Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Denis

Też macie czasem wrażenie, że kafeteria to wasza jedyna rozrywka i kontakt z innymi ludzmi?

Polecane posty

Gość Denis

po prawdziwa porazka czlowieka, kiedy jakies denne forum staje sie tak naprawde jedyna rozrywka i jedynym kontaktem z drugim czlowiekiem

ehhh , sami pomyslcie, co byscie zrobili gdyby nagle kafe zabraklo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Nie ,nie mam takiego wrażenia. Mam chęć tępić was jak wszy, tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafeteria portal społecznościowy dla ludzi którzy nie mają znajomych 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, ElitexD napisał:

Kafeteria portal społecznościowy dla ludzi którzy nie mają znajomych 😞

Mylaś cipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaczka

Ja mam rodzine, znajomych a też tu zaglądam. Takich cyrków jak tu w realu nie mam😀więc czasem dobrze pośmiać się bądź poznać z jakimi problemami borykają się rodacy. Wszystko dla ludzi, zwłaszcza że internet jest teraz potęgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej odpoczynek od ludzi. W moim domu zawsze pełno gości, nawet na noce zostają, tu odpoczywam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No niestety autor/ka ma rację. Już od dawna nie mam żadnych koleżanek, zawsze byłam trochę dziwna i wszystkie znajomości jakoś naturalnie się pourywały. Poza tym mam męża, zaraz będę mieć dziecko, mam kontakt z rodzicami i znajomi nie są mi potrzebni. Poza tym miałam wrażenie, że koleżanki bardzo się cieszyły gdy coś mi się nie udawało, podcinały skrzydła. Kafeteria jest taka niezobowiązująca. Można się anonimowo wygadać, czasem trafi się ktoś kto ma podobnie i pocieszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

A co mozna robic z innymi? Tylko uchlewac ryj i obrabiac dupy innym za plecami. Super rozrywka. Ja mam tu niezla beke z wlasnie takich przyglupow co tak tu placza ze tego im brakuje. Kiedys moze pisalam na powaznie na poza polska ale od kilku lat juz tam nawet nie wchodze, tylko mam beke na uczuciowym. Ludzi najlepiej unikac i nigdy nie angazowac sie w zadne znajomosci, inaczej skonczy sie podobnie do mnie czyli zmarnuje zycie. Szczegolow nie bede opisywala bo nie chce komus pomagac, nikt na to nie zasluguje, oprocz jednej osoby ale ona tez wolala zmarnowac sobie zycie... Wchodze tu tylko dla beki i tylko jak robie gowno. Dzieki za ta rozrywke tepaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy

brakuje mi kobiety, bardzo 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×