chyba dotycza ciebie skoro widzisz problem w tym, ze ludzie lubia seriale i wybieraja najlepsza platforme do tego xDD a maja ogladac na jakims gownie by zadowolic polackie myslenie jakiegos boomera? no to tak jakby spnac sie o to ze ludzie lubiący cukier lubia jesc słodycze i sie tym obnosza XDDDDDDD pomysl troche amebo ktora powinna mieszkac w zasciankogrodzie 5 wieków temu, doprawdy co niektorzy robia w 21 wieku to ja nie wiem, chyba hibernowali ze sredniowiecza xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

a na czym polega ta moda na narzekanie na wszystko co popularne jak jakas ni.e w.yru cha.na od dawna ci.pec z,ka??? zalosne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość smiesznyjestesgosciu napisał:

po prostu oglądanie seriali jest uniwersalnym zainteresowaniem ludzie to lubią a netflix jest najpopularniejsza platformą do tego, bo ma najzwyczajniej najwięcej filmów i seriali, w tym własne produkcje, i są na bierząco dodawane nowe. A te pisanie o kompleksach zachodu to chyba dotycza ciebie skoro widzisz problem w tym, ze ludzie lubia seriale i wybieraja najlepsza platforme do tego xDD a maja ogladac na jakims gownie by zadowolic polackie myslenie jakiegos boomera? no to tak jakby spnac sie o to ze ludzie lubiący cukier lubia jesc słodycze i sie tym obnosza XDDDDDDD pomysl troche amebo ktora powinna mieszkac w zasciankogrodzie 5 wieków temu, doprawdy co niektorzy robia w 21 wieku to ja nie wiem, chyba hibernowali ze sredniowiecza xDD

Dokładnie!
Do tego bez reklam. Można zatrzymać program, obejrzeć  później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując Netflix czy Hbo to Ty decydujesz co i kiedy oglądasz. Często w radio czy telewizji sluchamy/oglądamy pozycje, na zasadzie "nie ma nic ciekawszego to niech już leci". Jeśli już coś oglądać to coś co faktycznie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma mama

Netfliks promuje sodomię lgbt i seks edukację, to lewacka jaczejka. Uważajcie na swoje dzieci co oglądają bo pod przykrywką rzekomo fajnych bajek czy filmów są czasem przemycane treści które deprawują umysły dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boluś
1 minutę temu, Gość Świadoma mama napisał:

Netfliks promuje sodomię lgbt i seks edukację, to lewacka jaczejka. Uważajcie na swoje dzieci co oglądają bo pod przykrywką rzekomo fajnych bajek czy filmów są czasem przemycane treści które deprawują umysły dzieci.

Jak nie masz netflixa to się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Lepiej zeby ich netflix deprawowal niż alkohol, narkotyki i kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość Świadoma mama napisał:

Netfliks promuje sodomię lgbt i seks edukację, to lewacka jaczejka. Uważajcie na swoje dzieci co oglądają bo pod przykrywką rzekomo fajnych bajek czy filmów są czasem przemycane treści które deprawują umysły dzieci.

potwierdzam ja już tego g*wna netflixa nie opłacam

lewactwo atakuje normalność na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...e

no to nie oplacajcie i sie tym nie obnoscie xDD nikogo to nie interesuje i ci co lubia miec wplyw na to co ogladaja niz jakies ryjace beret dlaczego ja czy inne gowna beda tak czy siak ogladac na netflixie i ch. u.j wam do tego polaczki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haheh

boze skad u polaczkow ta moda na mowieniu innym co jest dobre, co nie, co powinni, czego nie powinni itd Jak ktos chce ogladac netflixa to niech to robi i nic wam do tego polecam zajac sie swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prav40

tu jest sciernikso bedzie san francisco tym tez sie polaczki podniecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak, jesteście zbyt inteligentni i zabiegani, żeby wieczorem oglądać Netflix, ale na Kafeterie warto poświęcić wolny czas 🙂 i jeszcze to uogólnienie , że "Polaczki" to zawsze się jarają tym co zachodnie , ale chyba jednak cechą główną tych wg Ciebie "Polaczków" do których swoją drogą się zaliczasz, jest narzekanie na wszystko i wszystkich 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego nooba

no zje. bie tak bardzo masz wyje. bane na ten netflix ze 3 posty musiales wtracic na ten temat idi. oto xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego nooba
5 godzin temu, 555333222 napisał:

poza tym stac mnie na kino domowe i filmy do niego nie jestem takim biedakiem, ze musze placic za wypozyczanie filmow i sie potem podniecac ze znajomymi ze jakies goowniane 'filmy' ogladam, ktore z prawdziwymi filmami nie maja nic wspolnego xD
 

no nie zesraj sie typie, po uj placic ci raz na jakis czas za jeden film ktory obejrzysz raz, bedzie sie walal i raczej watpie ze predko pozwolisz sobie na kolejny, skoro za ta cene moglbys ogladac bez limitow setki tytulow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego nooba

i jeszcze zdajesz sobie sprawe amebo umyslowa, ze netflix to fakt filmy, ale przede wszystkim seriale a ich nie kupisz? XDDDD co za ... boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge
6 godzin temu, 555333222 napisał:

