Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucy

Mój mąż nie zgadza się na wibrator

Polecane posty

Gość Ona

Na kupno wibratora wpadł mój mąż bo zwyczajnie 2 razy dziennie czasami nie wyrabiał,razem wybraliśmy na allegro i teraz czasami on jest jego operatorem a czasami sama to robię, ale nic w tajemnicy, on o wszystkim wie i tak jest ok.Jakbym go sobie kupiła sama i jeszcze w rozmiarze XXL to pewnie też nie byłby zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Problem jak w wielu wątkach na forum,ona ma inne oczekiwania niż on,do tego brak porozumienia w związku i katastrofa gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy

 

7 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Jakieś podsumowania tego wszystkiego? Co dalej Autorko? 😉

Chyba na razie zostawie go w tajemnicy. Poczekam aż mąż będzie w lepszej kondycji psychicznej a w międzyczasie będę go powoli zachęcać i mówić, że to nie jest tak, że on nie daje rady, ale po prostu mam duże libido i czasem chcę więcej niż on. Bo w tej sytuacji  nie ma dobrego wyjścia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też kupiłem wibrator - oczywiście żonie. Dałem jej w prezencie z komentarzem że może byśmy urozmaicili sobie troszeczkę życie. ( jesteśmy już 15 lat po ślubie).  No i usłyszałem - " wsadź go sobie w dupę to se urozmaicisz.... " Awantura była i nie odzywała się chyba dwa tygodnie. Minął już prawie rok i wibrator leży gdzieś w szafie zapakowany.   Dlatego proponuję ostrożnie z tym.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×