Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja

Przyjaciółka zdradza chłopaka

Polecane posty

Gość Patrycja

Witam,

Mój problem polega na tym , że moja przyjaciółka zdradza mojego przyjaciela. Powiedziała mi o tym w tajemnicy. Nie wiem co robić bo to już nie pierwszy raz...

Bardzo lubię jej chłopaka , razem sie spotykamy i przykro mi patrzeć na to jak oni robią to perfidnie prawie na jego oczach. Czy powinnam mu powiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
7 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Witam,

Mój problem polega na tym , że moja przyjaciółka zdradza mojego przyjaciela. Powiedziała mi o tym w tajemnicy. Nie wiem co robić bo to już nie pierwszy raz...

Bardzo lubię jej chłopaka , razem sie spotykamy i przykro mi patrzeć na to jak oni robią to perfidnie prawie na jego oczach. Czy powinnam mu powiedzieć ??

W takich sytuacjach obrywa zawsze ten kto “skarzy”.. no I gdyby to byla twoja przyjaciolka to nie byloby twojego dylematu..”przyjaciolka” powiedziala ci cos w tajemnicy a ty zastanawiasz sie czy wypaplac jej chlopakowi. Nie pochwalam tego co robi twoja kolezanka (bo przyjaciolka bym jej twoja nie nazywala..) ale to chyba nie twoja sprawa? I nastepny raz jesli masz watpliwisci czy chcesz dochowac tajemnicy czy nie, powinnas powiadomic o tym kolezanke..bo moze Ona mysli ze jest twoja przyjaciolka I ci ufa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnuj własnej duppy
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Witam,

Mój problem polega na tym , że moja przyjaciółka zdradza mojego przyjaciela. Powiedziała mi o tym w tajemnicy. Nie wiem co robić bo to już nie pierwszy raz...

Bardzo lubię jej chłopaka , razem sie spotykamy i przykro mi patrzeć na to jak oni robią to perfidnie prawie na jego oczach. Czy powinnam mu powiedzieć ??

Pilnuj swoich spraw a oni niech swoje pilnują i tyle, nie wtrącaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionnek

nie włączaj się bo możesz zostać wrogiem nr. 1 dla obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Byłem w takiej sytuacji. Poszedłem do strony zdradzającej i powiedziałem jej w prost, że ma przestać i się przyznać, a jak nie to ja to zrobię. Nie mam zamiaru kryć kogoś kto postępuje źle, bo to tak jakbym był współwinny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Ja tak kiedyś straciłem najlepszego przyjaciela. 

Natomiast jeżeli Twój przyjaciel będzie myślał o tym, żeby się oświadczyć to wtedy jemu powiedz. 

Ogólnie powiedziałbym Twojej koleżance, żeby się ogarnęła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×