Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hilli

Facet zaprosil mnie "na film" wiec poszlam i...

Polecane posty

Gość hilli

Lezelismy chwile na kanapie ogladajac ten film po czym in sie zaczal do mie dobierac a ja sie z nim droczylam. W pewnym momencie wyczul w tylnej kieszeni moich jeansow prezerwatywe (wzielam bo wiadomo ze liczylam na seks) wtedy sie odsunal i zapytal czy po to tu przyszlam... No przeciez spalismy jiz ze soba i tak. Usiadl na chwile a potem mnie przytulil. Niby zrobilismy sobie dobrze nawzajem ale seksu nie bylo... Chcial tylko zebym zostala na noc bo mowil ze chcialby sprpbowac ze mna pprannego seksu. No ale jak mial okazje teraz i nie chcial to bez sensu, po co niby mialabum do rana czekac 😒 ubralam sie i wyszlam... czy naprawde moglo go to obrudzyc ze przyszlam do niego na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

oj marzenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

daj sobie z nim spokój, wrażliwiec niesamowity arystokrata hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakaś kolejna cipcia nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Niezła bajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
10 minut temu, Gość Tom napisał:

Niezła bajeczka

Niestety sytuacja autentyczna. Co dziwniejsze facet nie wyglada na mameje z tym ze moze tylko pozuje na twardziela. Pytanie tylko co w tym zlego ze wzielam prezerwatywe liczac na seks skoro wiadomo co bylo ukryte pod zaproszeniem ba film a spalismy juz ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic w tym złego. Może koleś ma coś z deklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nic w tym złego. Może koleś ma coś z deklem.

może jest kryptog;e;j;e;m, skoro zaprasza faceta w ciele kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość hilli napisał:

Niestety sytuacja autentyczna. Co dziwniejsze facet nie wyglada na mameje z tym ze moze tylko pozuje na twardziela. Pytanie tylko co w tym zlego ze wzielam prezerwatywe liczac na seks skoro wiadomo co bylo ukryte pod zaproszeniem ba film a spalismy juz ze soba

 Dziwak jakiś, daj namiary, do rana wykorzystam twoją i 3 moje 😉  Pytanie: dlaczego sie tabletkami nie zabezpieczasz? W kondomie to w ostateczności, wolę na "golasa" robić hopsasasa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość Kusiciel napisał:

 Dziwak jakiś, daj namiary, do rana wykorzystam twoją i 3 moje 😉  Pytanie: dlaczego sie tabletkami nie zabezpieczasz? W kondomie to w ostateczności, wolę na "golasa" robić hopsasasa 😄

TWOJEGO kondoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennocy

nie nalezy uzywac gumek z rak kobiety bo moga byc przebite:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorko, od kiedy jesteś kobietą?

gdyby mężczyzna do mnie przyszedł na film i herbatę a znalazłabym u niego narzędzia zbrodni to bym się zamknęła w łazience i zadzwoniła na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Felczer

Zawsze i wszedzie - tylko z wlasna gumka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, brokentiger87 napisał:

autorko, od kiedy jesteś kobietą?

gdyby mężczyzna do mnie przyszedł na film i herbatę a znalazłabym u niego narzędzia zbrodni to bym się zamknęła w łazience i zadzwoniła na policję

To normalne zachowania, nie żartuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
21 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Dziwak jakiś, daj namiary, do rana wykorzystam twoją i 3 moje 😉  Pytanie: dlaczego sie tabletkami nie zabezpieczasz? W kondomie to w ostateczności, wolę na "golasa" robić hopsasasa 😄

Nie chce brac tabletek ze wzgledu na efekty uboczne - tycie, jazdy hormonalne itp. Taki ogierek z Ciebie powiadasz 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To normalne zachowania, nie żartuj

nie ma lekko. jeśli mężczyzna chce przekroczyć mój próg narzędzie gwałtu ma zostawić w domu. 

nawet pan spisujący liczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
23 minuty temu, Gość sennocy napisał:

nie nalezy uzywac gumek z rak kobiety bo moga byc przebite:) 

