Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dkdkdkd

Czy istnieją faceci którzy nie zdradzają?

Polecane posty

Gość dkdkdkd

i są lojalni swoim kobietom? czy nie ma takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Oczywiście, że istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Oczywiście, że istnieją.

...tylko że najczęściej są sami, bo kobiety ich nie doceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak, tacy którym niełatwo kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Onsam napisał:

Tak, tacy którym niełatwo kogoś poznać.

Haha. Każdy incel jest przekonany że by nie zdradził. Nie macie szans tego sprawdzić i dlatego jesteście pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, tacy którzy nie maja okazji do zdrady bo nie maja brania wśród kobiet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Albo tacy co mają młodsze kobiety nie zdradzają 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Albo tacy co mają młodsze kobiety nie zdradzają 😉

Haha nawet młodszej nie cofa się na liczniku, jak ma zdradzić to i stara i młoda z jeszcze młodsza za pare latek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

No to ci którzy nie latają za babami nie są podrywaczami i zdobywcami, którzy muszą to robić, żeby czuć że żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość dkdkdkd napisał:

i są lojalni swoim kobietom? czy nie ma takich?

Kurcze chyba istnieją, mój taki jest, raczej się nie mylę, chociaż mówią, żeby głową nie ręczyć bo ją się straci 😉😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Tak, istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna

tak istnieją, tyle że fapią często 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
8 minut temu, Poetka napisał:

Nie masz szans na kobietę, bo jesteś mizoginem i każda w miarę normalna to zauważy i ucieknie.

Otóż nie. Nie jestem mizoginem. Szans nie mam dlatego że nie jestem przystojny, ale to tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie macie szans tego sprawdzić i dlatego jesteście pewni.

Gdybym miał szansę to udowodnić, tobym to udowodnił.

Nie znasz mnie, a mimo to jesteś pewna, że nie mam racji. Znam siebie i swoje zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Gdybym miał szansę to udowodnić, tobym to udowodnił.

Nie znasz mnie, a mimo to jesteś pewna, że nie mam racji. Znam siebie i swoje zasady.

Ciebie nie znam ale dobrze znam ludzi. Matki w obozach zanim się tam pojawiły też wiedziały że kochają swoje dzieci a jak przyszło co do czego to się do nich nie przyznawały i rzucaly na lufę tak ze dorosnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przeważnie kobiety zdradzają z młodszymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciebie nie znam ale dobrze znam ludzi.

Nie wszystkich.

14 minut temu, Gość Gość napisał:

Matki w obozach zanim się tam pojawiły też wiedziały że kochają swoje dzieci a jak przyszło co do czego to się do nich nie przyznawały i rzucaly na lufę tak ze dorosnij. 

Co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Nie wszystkich.

Co to ma do rzeczy?

Jeśli nie widzisz co ma do rzeczy to pokazujesz że nie jesteś taki mądry na jakiego pozujesz. Nie dziwię się że kobiety od Ciebie uciekają. Jestes jak robot z wgranym jednym programem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli nie widzisz co ma do rzeczy to pokazujesz że nie jesteś taki mądry na jakiego pozujesz.

Że co? Wiadomo, że w czasie wojny zawsze chronimy swoje życie kosztem innych. Ale co to ma do zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Że co? Wiadomo, że w czasie wojny zawsze chronimy swoje życie kosztem innych. Ale co to ma do zdrady?

Zamknięcie w małym pomieszczeniu z gołą kobietą która stanowi twój fizyczny ideał oraz świadomość że zdrada nie ujrzy nigdy światła dziennego to także wojna. Chúja z rozumem. Idź dziecko spać i zrób coś ze sobą. Jesteś człowiek robot. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zamknięcie w małym pomieszczeniu z gołą kobietą która stanowi twój fizyczny ideał oraz świadomość że zdrada nie ujrzy nigdy światła dziennego to także wojna. Chúja z rozumem.

Ale w tej sytuacji za odmowę seksu nie straciłbym życia, więc to nie to samo. I odmówiłbym. Nie potrafiłbym spojrzeć partnerce w oczy, gdybym ją zdradził, więc pewnie szybko bym się przyznał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllll

istnieja ale tylko ci uczuciowi jak kobiety niektore, i przy boku tej wlasciwej ktorej chorobliwie wiecznie pragna, i jeszcze katole ktorzy boja sie kary boskiej, reszta samcow zdradza nawet jak kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksor
7 godzin temu, Gość dkdkdkd napisał:

i są lojalni swoim kobietom? czy nie ma takich?

gdy facet nie ma siły zdradzać bo partnerka go wykańcza to nie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Haha. Każdy incel jest przekonany że by nie zdradził. Nie macie szans tego sprawdzić i dlatego jesteście pewni.

No i już się odezwała zdradliwa ścierka. To ze ty nie wytrzymasz sekundy bez dawania doopy każdemu kto się nawinie nie znaczy ze każdy taki jest. Żenująca incelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobieta zamknięta z ideałem w jednym pokoju będzie myślała o Rozmowie, o związku z nim, o tym jaki jest i jak może być. 

Samiec nawet nie musi byc zamknięty ze swoim ideałem w jednym pokoju aby myslal tylko o jevbaniu. 

Taka jest różnica umysłowa między kobieta a samcem (prymitywnym podgatunkiem ludzkim) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są, ale musi być spełniony jeden warunek, MUSI KOCHAĆ KOBIETĘ, Z KTÓRĄ JEST; wtedy inne nie będą go interesowały jako kobiety, popatrzy, oceni i na tym się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Kobieta zamknięta z ideałem w jednym pokoju będzie myślała o Rozmowie, o związku z nim, o tym jaki jest i jak może być. 

Samiec nawet nie musi byc zamknięty ze swoim ideałem w jednym pokoju aby myslal tylko o jevbaniu. 

Taka jest różnica umysłowa między kobieta a samcem (prymitywnym podgatunkiem ludzkim) 

Samiec tak, nim rządzą zmysły, umysł jest im podporządkowany,  jak u zwierząt, mężczyzna panuje nad nimi, kochający mężczyzna widzi urodę innej kobiety, ale jej nie pożąda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Kobieta zamknięta z ideałem w jednym pokoju będzie myślała o Rozmowie, o związku z nim, o tym jaki jest i jak może być. 

Samiec nawet nie musi byc zamknięty ze swoim ideałem w jednym pokoju aby myslal tylko o jevbaniu. 

Taka jest różnica umysłowa między kobieta a samcem (prymitywnym podgatunkiem ludzkim) 

Samiec tak, nim rządzą zmysły, umysł jest im podporządkowany,  jak u zwierząt, mężczyzna panuje nad nimi, kochający mężczyzna widzi urodę innej kobiety, ale jej nie pożąda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Samiec tak, nim rządzą zmysły, umysł jest im podporządkowany,  jak u zwierząt, mężczyzna panuje nad nimi, kochający mężczyzna widzi urodę innej kobiety, ale jej nie pożąda.

Nie ma takich. Każdy codziennie pożąda minimum kilku chociażby mijanych na ulicy. Faceci to typowe ameby. Doniczego się nie nadają, nawet w łóżku 2 minuty. Beznadzieja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×