Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kolejna chce mi życie układać

Polecane posty

Gość Gość

Jak to z wami jest?
Poznałem kolejną kobietę z którą się dogadujemy i znowu to samo, ledwo się znamy a ona już zaczyna snuć plany i układać mi życie.
Zaczynają się (niby w żartach)plany na przyszłość, docinki o żonie, nawet do mojej pracy się czepia i bez pytnia mi doradza co powinienem dalej robić.
No jak mnie to wnerwia, czy kobiety nie potrafią zrozumieć że facet może mieć własne zdanie i szuka wolnego związku, bez wiązania się na stałe?

Jak myślicie, jest to normalne czy to kolejna desperatka szukająca męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claire

Gościu a powiedziałes jej na wstępie, że nie szukasz żony, dziewczyny (dziewczyna to jest ktoś kto z czasem stanie się żoną z założenia)  i nie chcesz rodziny? Stawiaj jasno warunki, że szukasz przyjaciółki do dymanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
 

Gościu a powiedziałes jej na wstępie, że nie szukasz żony, dziewczyny (dziewczyna to jest ktoś kto z czasem stanie się żoną z założenia)  i nie chcesz rodziny? Stawiaj jasno warunki, że szukasz przyjaciółki do dymanka. 

Dokładnie. Ty szukaj czego chcesz, tylko nie oszukuj nikogo. Kobieta ma prawo szukać męża, zobowiązań i nic tobie do tego. Nie chcesz sie wiązac to sie nie wiąż. Ale nie masz żadnego prawa oczekiwac tego, ze jakas kobieta będzie ci dawać po kolezensku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

[...] a ona już zaczyna snuć plany i układać mi życie.
Zaczynają się (niby w żartach)plany na przyszłość, docinki o żonie, nawet do mojej pracy się czepia [...]

To nie żadne zarządzanie Twoim życiem tylko zaczepki, które mają na celu wybadać, jakie masz poglądy i zapatrywania na określone kwestie. Kobieta po prostu sprawdza, czy do siebie ewentualnie pasujecie, może jej się podobasz.

 

[...] nawet do mojej pracy się czepia i bez pytnia mi doradza co powinienem dalej robić. [..]

Może po prostu wyraża swoje zdanie i stara się być pomocna. To raczej normalne dla większości, w każdego rodzaju relacjach. W każdym razie, myślę, że warto posłuchać, co inni mają do powiedzenia, czasem można na tym bardzo skorzystać.

 

[...] czy kobiety nie potrafią zrozumieć że facet może mieć własne zdanie i szuka wolnego związku, bez wiązania się na stałe? [...]

Potrafią. Po prostu bądź szczery i wyraźnie się określaj.

 

[...] Jak myślicie [...] czy to kolejna desperatka szukająca męża?

Już wyjmuję swoją szklaną kulę... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie szukający męża/żony to żadni desperaci. Tobie bliżej do desperata, bo chcesz wolnego związku, ale wstydzisz się powiedzieć i jęczysz obcym ludziom. To nie ona jest idi.otką tylko Ty, bo ona mówi co myśli, a tobie brakuje  jaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mówiłeś czego chcesz czy nie i teraz masz pretensje? Informuj na początku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak to jest z tobą? Na dzień dobry okłamujesz dziewczynę. Dobrze wiesz, że jak powiesz jej o wolnym związku, to da dyla i nici z darmowego bzykania i do tego płaczesz na forum jakie to kobiety są niedobre. Ogarnij się obłudniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosc
 

Jak to jest z tobą? Na dzień dobry okłamujesz dziewczynę. Dobrze wiesz, że jak powiesz jej o wolnym związku, to da dyla i nici z darmowego bzykania i do tego płaczesz na forum jakie to kobiety są niedobre. Ogarnij się obłudniku.

On tylko potrafi mamić , manipulować i kłamać by zaliczyć.Jest chory i niedojrzaly, albo patologicznej zepsuty typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosc

Udaje "niby zwiazki".Inteligentna dziewczyna na odległość wyczuje,  dlatego bierze się za glupiutkie małolaty.Jedna już piastuje bachora i udaje że jest szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×