Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czuje sie strasznie samotny w świecie totalnych zjeebanych ścier

Polecane posty

Gość gosc

baby to podludzie, jak tu żyć z takimi półgłówkami, czuje taką przepaść intelektualną, że ja pierdoIe jak tu z wami koegzystować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

baby to podludzie, jak tu żyć z takimi półgłówkami, czuje taką przepaść intelektualną, że ja pierdoIe jak tu z wami koegzystować

rozmawiaj z matka, czy to tez taka totalna? Poza tym  przeciez są kobiety tak wulgarne i prymitywne jak ty , jaki problem znaleźć sobie menelicę do konwersacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znowu poojeb arystopeedal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

baby to podludzie, jak tu żyć z takimi półgłówkami, czuje taką przepaść intelektualną, że ja pierdoIe jak tu z wami koegzystować

To, że twoja nie jest intelektualistką,  bardzo delikatnie rzecz ujmując, nie znaczy, że inne też są takie. Wybrałeś ciało, więc teraz nie narzekaj na brak inteligencji czy głupotę. Zmień gradacje wartości, jeżeli aktualna cię nie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

To, że twoja nie jest intelektualistką,  bardzo delikatnie rzecz ujmując, nie znaczy, że inne też są takie. Wybrałeś ciało, więc teraz nie narzekaj na brak inteligencji czy głupotę. Zmień gradacje wartości, jeżeli aktualna cię nie zadowala.

Ta, aktualna, ta stuleja to se może najtańszą lale dmuchaną zamówić,a i tak będzie ładniejsza i mniej introwertyczna niż ten kurdupel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×