Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie (nie mówię że to pierwsze to coś złego ale) ile procent kobiet od cesarki na życzenie robi sobie ją z obawy o siebie, a ile o dziecko? Bo mi się wydaje że to nie ma wiele wspólnego ze starchem o dziecko. One się boją o siebie, by nie bolało

Polecane posty

Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale jesli przypadkiem zaprosisz dziecko takiego oszoloma z internetu, na "urodziny" swojego, to twoje na pewno sie rozwyje jak oszolom je uswiadomi, ze te jego "urodzinki" to czysta fikcja i inne dzieci beda mialy lepsze, bo prawdziwe. 😁

Serio uważasz, że dzieci rozmawiają na takie tematy? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale po co jej lekarz? Tylko do rozciecia brzucha jej potrzebny.

tobie rozciął krocze, jej brzuch i jesteście kwita 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Serio uważasz, że dzieci rozmawiają na takie tematy? 😂😂😂

Nie  ja bede tym "oszolomem", ktory je uswiadomi. Poza tym zdziwilabys sie co potrafia gadac dzieci jak podlapia od doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Serio uważasz, że dzieci rozmawiają na takie tematy? 😂😂😂

jej dzieci pewnie tak, jak mają taką walniętą matkę, to ciężko się po nich spodziewać czegoś innego 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjko
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale po co jej lekarz? Tylko do rozciecia brzucha jej potrzebny.

nie musiał mi nic rozcinać na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjko
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale po co jej lekarz? Tylko do rozciecia brzucha jej potrzebny.

nie musiał mi nic rozcinać na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie  ja bede tym "oszolomem", ktory je uswiadomi. Poza tym zdziwilabys sie co potrafia gadac dzieci jak podlapia od doroslych

ale wiesz że dzieci nie mają wypisanego na twarzy sposobu porodu? to że ty masz na czole napisane JESTEM KRE/TYNKĄ, ROZERWAŁO MI DU/PĘ, nie znaczy że wszyscy tak mają 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

tobie rozciął krocze, jej brzuch i jesteście kwita 😂

tylko brzuch nie jest potrzebny do seksu i sikania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, bede sie czula gorsza matka, bo tak bedzie 

A dziecko też będziesz miej kochała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ale wiesz że dzieci nie mają wypisanego na twarzy sposobu porodu? to że ty masz na czole napisane JESTEM KRE/TYNKĄ, ROZERWAŁO MI DU/PĘ, nie znaczy że wszyscy tak mają 🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie  ja bede tym "oszolomem", ktory je uswiadomi. Poza tym zdziwilabys sie co potrafia gadac dzieci jak podlapia od doroslych

A skąd będziesz wiedziała, że to dziecko akurat jest z cc? Bez sensu 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ale wiesz że dzieci nie mają wypisanego na twarzy sposobu porodu? to że ty masz na czole napisane JESTEM KRE/TYNKĄ, ROZERWAŁO MI DU/PĘ, nie znaczy że wszyscy tak mają 🤣

Wystarczy, ze matke wczesniej podpytam o co trzeba 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale wy się musicie pocieszać że po sn takie krzywdy w organizmie u kobiet, hahahahaha. Jeśli to pomaga na bycie trzęsidupą. to ok , fair enough 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ale wy się musicie pocieszać że po sn takie krzywdy w organizmie u kobiet, hahahahaha. Jeśli to pomaga na bycie trzęsidupą. to ok , fair enough 😁

najbardziej pomaga nam na dobre samopoczucie to, że trzymamy mocz i nie sra/my pod siebie 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ale wy się musicie pocieszać że po sn takie krzywdy w organizmie u kobiet, hahahahaha. Jeśli to pomaga na bycie trzęsidupą. to ok , fair enough 😁

nikt sobie skutkow ubocznych nie wymysla i owszem jest strach przed ryzykiem, ale odpowiedzialnym jest wybierac madrzejsza opcje, czyli cc, glupota jest leciec na zywiol BO JAKOS TO BEDZIE A JA BEDE PRAWDZIWA MADKA PRZEZ WIELKIE M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

najbardziej pomaga nam na dobre samopoczucie to, że trzymamy mocz i nie sra/my pod siebie 🤷‍♀️

jak wyżej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
14 minut temu, Gość Ewa napisał:

Obracam sie w srodowisku lekarskim i zapewniam ze w wiekszosci panstwowych szpitali obracaja sie leniwe oszolomy, ktorych nie zwolnia nie wiadomo co by zrobili. Pisze to nie jako kontrargument, ale zeby tez nie polegac w 100% na lekarzach bo sa tylko ludzmi, tytul naukowy im wiedzy nie gwarantuje.