Juz ze soba spalismy i uzywal moich gumek. Generalnie panowal nad soba i zawsze konczyl jak trzeba ale dla mojego spokoju gdyby mu sie zdarzyl gorszy moment i skkonczyl we mnie to wolalam miec te gumy niz potem zalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
19 minut temu, brokentiger87 napisał:

autorko, od kiedy jesteś kobietą?

gdyby mężczyzna do mnie przyszedł na film i herbatę a znalazłabym u niego narzędzia zbrodni to bym się zamknęła w łazience i zadzwoniła na policję

Od urodzenia 😁 Co jest zlego w tym ze kuzwa nie chce wpadki i mam kondoma??? No ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On33

To jakieś pewnie dziecko a nie facet. Ja w takich sytuacjach zawsze biorę paczkę gumek (otwieram, ściągam wcześniej folie i dzielę po jednej bo potem w nerwach różnie jest, przerabianie 🙂) xd w każdym razie to ja myślę o gumkach jak się spotykam z dziewczynami a nie liczę na nie. Facet to facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może ma jakąś infekcję lub krosty tam i się speszył? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prezerwatyw nie tłamsi się w kieszeni, później tłumoki pierd.olą, że guma nie zadziałała a to podstaw przechowywania nie zna. Każda wpadka to wina użytkowników, głąby jeb.ane noszące gumki w portwelach i kieszeniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, brokentiger87 napisał:

autorko, od kiedy jesteś kobietą?

gdyby mężczyzna do mnie przyszedł na film i herbatę a znalazłabym u niego narzędzia zbrodni to bym się zamknęła w łazience i zadzwoniła na policję

Broken nie ośmieszaj się. Zachowujesz się jak podlotek a jesteś stara baba. Nie rób z siebie posmiewiska i nie ponizaj kobiet. To że ty jesteś aseksem nie znaczy że każda kobieta musi udawać cnotke. Jesteś żałosna i robisz z siebie zyeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
3 minuty temu, Gość hilli napisał:

Nie chce brac tabletek ze wzgledu na efekty uboczne - tycie, jazdy hormonalne itp. Taki ogierek z Ciebie powiadasz 😂😂😂

 Ja wiem czy ogierek? Skromny jestem 😉  ważniejsza jakość jak ilość, choć często to idzie w parze, powiem tyle: reklamacji nie miałem 😄  Co w czasie gdy możesz na golasa?😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość hilli napisał:

Od urodzenia 😁 Co jest zlego w tym ze kuzwa nie chce wpadki i mam kondoma??? No ludzie...

masz męskie podejście do ptysiowania. może jesteś les?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Broken nie ośmieszaj się. Zachowujesz się jak podlotek a jesteś stara baba. Nie rób z siebie posmiewiska i nie ponizaj kobiet. To że ty jesteś aseksem nie znaczy że każda kobieta musi udawać cnotke. Jesteś żałosna i robisz z siebie zyeba.

interesujące spojrzenie na profilaktykę antygwałtową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

 Wylizałbym brokułce dziurki przesłodkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen18

Może być tak, że on skoro wcześniej z tobą spał to faktycznie widział tylko seks między wami a nie coś poważnego, a może coś się zwuroczyl i poczuł się dziwnie bo chciałby może coś poważniejszego. Według mnie może coś w tym być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

interesujące spojrzenie na profilaktykę antygwałtową

Myślę że naprawdę wymagasz terapii profesjonalnej. Ciekawe jak funkcjonujesz w społeczeństwie. Pewnie mają cie za stara zdziwaczala panne. Jesteś straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 29

Ile on ma lat? Kiedy ostatnio ze sobą spaliście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Prezerwatyw nie tłamsi się w kieszeni, później tłumoki pierd.olą, że guma nie zadziałała a to podstaw przechowywania nie zna. Każda wpadka to wina użytkowników, głąby jeb.ane noszące gumki w portwelach i kieszeniach. 

Ale ja jej nie tłamsiłam w kieszeni przez pół dnia. Przed pójściem do niego, a mam rzute beretem ją tam włożyłam bo nawet torebki nie wzięłam, tylko w jeansach i koszulce poszłam. To ile ona tam była, 20 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×