Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest, że jak kobieta musi zostać tydzień z chorym dzieckiem to daje radę sama, a mąż jak zostaje to musi mieć posiłki w postaci swojej mamusi? Znacie ten typ?

Polecane posty

Gość
 

To chyba Ty nie masz pojęcia, bo Twój kręgosłup, czy osoby, której płacisz za podnoszenie to najmniejsze zmartwienie, kiedy jesteś wykończony psychicznie.

Hahaha, no jasne, dla niej to żadne zmartwienie😝. Ale dla mnie, gdybym miał wykonywać taka pracę, to sprawa kluczowa. Choćby dlatego, żeby ustalić odpowiednie wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość11
 

Akurat mnie obchodzi zdanie jakiejś głupiej trolicy 🖕🖕🖕.

Gdyby cię nie obchodziło to byś olał i nie odpisywał. A ty się tu najbardziej udzielasz i to na  babskim forum 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Gdyby cię nie obchodziło to byś olał i nie odpisywał. A ty się tu najbardziej udzielasz i to na  babskim forum 😛

No, ty mi powiesz, jak mam reagować na chamstwo 😝. Ja wolę tak 🖕🖕🖕🖕🖕.

Udzielam się bo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No, ty mi powiesz, jak mam reagować na chamstwo 😝. Ja wolę tak 🖕🖕🖕🖕🖕.

Udzielam się bo chce.

Bo nie masz życia prywatnego ani innych zainteresowań.

Ujadac całe dnie na forum dla CIEZARNYCH - to super zajęcie dla faceta. No naprawdę.

Czy chciałbyś żeby twoi koledzy z pracy lub rodzina dowiedzieli się co robisz całe dnie i co tu wypisujesz? Nie byłoby ci wstyd gdyby się dowiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No, ty mi powiesz, jak mam reagować na chamstwo 😝. Ja wolę tak 🖕🖕🖕🖕🖕.

Udzielam się bo chce.

Bo nie masz życia prywatnego ani innych zainteresowań.

Ujadac całe dnie na forum dla CIEZARNYCH - to super zajęcie dla faceta. No naprawdę.

Czy chciałbyś żeby twoi koledzy z pracy lub rodzina dowiedzieli się co robisz całe dnie i co tu wypisujesz? Nie byłoby ci wstyd gdyby się dowiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Bo nie masz życia prywatnego ani innych zainteresowań.

Ujadac całe dnie na forum dla CIEZARNYCH - to super zajęcie dla faceta. No naprawdę.

Czy chciałbyś żeby twoi koledzy z pracy lub rodzina dowiedzieli się co robisz całe dnie i co tu wypisujesz? Nie byłoby ci wstyd gdyby się dowiedzieli?

Ty mi powiesz o moim życiu 😝😝😝.

Na zegarku te się nie znasz 😝.

Już tu była jedna taka, co mi groziła, że o czymś tam kogoś powiadomi. Łącznie z policją. Życzę sukcesów, tylko zbieraj pieniądze, bo potem zapłacisz duuze odszkodowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ty mi powiesz o moim życiu 😝😝😝.

Na zegarku te się nie znasz 😝.

Już tu była jedna taka, co mi groziła, że o czymś tam kogoś powiadomi. Łącznie z policją. Życzę sukcesów, tylko zbieraj pieniądze, bo potem zapłacisz duuze odszkodowanie. 

Ja tylko pytam czy chciałbyś żeby się dowiedzieli. Ale patrząc na to jak trzęsiesz portami że strachu mniemam, że BRDZO byś nie chciał.

Wstyd byłby jak cholera, gdyby się dowiedzieli, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Res ty tu mieszkasz czy co? nie pracujesz? nie spisz? bo obojętnie czy się tu wejdzie rano, w południe czy wieczorem zawsze ale to zawsze tu jesteś. Ale masz żałosne życie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Res ty tu mieszkasz czy co? nie pracujesz? nie spisz? bo obojętnie czy się tu wejdzie rano, w południe czy wieczorem zawsze ale to zawsze tu jesteś. Ale masz żałosne życie 😛 

Chyba nie znasz się na zegarku. To masz żałosne życie bez tej umiejętności. Ale jeśli dla ciebie śledzenie jednego czy dwóch tematow i napisanie paru postów, to zajęcie na cały dzień, to jesteś bardzo ślamazarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdałnionego zera
 

Chyba nie znasz się na zegarku. To masz żałosne życie bez tej umiejętności. Ale jeśli dla ciebie śledzenie jednego czy dwóch tematow i napisanie paru postów, to zajęcie na cały dzień, to jesteś bardzo ślamazarna.

Spier... chamie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Chyba nie znasz się na zegarku. To masz żałosne życie bez tej umiejętności. Ale jeśli dla ciebie śledzenie jednego czy dwóch tematow i napisanie paru postów, to zajęcie na cały dzień, to jesteś bardzo ślamazarna.