A jeśli ten lekarz to ojciec, czy dziadek, czy wujek dziecka, czy itp? Powinnaś napisać do królowej Elzbiety, jej dzieci, wnuków, do Anny Lewandowskiej ...., że słabe z nich matki bo rodziły bez cc i miały dziecko w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

ale wy się musicie pocieszać że po sn takie krzywdy w organizmie u kobiet, hahahahaha. Jeśli to pomaga na bycie trzęsidupą. to ok , fair enough 😁

poza tym lepiej trzesc du.pa niz nie moc na niej siedziec 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

A wiecie, ze w rodzinach lekarskich praktycznie kazdy rodzi przez cc? W mojej rodzinie tez i w srodowisku lekarzy 99%, 1% smiejemy sie ze sie nie przyznaje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość ggg napisał:

nikt sobie skutkow ubocznych nie wymysla i owszem jest strach przed ryzykiem, ale odpowiedzialnym jest wybierac madrzejsza opcje, czyli cc, glupota jest leciec na zywiol BO JAKOS TO BEDZIE A JA BEDE PRAWDZIWA MADKA PRZEZ WIELKIE M

operacja jest mądrzejsza? 😱 a rodzenie to żywioł? nie mieszkamy w kraju 3 świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie zaciazajcie w wieku 30+ to nie bedziecie mialy wiader. Ja rodzilam w wieku 24 i nie mam ani wiadra, ani rozstepow, szybko doszlam do siebie, nic mi nie oklaplo a dziecko sama urodzilam. 

Jak sie rodzi w wieku 35-40 to fakt, ze mozna bac sie wiadra. W tym wieku miesnie pochwy juz nie te, a dodatkowe obciazenie w postaci ciazy i porodu moze wbic gwozdz do trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gośc napisał:

A jeśli ten lekarz to ojciec, czy dziadek, czy wujek dziecka, czy itp? Powinnaś napisać do królowej Elzbiety, jej dzieci, wnuków, do Anny Lewandowskiej ...., że słabe z nich matki bo rodziły bez cc i miały dziecko w nosie.

nie chcę ci robić przykrości, ale najprawdopodobniej o takiej opiece na porodówce jak miała królowa Elżbieta to możesz raczej zapomnieć 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gośc napisał:

A jeśli ten lekarz to ojciec, czy dziadek, czy wujek dziecka, czy itp? Powinnaś napisać do królowej Elzbiety, jej dzieci, wnuków, do Anny Lewandowskiej ...., że słabe z nich matki bo rodziły bez cc i miały dziecko w nosie.

nie chcę ci robić przykrości, ale najprawdopodobniej o takiej opiece na porodówce jak miała królowa Elżbieta to możesz raczej zapomnieć 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość ggg napisał:

poza tym lepiej trzesc du.pa niz nie moc na niej siedziec 😄 

a tutaj jakiś zafascynowany analnymi tematami przypadek 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

operacja jest mądrzejsza? 😱 a rodzenie to żywioł? nie mieszkamy w kraju 3 świata...

oj, mieszkamy... Jeżeli chodzi o standardy okołoporodowe to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

operacja jest mądrzejsza? 😱 a rodzenie to żywioł? nie mieszkamy w kraju 3 świata...

przykro mi, ale standardy opieki okoloporodowej w polsce to jest prawie jak w krajach 3 swiata. wiec ryzyko jest ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

a tutaj jakiś zafascynowany analnymi tematami przypadek 😅

ty się pierwsza zainteresowałaś jej tyłkiem, co cię obchodzi czym trzęsie? sama masz jakieś analne fiksacje i projektujesz na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość ggg napisał:

przykro mi, ale standardy opieki okoloporodowej w polsce to jest prawie jak w krajach 3 swiata. wiec ryzyko jest ogromne

chyba że w pipidówie, ja mieszkam  w wawie i żadna ze znajomych nie narzekała na swoje porody sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie zaciazajcie w wieku 30+ to nie bedziecie mialy wiader. Ja rodzilam w wieku 24 i nie mam ani wiadra, ani rozstepow, szybko doszlam do siebie, nic mi nie oklaplo a dziecko sama urodzilam. 

Jak sie rodzi w wieku 35-40 to fakt, ze mozna bac sie wiadra. W tym wieku miesnie pochwy juz nie te, a dodatkowe obciazenie w postaci ciazy i porodu moze wbic gwozdz do trumny.

to prawda, ale nie mozna kobietom w takim wieku odbierac mozliwosci rodzicielstwa. ja rodzilam w wieku 26 cc, a kolezanka 24 sn i ma skutki uboczne. zalezy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

chyba że w pipidówie, ja mieszkam  w wawie i żadna ze znajomych nie narzekała na swoje porody sn

pisala tutaj wczoraj babka ktora ma obnizona macice i problemy z trzymaniem moczu i seksem, z warszawy 🙂 sama jestem z warszawy i wiem jakie sa realia, nie polecam ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×