Ja sie zajmuje roznymi rzeczami na komputerze, m.in konfiguruje sobie system operacyjny netBSD i ucze sie komend w terminalu, a ze przegladarke mam otwarta, to sobie zagladam na kafeterie w miedzyczasie, i zdecydowanie wole pisac skrypty albo komendy w terminaliz ogladac jakies durne tasmowo produkowane goowna tylko dlatego ze maja koncowke netflix
 

xDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge
6 godzin temu, 555333222 napisał:

Ja sie zajmuje roznymi rzeczami na komputerze, m.in konfiguruje sobie system operacyjny netBSD i ucze sie komend w terminalu, a ze przegladarke mam otwarta, to sobie zagladam na kafeterie w miedzyczasie, i zdecydowanie wole pisac skrypty albo komendy w terminaliz ogladac jakies durne tasmowo produkowane goowna tylko dlatego ze maja koncowke netflix
 

czyli jestes typowa ciemna masa ktora tasmowo strzela w it nie zauwazajac ze rynek informatyczny OD DAWNA ma przesyt i co najwyzej wgrasz sobie windowsa sam albo zatrudnisz sie jako dz.i w . ka do ruch an.ia na recepcji obslugujac wizyty gosci xDDD trzeba byc typowym nieobeznanym polaczkiem by sie chwalic marnowaniem zycia na cos co ma tylko brzmiec madrze na kafeteri xDD i osoba takiego pokroju zgrywa alfe i omege w temacie netflixa uwazajac ze niby mialaby miec jeszcze jakis smak jezeli chodzi o produkcje filmowe i seriale? DOBRE.  no boki zrywac haha przegrywie totalny. milego produkowania sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam kilka seriali z Netflixa, ale wszystkie były raczej słabe. Tak, razem z nowym Wieśkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meh
12 godzin temu, pochopna napisał:

Obejrzałam kilka seriali z Netflixa, ale wszystkie były raczej słabe. Tak, razem z nowym Wieśkiem.

no od hbo, canal+ itd to sie niczym te seriale nie roznia takze poziom jest taki sam wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

Po pierwsze „polaczki” - masz jakieś kompleksy chłopie? Netflix jest na całym świecie modny. Poza tym nie jest drogi (pakiet na 4 osoby to 13 zł od łebka), po trzecie Polska telewizja to dno, a cokolwiek by nie mówić o tym jak seriale są prowadzone (czesto dobrze - patrz nagrody Grammy) to gra aktorska jest zawsze na poziomie. Ludziom tez nie chce się na własna rękę szukać, nie maja czasu. Jesteś albo prowokatorem albo zgorzkanialym zgredem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....
8 godzin temu, Gość ..... napisał:

Po pierwsze „polaczki” - masz jakieś kompleksy chłopie? Netflix jest na całym świecie modny. Poza tym nie jest drogi (pakiet na 4 osoby to 13 zł od łebka), po trzecie Polska telewizja to dno, a cokolwiek by nie mówić o tym jak seriale są prowadzone (czesto dobrze - patrz nagrody Grammy) to gra aktorska jest zawsze na poziomie. Ludziom tez nie chce się na własna rękę szukać, nie maja czasu. Jesteś albo prowokatorem albo zgorzkanialym zgredem

aha i zapomnialem dodac ze jako fan i istaly subskrybent netflixa lubie sie zessraac porzadnie na dywan a potem wytarzac w kupsku wspolnie z przyjacielem przed ruuchaanskieem bo netflix nauczyl mnie jak uprawiac gejhowski seekks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 26.01.2020 o 09:36, Gość Świadoma mama napisał:

Netfliks promuje sodomię lgbt i seks edukację, to lewacka jaczejka. Uważajcie na swoje dzieci co oglądają bo pod przykrywką rzekomo fajnych bajek czy filmów są czasem przemycane treści które deprawują umysły dzieci.

sądzę, że zawsze przemycają lewackie wartości, nie tylko czasem. Jestem tego pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docebuli
8 godzin temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

sądzę, że zawsze przemycają lewackie wartości, nie tylko czasem. Jestem tego pewny.

no to zyj sobie pod swoim ciasnym umyslowym kloszem i mysl, ze swiat zamieszuja tylko biali heteroseksualni ludzie xDD mamy 21 wiek, to ze ty siedzisz cale zycie w swojej wiosce nie zmienia faktu, ze ludzie podróżują po całym świecie zamieszkują go całego bez względu na ramy państw. nikt sie jakims cebulackim januszem nie przejmie. milego dokonywania zywota w polandi w jakims wypierdziochowie dolnym 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docebuli
8 godzin temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

sądzę, że zawsze przemycają lewackie wartości, nie tylko czasem. Jestem tego pewny.

a i milej walki z wiatrakami i postepem xDD co za bezuzyteczne marnowanie bezuzytecznego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

sądzę, że zawsze przemycają lewackie wartości, nie tylko czasem. Jestem tego pewny.

no tak bo np czarny aktor w jakims serialu to zawsze przemycanie lewackich wartosci hahahahaha, tak jakby wczesniej przed netflixem czarni ludzie wcale nie grali w filmach, serialach i to jeszcze nie raz lepiej niz biali o czym swiadcza nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makss

dziekuje juz wszystko wiem. faktycznie obejrzalem pare odcinkow niektorych seriali np ruu paul drag race i mi sie spodobalo. zostalem stalym abonamentem. wontek mozna zamknac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21332

z niczego program jest od dawna seriale filmy  są na płytach albo w wersji cyfrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×