Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość D'yzma

Zastanawiam się, gdzie te wszystkie piękności z intetneru? w realu rzadko, która kobieta robi mega wrażenie

Polecane posty

Gość D'yzma

z racji mojej pracy, jestem ciągle , że tak to nazwe "na mieście" , dodatkowo pracuje w firmie, gdzie 80% ludzi to kobiety, przedział wiekowy od 18 do 60.., głównie w okolicach 25, na.. 100 kobiet, które tam pracuje, max 3 są atrakcyjne

chodząc i jezdzac po miescie tez doslownie moze raz w ciagu dnia trafi sie jakas laska, ktora idzie i jest mega...

wiec ja sie pytam, gdzie te wszystkie mega laski? jak przegladam np instagrama to co wchodze w jakis profil proponowany to po prostu MEGA LASKA, super tylek, twarz, nogi.. sto fotek z silowni itp.. gdzie te wszystkie pieknosci skoro w realnym zyciu tak rzadko spotykam atrakcyjne fizycznie kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Bo nie jestes z tej Ligii. One nie przebywają wśród takich przegrywow przegrywow jak ty. Mają lepsza pracę, lepsze towarzystwo. I jeżdżą po mieście Mustangami ze swoimi przystojnymi zaradnymi mezcyznami a nie mieszają sie z takim bydlem jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość D'yzma napisał:

z racji mojej pracy, jestem ciągle , że tak to nazwe "na mieście" , dodatkowo pracuje w firmie, gdzie 80% ludzi to kobiety, przedział wiekowy od 18 do 60.., głównie w okolicach 25, na.. 100 kobiet, które tam pracuje, max 3 są atrakcyjne

chodząc i jezdzac po miescie tez doslownie moze raz w ciagu dnia trafi sie jakas laska, ktora idzie i jest mega...

wiec ja sie pytam, gdzie te wszystkie mega laski? jak przegladam np instagrama to co wchodze w jakis profil proponowany to po prostu MEGA LASKA, super tylek, twarz, nogi.. sto fotek z silowni itp.. gdzie te wszystkie pieknosci skoro w realnym zyciu tak rzadko spotykam atrakcyjne fizycznie kobiety ?

Na okładkach gazet wymalowane po różnych poprawkach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzma
6 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Bo nie jestes z tej Ligii. One nie przebywają wśród takich przegrywow przegrywow jak ty. Mają lepsza pracę, lepsze towarzystwo. I jeżdżą po mieście Mustangami ze swoimi przystojnymi zaradnymi mezcyznami a nie mieszają sie z takim bydlem jak ty. 

aha tzn ze mieszkaja tez w innych miastach i chowaja sie po kanalach? no bo jak nazwac fakt, ze chodzac po centrum najwiekszych polskich miast bardzo rzadko widze atrakcyjne kobiety?    , nie odzywaj sie smieciu wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Bo nie jestes z tej Ligii. One nie przebywają wśród takich przegrywow przegrywow jak ty. Mają lepsza pracę, lepsze towarzystwo. I jeżdżą po mieście Mustangami ze swoimi przystojnymi zaradnymi mezcyznami a nie mieszają sie z takim bydlem jak ty. 

No tak 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Dyzma napisał:

 nie odzywaj sie smieciu wiecej

Nie odzywaj się tak do kobiety chamie. Pamietaj, że dziewczyn się nie bije nawet kwiatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość D'yzma napisał:

z racji mojej pracy, jestem ciągle , że tak to nazwe "na mieście" , dodatkowo pracuje w firmie, gdzie 80% ludzi to kobiety, przedział wiekowy od 18 do 60.., głównie w okolicach 25, na.. 100 kobiet, które tam pracuje, max 3 są atrakcyjne

chodząc i jezdzac po miescie tez doslownie moze raz w ciagu dnia trafi sie jakas laska, ktora idzie i jest mega...

wiec ja sie pytam, gdzie te wszystkie mega laski? jak przegladam np instagrama to co wchodze w jakis profil proponowany to po prostu MEGA LASKA, super tylek, twarz, nogi.. sto fotek z silowni itp.. gdzie te wszystkie pieknosci skoro w realnym zyciu tak rzadko spotykam atrakcyjne fizycznie kobiety ?

W malych miastach nie ma wielu fajnych dziewczyn.W Wiekszych spottkasz i w klubach najczesciej albo na silowni wlasnie -- bo te lalki zwykle trudnia sie prostytucja albo sa na utrzymaniu faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instagram i rzeczywistość to dwie rozne rzeczy dlatego jak sie coś wstawia to po co przerabiać zdjecia i wygladać jak pol instagrama ja tam jak juz cos daje to przewanie bez makijazu i taką siebie lubie naturalną po co dawac tonę filtrów i photoshop nie czaje tego insta teraz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
10 minut temu, Onkosfera napisał:

Nie odzywaj się tak do kobiety chamie. Pamietaj, że dziewczyn się nie bije nawet kwiatkiem.

Spoko. Niech rzyga. Tylko to pozostało takiemu przegrywowi. Nienawidzę takich robali oceniających kobiety tylko po wyglądzie, napietnujacych normalne, ładne przeciętne dziewczyny i uwazajacych sie za niewiadomo kogo. Każdy tu wie, ze autor to byle co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość gosc napisał:

W malych miastach nie ma wielu fajnych dziewczyn.W Wiekszych spottkasz i w klubach najczesciej albo na silowni wlasnie -- bo te lalki zwykle trudnia sie prostytucja albo sa na utrzymaniu faceta

Tak apropos, uroda ceniona przez większość mężczyzn, to najczęściej kwestia odpowiedniego dofinansowania. Wary, rzęsy, ciuchy, cyce, wlosy w kolorze kostka masła itp. Na wyższym poziomie finansowym wszystko oczywiście odpowiednio bardziej naturalne😏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
2 godziny temu, Gość Dyzma napisał:

aha tzn ze mieszkaja tez w innych miastach i chowaja sie po kanalach? no bo jak nazwac fakt, ze chodzac po centrum najwiekszych polskich miast bardzo rzadko widze atrakcyjne kobiety?    , nie odzywaj sie smieciu wiecej

Po centrum to one jeżdżą mustangami ci napisał przecież, a wychodzą do klubów, restauracji i miejsc o których tacy jak ty mogą pomarzyć albo przeczytać w gazecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 godzinę temu, Gość Sara napisał:

Po centrum to one jeżdżą mustangami ci napisał przecież, a wychodzą do klubów, restauracji i miejsc o których tacy jak ty mogą pomarzyć albo przeczytać w gazecie 

Co za zyeb zayebany no...sam 3/10 chce skakać do 9-10/10. Może i dobrze że autor ich nie widzi. Kurfa portki by mu na żywca rozerwało,a tak to przynajmniej żyja sobie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×