Po pierwsze to nie jest pare tematów, bo udzielasz się w co drugim, a po drugie twoje posty nic nie wnoszą, bo głównie wyzywasz ludzi i karmisz ich...kupą. Boże jakiś ty żałosny... 😛😛😛 . Wiem, wiem jestem trollem i masz gdzieś moje zdanie, urojenia i co tam jeszcze piszesz jedno i to samo 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Po pierwsze to nie jest pare tematów, bo udzielasz się w co drugim, a po drugie twoje posty nic nie wnoszą, bo głównie wyzywasz ludzi i karmisz ich...kupą. Boże jakiś ty żałosny... 😛😛😛 . Wiem, wiem jestem trollem i masz gdzieś moje zdanie, urojenia i co tam jeszcze piszesz jedno i to samo 😛 

Czy ty naprawdę jesteś taka głupia, ze oczekujesz, że poważnie potraktuje te twoje wypierdy i będę je komentował?   Nie mam zamiaru. Więc jedyna odpowiedź, na to jest taka: 🖕🖕🖕🖕🖕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Spier... chamie 🙂

 🖕🖕🖕🖕🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Po pierwsze to nie jest pare tematów, bo udzielasz się w co drugim, a po drugie twoje posty nic nie wnoszą, bo głównie wyzywasz ludzi i karmisz ich...kupą. Boże jakiś ty żałosny... 😛😛😛 . Wiem, wiem jestem trollem i masz gdzieś moje zdanie, urojenia i co tam jeszcze piszesz jedno i to samo 😛 

No ale niech będzie, odpowiem poważnie. Ile tematów jest na stronie i w ilu się udzielam? Umiesz liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

twoja stara ma wiadro bo jej rozerwałes peesde swoim łbem z wodogłowiem popyertolony ułomie 🙂

Cd. A to jest jeden z postów, na który odpowiedziałem "Spier chamie". Masz propozycje lepszej odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Czy ty naprawdę jesteś taka głupia, ze oczekujesz, że poważnie potraktuje te twoje wypierdy i będę je komentował?   Nie mam zamiaru. Więc jedyna odpowiedź, na to jest taka: 🖕🖕🖕🖕🖕.

A komentujesz, komentujesz i wiecznie komentujesz. Moje i nie tylko moje posty, ale wszystkich którzy mają cię dość i ośmieszasz się jeszcze bardziej 😜 . Piszesz jedno a robisz coś innego. Możesz mi odpisywać bądź nie, w każdym razie to mój ostatni post skierowany do ciebie. Już wystarczająco się poniżyłam w ogóle wdając się z tobą w dyskusje... 😜😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Cd. A to jest jeden z postów, na który odpowiedziałem "Spier chamie". Masz propozycje lepszej odpowiedzi?

Może załóż o tym temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk
 

 🖕🖕🖕🖕🖕

Najwyższy czas na kupę res...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk
 

 🖕🖕🖕🖕🖕

Najwyższy czas na kupę res...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

A komentujesz, komentujesz i wiecznie komentujesz. Moje i nie tylko moje posty, ale wszystkich którzy mają cię dość i ośmieszasz się jeszcze bardziej 😜 . Piszesz jedno a robisz coś innego. Możesz mi odpisywać bądź nie, w każdym razie to mój ostatni post skierowany do ciebie. Już wystarczająco się poniżyłam w ogóle wdając się z tobą w dyskusje... 😜😜 

Strasznie mnie obchodzi zdanie kogoś, kto nie potrafi liczyć do trzech 😝😝😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
 

 

 

 🖕🖕🖕🖕🖕

oooo, a zmieści ci sie tyle naraz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakre ble
 

Cd. A to jest jeden z postów, na który odpowiedziałem "Spier chamie". Masz propozycje lepszej odpowiedzi?

najpierw wyzywałeś kobiety na kafe ze maja wiadra, wiec dobrze ci ktoś pocisnął, twoja stara ma wiadro że można zaklaskać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

oooo, a zmieści ci sie tyle naraz ???

Tobie się zmieści nawet tyle:🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
 

Tobie się zmieści nawet tyle:🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

twojej starej sie całe wiadro zmieści bo ma rekaw magika hahaha, listonosz jej wsadzał i klaskał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

najpierw wyzywałeś kobiety na kafe ze maja wiadra, wiec dobrze ci ktoś pocisnął, twoja stara ma wiadro że można zaklaskać 😛

No i po co zmyslasz? Przecież każdy może sprawdzić co pisałem. Czy może nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdałnionego zera
 

Tobie się zmieści nawet tyle:🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

tyle sobie wsadzasz w cewe czy w kloake cvvelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

twojej starej sie całe wiadro zmieści bo ma rekaw magika hahaha, listonosz jej wsadzał i klaskał 🙂

Twojej starej wjechała tam cała karawana Arabów. Razem  z wielbłądami.

To są te wasze "argumenty", którymi wciskacie mnie w asfalt? Bardzo yntelygentne 😝😝😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

tyle sobie wsadzasz w cewe czy w kloake cvvelu

Daje tobie, żebyś sobie wsadził.

A to ty jesteś ten, co wczoraj się chwalił , że ma dwie cipki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
 

Twojej starej wjechała tam cała karawana Arabów. Razem  z wielbłądami.

To są te wasze "argumenty", którymi wciskacie mnie w asfalt? Bardzo yntelygentne 😝😝😝

a twojej te araby zostawiły tam rodzyny, a wielbłądy -- bizony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

a twojej te araby zostawiły tam rodzyny, a wielbłądy -- bizony.

Coś bredzisz.

A twojej to wpłynął tam lotniskowiec z eskortą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×