Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karpathru

Dlaczego się nieco oddalił po namiętnym wieczorze?

Polecane posty

Gość karpathru

Basia, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja bym odwolala i przesunela na za tydzien. Niech nie mysli ze jesyee na kazde zawolanie i latwo mu pójdzie.

Głupawe gierki rodem z gimbazy. Nie dla dorosłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, nie jest tak, że facet zawsze będzie wokół ciebie skakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpathru

Ależ zdaję sobie sprawę, że nie zawsze będzie, tylko zmiana zachowania jest zastanawiajaca. 

Ale chyba wszystkie możliwe opcje zostały tu poruszone.  

Dzięki za wpisy.

Ja na to spotkanie pójdę,  z dystansem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to powodzenia i miłego spotkania, a jak już będziesz po to napisz jak się to rozstrzygnęło w końcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

On po prostu przeniósł znajomość na inny poziom - w swojej głowie, już się zaczęliście spotykać, więc pisania będzie mniej, bo to spotkania są najważniejsze, a pisanie. Rozmowy tel. to tylko dodatek, a nie kontakt główny. Po pierwszym spotkaniu jeszcze asekuracyjnie można trzymać silną więź wirtualną, żeby tej znajomości nie stracić, ale idzie trzecie spotkanie, było już trochę czułości więc siłą rzeczy telefon głównie służy do obgadania kolejnego terminu spotkania, chociaż nie tylko i jakiś miły sms jest wskazany, ale godzinne gadki raczej się urywają. Dobrze robisz,  idź i nie bądź uprzedzona, co innego jakby ole.wał jakikolwiek kontakt poza spotkaniami, nie odpisywał, różnice między olewaniem, a wejściem na inny poziom znajomości są się wyczuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpathru

Jakoś nie sądzę,  żeby znajomość w jego głowie weszła na inny-wyższy poziom, skoro stale loguje się na portalu randkowym. Dodam, że on nie widzi czy ja się loguje czy nie, ponieważ mam z przyczyn zawodowych tak, a nie inaczej konto ustawione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×