Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wstyd mi za moich rodziców. Wesele w sierpniu, 210 par, nie zaplacą za gości z naszej strony rodziny, rodzina narzeczonego zapłaci za gości zjego strony

Polecane posty

Gość gość

Wstyd mi za nich 😞 W niedziele była rozmowa z rodzicami narzeczonego i moimi i oni powiedzieli ze to dla nich jest za dużo i ze nie dadza i że czas abysmy przemysleli proprytety bo jak narazie to mieszkamy pokatem u nich. Ale wesele jest raz w zyciu 😞 Nie sadziłam że aż tak będe się wstydziła za nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Maja racje. A ty pracujesz czy tylko wymagasz? Zarób sobie i weź odpowiedzialność za swe życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

Jak mój brat brał ślub 9 lat temu to On płacił za swoich gości, a jego żona za swoich gości.Było 80 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jpr... 210 par??? Całego fejsa zaprosiłaś? I nie przejmuj się, rodzicom też pewnie wstyd za ciebie, więc jesteście kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dorosla jestes, to sama sobie zaplac za wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O matko 🙄 🙄🙄 mam ślub we wrześniu ale do głowy by mi nie przyszło żeby obarczać kosztami rodziców. Skoro chcesz robić taka wielka imprezę to trzeba na to pracować i oszczędzać. My sobie odmawiamy i oszczędzamy. Wesle nie będzie małe około 150 osób z dziećmi ale właśnie te osoby chcemy zaprosić. Jak dla mnie zachowujesz się dziecinnie. Nie stać was nie róbcie i jeszcze u rodziców mieszkacie? Skąd się biorą tacy nie ogarnięci ludzie i jeszcze roszczeniowi. Nam rodzice symbolicznie pomagają typu zapłacą za busa ale żeby za wszystkich gości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie ze wstyd. Teście maja chonor a ty się wstytc za rodzicuw. A wcześniej z nimi tego nie ustaliłaś nie muwilas że będą musieli płacić za swoją rodzinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Eeee tammm ,słabiutkie prowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proprytety.... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moos

dzis jest wysyp prowokacyjek, ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm

Ale denne prowo, ludzie postarajcie sie troche, bo nuda na tym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Serio? Po pierwsze to malo prawdopodobne by to bylo twoje jedyne wesele he he. Po drugie w zyciu by mi do glowy nie przyszlo by prosic rodzicow o pokrycie kosztow wesela na 200 osob. Dlatego u nas bylo 30 osob i sami placilismy. Ja kupilam zwykla ...enke ze 200 zl do tego krotka. Kase wolalam przeznaczyc na wykoczenie domu ktory budowalismy. Wiecej zdrowego rozsadku zycze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

210 par??? To 420 osób!!! Na moim weselu było 70, zapłaciliśmy sobie sami, do głowy mi nie przyszło prosić o to rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek

U mnie było tak,że mój Mąż opłacił całe wesele.Ja nie miałam pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wesele na 420 osób hahahah chyba u cyganów albo w Indiach 😄 wymyśl coś lepszego niunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Wesele jest raz w życiu?? Hahah chyba ktoś cię oszukał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moje wesele było dawno, ale płacili rodzice. U nas to było oczywiste, płacili rodzeństwu i mnie. Rodzice męża placili za niego. Było 160 osób, od nas 50 osób, od męża 110. Rodzice się dogadali i nawet nie wiem kto ile płacił, ale nas te koszta nie dotyczyły. Sama też zamierzam sfinansować wesele córek o ile zechcą oczywiście wyprawiac wesela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Wstyd mi za nich 😞 W niedziele była rozmowa z rodzicami narzeczonego i moimi i oni powiedzieli ze to dla nich jest za dużo i ze nie dadza i że czas abysmy przemysleli proprytety bo jak narazie to mieszkamy pokatem u nich. Ale wesele jest raz w zyciu 😞 Nie sadziłam że aż tak będe się wstydziła za nich. 

jak jesteście gołodupce mieszkające kątem u rodziców to spokojnie, więcej cię tych weseli czeka 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k

Wstyd, nie wstyd, dasz radę. Spisz umowę z lokalem, daj niewielką zaliczkę, a po weselu zapłacisz tym, co uzbierasz w kopertach. Jak Wam braknie to weźmiesz pożyczkę  w banku i dołożysz. Grunt zaszaleć na 210 par, niech bidoki podziwiają jak się państwo postawiło. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze podziwiam jak komuś się chce sensownie odpowiadać na prowokacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×