Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy ktoś wie jak się robi z rosołu pomidorówkę?

Polecane posty

Gość Moniaaaaaaaaaaa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dzisiaj przyszedłem z pracy i tak właśnie zrobiłem. Dzięki Zupa była dobra, ale śmietanę chyba źle zahartowałem, bo pływały malutkie grudki. Zostało mi jeszcze trochę rosołu, więc z reszty zrobię tak samo. DZIĘKI, a makaron to jednak trzeba polać zimną wodą, to się nie sklei - tutaj popełniałem błąd.

Wiecie co kobiety, napisałem tutaj na babskim forum, ale oprócz miłych odpowiedzi są też kłótliwe baby. Na męskim forum też są spory, ale nie w takiej formie co tutaj.

Wiem, że są na you tube różne filmiki, ale forum jest po to żeby porozmawiać i chciałem porady osobistej. Na męskim forum też ludzie  co dla niektórych wydaje się, że zadają śmiesznie dziecinne pytania, ale na męskim forum wszyscy udzielają osobistych rad i się nie wyzywają że ktoś czegoś nie potrafi. Nie każdy jest alfą i omegą, no i niestety czasem zdarza się że ktoś coś umie całą gębą, w innej dziedzinie jest analfabetą. Mam kolegę również fachowca w wielu dziedzinach, a nie ma prawa jazdy i nie zamierza iść, bo czuje się w tej dziedzinie zupełnie noga i nikt się z niego nie śmieje.

Widzę że rozgorzała kłótnia na temat żarówki. Dla tej agresywnej pani udzielę odpowiedzi żeby łyknęła trochę fachowej wiedzy, bo widzę że ona słyszy że gdzieś dzwonią, ale nie wie w którym kościele.

Otóż droga kłótliwa Pani, dobrze Pani twierdzi że w pierwszej kolejności patrzy się na moc, ale nie należy się tym sugerować do końca, bo LEDy produkują różne firmy i czasami może się zdarzyć, że LED mniejszej mocy jaśniej świeci od LEDa większej mocy. Do biedronki trafia towar tani i przez to zdarza się że jest kiepskiej jakości. Na kartoniku jest napisane jaki ta żarówka ma strumień świetlny podane w LUMENACH. Żarówka która ma ok.1000lm w małym pokoju świeci bardzo jasno. Dobrze też Pani twierdzi że ważna jest barwa światła. Wie Pani może jak określa się tą barwę? Mnie akurat najbardziej odpowiada żarówka o barwie 3000K, maksymalnie 3500K, a powyżej to jest już dla mnie za zimne światło, ale jak kto lubi, tak samo z zupą, nie chciałem eksperymentować tylko chciałem żeby ktoś mi podał konkretną odpowiedź, a tutaj widzę że wywołała się niezła kłótnia z powodu dwóch łyżek przecieru.

Pozdrowienia dla miłej pani co poradziła mi że należy przelać makaron zimną wodą.

Dziękuje za pozdrowienia 🙂 to forum nie jest takie zle bo nie jestes pierwsza osoba tutaj która mi dziękuje i mówi ze jestem miła. W ze śmietana nic zle nie zroibiles, jeśli grudki są niewielkie to jest to poprostu tłuszcz i jest Ok nawet najlepsze kucharki tak maja. Żona się zdziwi jak wszystko ogarnąłeś. Również pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×