Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie (nie mówię że to pierwsze to coś złego ale) ile procent kobiet od cesarki na życzenie robi sobie ją z obawy o siebie, a ile o dziecko? Bo mi się wydaje że to nie ma wiele wspólnego ze starchem o dziecko. One się boją o siebie, by nie bolało

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość ggg napisał:

No ale jednak pobija to argument jak ktoś pisał że wszystko wraca do poprzedniego stanu. No nie wraca 

No nie wszystko, ale na tej zasadzie kobiety po cc tak samo mogą mieć brzydkie obwisle brzuchy z przodu i one nigdy same się już nie wciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A wiesz jak wygląda macica po cc? Nie chciałabyś wiedzieć, Po sn wraca z czasem  do stanu poprzedniego i jest gotowa do kolejnej ciąży, normalne. 

a wiesz że nie wszystkie kobiety chcą mieć tabun dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uczepiłyście się tego wiadra, a tak naprawdę stan waszych pochw jest w tym wszystkim najmniej istotny. My się cieszymy, że nasze dzieci nie mają powikłań okołoporodowych, a wy jak chcecie to idźcie na żywioł, tylko później nie płaczcie po telewizjach, że wam lekarz spie.przył poród i co teraz

A wasi mezowie niech pozniej nie placza w telewizjach, ze wam sie zmarlo przy cc 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A wasi mezowie niech pozniej nie placza w telewizjach, ze wam sie zmarlo przy cc 🤷‍♀️

nie słyszałam, żeby ktoś zmarł po planowym cc, za to że nie zrobiono go kiedy było potrzeba to już dość często się słyszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie słyszałam, żeby ktoś zmarł po planowym cc, za to że nie zrobiono go kiedy było potrzeba to już dość często się słyszy...

A ja nie slyszalam, ze ktos mial komplikacje przy sn. To znaczy ze ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

a wiesz że nie wszystkie kobiety chcą mieć tabun dzieci?

Tak wiem, ale już po jednym cc macicę masz pociętą na zawsze i nie wraca ona nigdy do takiej która nie była cięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Tak wiem, ale już po jednym cc macicę masz pociętą na zawsze i nie wraca ona nigdy do takiej która nie była cięta.

ale mnie nie jest do niczego potrzebna taka niecięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja nie slyszalam, ze ktos mial komplikacje przy sn. To znaczy ze ich nie ma?

jest ich na pewno więcej niż zgonów po cc 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja nie slyszalam, ze ktos mial komplikacje przy sn. To znaczy ze ich nie ma?

Tutaj raczej mowa o tym co jest częstsze w Polsce, czytamy ze zrozumieniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

ale mnie nie jest do niczego potrzebna taka niecięta

Lepiej mieć nienaruszona macice i przy okazji jelita i nie mieć zrostow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Lepiej mieć nienaruszona macice i przy okazji jelita i nie mieć zrostow

Ryzyko mniejsze niż przy sn 🙂 i mniej ryzyka dla dziecka przy cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość ggg napisał:

Ryzyko mniejsze niż przy sn 🙂 i mniej ryzyka dla dziecka przy cc

Dla mnie większe bo przy sn nie muszą ciąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Lepiej mieć nienaruszona macice i przy okazji jelita i nie mieć zrostow

ale ja na przykład wolę mieć nienaruszone krocze i pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dla mnie większe bo przy sn nie muszą ciąć 

tną, tylko gdzie indziej 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

ale mnie nie jest do niczego potrzebna taka niecięta

A mi jest do niczego taka pocięta, nie potrzebna mi tez blizna na brzuchu, dochodzenie do siebie po operacji, basen w szpitalu, cewnik, brak możliwości karmienia piersią zaraz po porodzie, prochy po operacji znieczulające, antybiotyki, dbanie o ranę, opatrunek na brzuchu i "ciągnięcie" rany, trudność w chodzeniu podczas gojenia, wyprostowaniu się. Chcę cieszyć się dzieckiem zaraz po porodzie, karmić je, chodzić samemu do wc. Trudno dyskutować z głupcem, zaskoczy cię niedorzecznymi argumentami i zmiażdży doświadczeniem. Sorry , nie mogłam dłużej już czytać tych bzdur naciągaczek od cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

jest ich na pewno więcej niż zgonów po cc 😅

A skad wiesz, ktory zgon trafi na ciebie? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A skad wiesz, ktory zgon trafi na ciebie? 😁

któryś pewnie trafi, całe szczęście sama sobie wybiorę co wolę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

tną, tylko gdzie indziej 🤣

 

