Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robic?

Moja koleżanka codziennie do mnie dzwoni.

Polecane posty

Gość co robic?

Codziennie dzwoni i gada w kołko to samo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To powiedz,że już to słyszałas i zapytaj co nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie odbieraj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

powiedz jej że masz zapalenie ucha i nic nie słyszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zmien numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontcallme

Zablokuj a jak spyta o powód to powiedz wprost. Metoda działania zależy od stopnia zażyłości waszej relacji. Kulturalna metoda (jak ją lubisz) wygląda tak:

- umawiacie się na kawę

- mówisz, że musicie pogadać bo coś Ci leży na sercu a nie wiedziałaś jak jej o tym powiedzieć

- mówisz o jej telefonach, że nie lubisz dzień w dzień gadać przez telefon o tym samym.

Chociaż rzadkie odbieranie telefonów i szybkie kończenie rozmów powinno dać jej do myślenia i być przyczynkiem do szczerej rozmowy.

A wiem o czy mówisz bo miałam koleżankę, która dzwoniła nawet z kibla i gadała o zbawiennym wpływie defekacji na bóle menstruacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffw

Potwierdzam, nie zawsze odbieraj, kończ szybko pod jakimś pretekstem. Pewnie się obrazi, ale to i tak lepsze niż gdybyś miała w którymś momencie nie wytrzymać i powiedzieć jej coś dosadnie. Ponadto czy warto utrzymywać zażyłe kontakty z kimś, kto ma jakieś zaburzenia (a dzwonienie codziennie i długie rozmowy, z jednoczesną zerową refleksją czy w ogóle rozmówca chce być tak zagadywany, jest odległe od normalności)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odbieraj tylko wtedy, kiedy masz na to ochotę. Jak jest normalna, to da jej to do myślenia. Jak będzie pytać, to powiedz, że nie masz czasu na tak częste rozmowy - bez dokładnego tłumaczenia się, co takiego robisz, kiedy nie odbierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k

Ciekawa jestem jak długo jej słuchasz i który już raz xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzwoniła dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może potrzebuje rozmowy. Jeżeli nie masz czasu czy chęci z nią rozmawiać to odbierz i powiedz, że nie możesz rozmawiać. Możesz też w trakcie rozmowy zmienić temat albo skończyć szybko pod jakimś pretekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×