Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrw

Uważam że najgorsze są miasteczka położone daleko od dużych miast .

Polecane posty

Gość wrw

Tam jest mało sklepów , mało pracy i ludzie z takich miasteczek zauważyłem że wyjeżdżają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
8 minut temu, Gość wrw napisał:

Tam jest mało sklepów , mało pracy i ludzie z takich miasteczek zaważyłem że wyjeżdżają .

Ale Namysłów się nie kwalifikuje, bo Namysłów leży blisko Wrocławia i z Namysłowa do centrum  Wrocławia jest tylko 59 km a do samego Wrocławia jest 50 km i Namysłów ma główną linię kolejową do Wrocławia i w godzinę można dojechać z Namysłowa do Wrocławia i w Namysłowie jest dużo sklepów, w tym dużo supermarketów i dużo barów, restauracji, pizzerii, są lodziarnie, puby kawiarnie, jest dom Kultury, Biblioteka, fitness, siłownia, basen, sauny, solaria, szpital, izba regionalna pełniąca funkcję galerii sztuki, jest tam kręgielnia, stadion, hala sportowa, szkoły średnie, stadion, korty tenisowe, dwa lodowiska, a nawet skate park 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
14 minut temu, Gość wrw napisał:

Tam jest mało sklepów , mało pracy i ludzie z takich miasteczek zaważyłem że wyjeżdżają .

Namysłów jest miasteczkiem powiatowym (jednym z niewielu) które notuje wzrost liczby ludności i się nie wyludnia i Namysłów planuje wybudować kolejny duży zakład pracy i obwodnicę i tam na każdym kroku są markety 🙂 i z Namysłowa do Wrocławia można dojechać w godzinę pociągiem bezpośrednio (nie ma tam przesiadek) i do Opola z Namysłowa jest 52 km i do Opola autobusy jeżdżą z Namysłowa co godzinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca życia

kałbuc na posterunku

człowieku, przestań zakładać te durne tematy, w których sam sobie odpisujesz i.dioto

codziennie udowadniasz, że znajdujesz się we właściwym miejscu (ps. co na kolację w psychiatryku dziś dali?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
1 minutę temu, Gość znawca życia napisał:

kałbuc na posterunku

człowieku, przestań zakładać te durne tematy, w których sam sobie odpisujesz i.dioto

codziennie udowadniasz, że znajdujesz się we właściwym miejscu (ps. co na kolację w psychiatryku dziś dali?)

Ile razy mam ci to jeszcze powtarzać że to NIE ja założyłem ten temat idi/oto po drugie od marca 2018 roku nie jestem w psychiatryku, tylko w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×