Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kiedy kobieta widzi że facet patrzy na nią jak na królowa

Polecane posty

Gość gosc

To się zakochuuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

A co chciałbyś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

A co chciałbyś? 

Tak. Próbuje takich sztuczek oczywiście gdy jest to szczere i zauważyłem że taka kobieta wtedy myśli o mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
 

Tak. Próbuje takich sztuczek oczywiście gdy jest to szczere i zauważyłem że taka kobieta wtedy myśli o mnie 

Po co to robisz, chcesz się nią pobawić? A jak faktycznie się zakocha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Jak krolowa ktora kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Po co to robisz, chcesz się nią pobawić? A jak faktycznie się zakocha? 

To będziemy razem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Nie zakochu-je się. Zaczyna takim facetem gardzić i uważać go za niemęskiego frajera i desperata. Kobiety uwielbiają facetów, którzy mają je w doopie, im gorzej je traktują, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Tak. Próbuje takich sztuczek oczywiście gdy jest to szczere i zauważyłem że taka kobieta wtedy myśli o mnie 

"Zauważyłeś, że myśli o tobie" ciekawe jak? No chyba, że czytasz jej w myślach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

"Zauważyłeś, że myśli o tobie" ciekawe jak? No chyba, że czytasz jej w myślach? 

To się czuję. Cały świat jest wobec ciebie obojętny, a gdy ta jedna osoba się tym wyróżnia że nie jest to się widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris

Moi drodzy, jestem z moją kochaną Żoną po ślubie już 17 lat znamy się od 22 lat. Ta kobieta  jest dla mnie najwspanialszym człowiekiem na świecie zawsze patrzyłem na Nią i będę  patrzył jak na Królową. Uwierzcie odje....em w życiu kilka manewrów że powinniśmy już być dawno po rozwodzie ... nikt z nas nie jest omylny i nie ma osoby która nie popełniła żadnego błędu w życiu. Ja odwaliłem kilka razy mocną maniane. Ta kobieta nie dosyć że mi wybaczyła to dla dobra naszych dzieci została ze mną. Od 7 lat jestem najwierniejszym mężem na świecie. Patrząc na moją śliczną kobietę zawsze będę ja traktował jak Królową. Mamy wspólne fantazje które czasem udaje się nam realizować. Do wszystkich mężczyzn którzy myślą o zdradzie panowie nie warto. Można to zrobić wspólnie nie koniecznie zdradzając a realizując swoje fantazje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

To się czuję. Cały świat jest wobec ciebie obojętny, a gdy ta jedna osoba się tym wyróżnia że nie jest to się widzi

Po czym niby to poznajesz, jak się wobec ciebie zachowuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff
 

Nie zakochu-je się. Zaczyna takim facetem gardzić i uważać go za niemęskiego frajera i desperata. Kobiety uwielbiają facetów, którzy mają je w doopie, im gorzej je traktują, tym lepiej.

lecz sie:) nie mow o wszystkich kobietach tych slow, pisz tak, wszystkie ktore poznalem mialy mnie w du.pie, nie pisz o mnie bo ja nie jestem twoja znajoma z tym zestawem cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Większość prawiczków nie rozróżnia zwykłej pogawędki  od  zakochania, jak ma rozróżnić?

Kobieta będzie miła, pomacha paluszkiem taki prawiczek będzie pisał na forum aż mu się znudzi.

Odezwał się nie prawiczek, tobą w ogóle kiedyś kobieta się zainteresowała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Tak. Próbuje takich sztuczek oczywiście gdy jest to szczere i zauważyłem że taka kobieta wtedy myśli o mnie 

Próbujesz tak na kilku aby któraś wyrwać czy jest sytuacja, że jest ta jedna, na którą sam z siebie zacząłeś patrzeć jak na królowa,, bo jest taka świetna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

lecz sie:) nie mow o wszystkich kobietach tych slow, pisz tak, wszystkie ktore poznalem mialy mnie w du.pie, nie pisz o mnie bo ja nie jestem twoja znajoma z tym zestawem cech

Nie mówię o wszystkich, ale o większości. Są jakieś pojedyncze wyjątki, ale to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łatwy Cel
 

To się zakochuuje? 

To w większości przypadków ma go automatycznie w dupie i go wykorzystuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała
 

To się zakochuuje? 

No napewno zaczyna na niego zwracać większą uwagę. Z czasem może faktycznie się w nim zakochać, oczywiście jeśli nie ma innych adoratorów. Ale do tego potrzeba jeszcze rozmowy a jeśli facet poprzestaje tylko na  gapieniu się, to kobieta po jakimś czasie będzie mieć go dość i zacznie go olewać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jestem żonaty nie mam z tym problemów, jakieś pytania?

A  żona to pewnie Bazyl xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Bazyl może o jest 🙂

To nie jestes autorytetem jak nie umiałes fajnej babki poderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jesli ten mezczyzna mi sie podoba i z wygladu i z charakteru to pewnie bym sie zakochala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No napewno zaczyna na niego zwracać większą uwagę.

Dokładnie tak. Jakby niektóre kobiety zakochiwały się w każdym kto na nie patrzy jak na boginie to  pomyśl jaki chaos by powstał w ich głowach 😁 to za mało żeby się zakochać ale może byś oczywiście wstępem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie powód do tego żeby zakochać się

możesz wzbudzić jej ciekawość zainteresowanie i będzie ci łatwiej ją zdobyć jeśli o tym myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak . Patrzył i patrzył i nic. A ja się zakochalam. A teraz mi smutno i zle. Bo przecież ile mozna tak patrzeć . Zabawil się ? Wyszlam na ...ka. Czuję się zle,wstyd mi. Schowałam się. Tylko że serce i dusza bolą bo caly czas go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musi dygać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Tak samo jak zobaczy że jeździsz często koło jej domu. Zacznie o tobie myśleć,zastanawiać się. Bo to dla niej i ona o tym będzie wiedzieć że to specialnie. To miłe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tak samo jak zobaczy że jeździsz często koło jej domu. Zacznie o tobie myśleć,zastanawiać się. Bo to dla niej i ona o tym będzie wiedzieć że to specialnie. To miłe. 

Gratuluję stalkerze. Prawdziwy z ciebie hrabia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×