Cięcie krocza to jeden ruch skalpelem cienkiej skóry, kilka szwów. Cięcie do cc jest wielu warstw, macicy...w której jest dziecko, obok jest ….,nie zrozumiesz tego..  osioł nie zrozumie, wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Cięcie krocza to jeden ruch skalpelem cienkiej skóry, kilka szwów. Cięcie do cc jest wielu warstw, macicy...w której jest dziecko, obok jest ….,nie zrozumiesz tego..  osioł nie zrozumie, wie lepiej

ale to nie jest twoja macica, czemu obchodzą cię macice obcych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Gadajcie sobie na wiadra i blizny po sn, ale ogladalam ostatnio na jednej stronce zdjecia brzuchow kobiet po cc i sorry ale to tragedia do czego moze dojsc. Ja juz wole miec mala blizne na kroczu, ktora moze zobaczyc tylko moj maz, niz taki luzny bebzon fatalnie pozszywany ze zrostami, ktorego bede musiala pokazywac na plazy, albo sie chowac w strojach jednoczesciowych. I zanim mi zaczniecie gadac, ze to rzadkie przypadki to uprzedzam, ze mi wystarczy jedna dziewczyna u mnie w rodzinie, ktorej brzuch po cc wyglada paskudnie i miala komplikacje z blizna. Ja wole miec mala kreske na kroczu niz wywalac na meza takie cos podczas seksu. To dopiero wstyd. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

ale to nie jest twoja macica, czemu obchodzą cię macice obcych kobiet?

a czemu ciebie niepocięte macice innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosccc napisał:

Gadajcie sobie na wiadra i blizny po sn, ale ogladalam ostatnio na jednej stronce zdjecia brzuchow kobiet po cc i sorry ale to tragedia do czego moze dojsc. Ja juz wole miec mala blizne na kroczu, ktora moze zobaczyc tylko moj maz, niz taki luzny bebzon fatalnie pozszywany ze zrostami, ktorego bede musiala pokazywac na plazy, albo sie chowac w strojach jednoczesciowych. I zanim mi zaczniecie gadac, ze to rzadkie przypadki to uprzedzam, ze mi wystarczy jedna dziewczyna u mnie w rodzinie, ktorej brzuch po cc wyglada paskudnie i miala komplikacje z blizna. Ja wole miec mala kreske na kroczu niz wywalac na meza takie cos podczas seksu. To dopiero wstyd. Ble.

zapytaj męża czy woli bliznę na brzuchu, czy musieć szukać punktu g z mapą i latarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gośc napisał:

a czemu ciebie niepocięte macice innych

no właśnie mnie nic, dlatego ja wam nie mówię jak macie rodzić, czego nie można powiedzieć o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

zapytaj męża czy woli bliznę na brzuchu, czy musieć szukać punktu g z mapą i latarką

A to poród zmienia miejsce punktu g? Na pewno nie będę ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

zapytaj męża czy woli bliznę na brzuchu, czy musieć szukać punktu g z mapą i latarką

Jesli bedzie musial go szukac z latarka, to zapewniam cie ze wtedy sam da mi pieniadze na laserowe obkurczenie pochwy. U nas w zwiazku nie ma tematow tabu. A z wiekiem i tak zdecyduje sie na taki zabieg bo lata tak czy siak zrobia swoje. Na szczescie narazie jest wszystko okej. Rodzilam mlodo, cialo szybko sie zregenerowalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
7 minut temu, Gość Gosccc napisał:

Jesli bedzie musial go szukac z latarka, to zapewniam cie ze wtedy sam da mi pieniadze na laserowe obkurczenie pochwy. U nas w zwiazku nie ma tematow tabu. A z wiekiem i tak zdecyduje sie na taki zabieg bo lata tak czy siak zrobia swoje. Na szczescie narazie jest wszystko okej. Rodzilam mlodo, cialo szybko sie zregenerowalo. 

Pocieszę Cię, że jeśli jesteś szczupła, aktywna nic nie będziesz musiała z wiekiem robić, wiem co mówię, rodziłam sn wiele lat temu i nawet lepiej niż wcześniej, geny, zdrowy tryb życia pomagają. Na złe geny, otyłość, brak ruchu nie poradzi cc, w żadnym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Zmiażdżone argumenty namawiających na cc bez powodu. Argumenty o zmianach intymnych na niekorzyść po porodzie naiwne, skierowane do prostych, nieuczonych , niedoświadczonych. Kobiety nie dość, że muszą zmagać się z ciąża są straszone, kobieta kobiecie wrogiem. Najlepiej kierować się rozsądkiem i mieć dobrego doradcę lekarza. Wszystkie dzieci są tak samo ważne, ważne aby matki były miały wsparcie i dobrych doradców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
45 minut temu, Gość Gosc napisał:

Lepiej mieć nienaruszona macice i przy okazji jelita i nie mieć zrostow

 

42 minuty temu, Gość gość napisał:

A mi jest do niczego taka pocięta, nie potrzebna mi tez blizna na brzuchu, dochodzenie do siebie po operacji, basen w szpitalu, cewnik, brak możliwości karmienia piersią zaraz po porodzie, prochy po operacji znieczulające, antybiotyki, dbanie o ranę, opatrunek na brzuchu i "ciągnięcie" rany, trudność w chodzeniu podczas gojenia, wyprostowaniu się. Chcę cieszyć się dzieckiem zaraz po porodzie, karmić je, chodzić samemu do wc. Trudno dyskutować z głupcem, zaskoczy cię niedorzecznymi argumentami i zmiażdży doświadczeniem. Sorry , nie mogłam dłużej już czytać tych bzdur naciągaczek od cc.

Wlasnie po cc lezy sie jedna dobe a potem staje na nogi.Siostra meza miala cc w wieku 37 lat i za jakies 3 dni chodzila z wozkiem po ogrodzie, wiem ze zdjecia z data, calkiem zdrowo na nim wygladala.A rana na kroczu ciagnie bardziej, boli przy zalatwianiu, trudno sie poruszac i to w pampersie, mozna miec tez przyjemnosc w postaci sikania i srania pod siebie do konca zycia.Wiem, ze niektorym to nie przeszkadza, ale mnie by przeszkadzalo bardziej niz blizna na brzuchu i nienakarmienie dziecka przez 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megii

Moja siostra ma brzydki bebzol po ciąży, tłuszcz jej się zbiega w stronę blizny po cc. Paskudnie to wygląda, zwłaszcza jak kobieta się roztyje w ciąży, taki gruby pocięty flak .brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość ania napisał:

Zmiażdżone argumenty namawiających na cc bez powodu. Argumenty o zmianach intymnych na niekorzyść po porodzie naiwne, skierowane do prostych, nieuczonych , niedoświadczonych. Kobiety nie dość, że muszą zmagać się z ciąża są straszone, kobieta kobiecie wrogiem. Najlepiej kierować się rozsądkiem i mieć dobrego doradcę lekarza. Wszystkie dzieci są tak samo ważne, ważne aby matki były miały wsparcie i dobrych doradców. 

to że ci przez 5 minut nikt nie odpisał jeszcze nie znaczy że kogoś zmiażdżyłaś 🤣 daj ludziom zjeść kolację zanim ci znowu zaczną tłumaczyć jaka jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×