Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Wchodze na sympatie, daje sobie kobiety od 20 do 40 roku i patrze na wszystkie

Polecane posty

Gość gosc

te 36-40 lat po pierwsze mi sie nie podobaja (95% z nich!), a po drugi one nie chca miec dzieci

bo najczesciej maja juz walsne

 

a ja chce przezyc dopiero pierwsze zamieszkanie z dziewczyna, a potem rozwijac zwiazek, zalozyc rodzine, miec dwojke, trojke dzieci.. a one już dawno mialy dzieci

ja nie mam z tymi kobietami nic wspolnego, dlatego szukam mlodszych, to chyba bardzo logiczne... ?

PS mam 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
 

te 36-40 lat po pierwsze mi sie nie podobaja (95% z nich!), a po drugi one nie chca miec dzieci

bo najczesciej maja juz walsne

 

a ja chce przezyc dopiero pierwsze zamieszkanie z dziewczyna, a potem rozwijac zwiazek, zalozyc rodzine, miec dwojke, trojke dzieci.. a one już dawno mialy dzieci

ja nie mam z tymi kobietami nic wspolnego, dlatego szukam mlodszych, to chyba bardzo logiczne... ?

PS mam 40 lat

No ale jesteś strasznie wybredny, bo podstawowy priorytet- ładna też pewnie musi być?🤔 Możesz liczyć na farta, jak jesteś prezesem czegoś tam😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Też szukam w podobnym przedziale mam 43, z tym podobaniem to jest różne. Połowa nie ma zdjęć. Najczęściej lepiej sie rozmawia właśnie z nimi. Nigdy nie miałem do czynienia z kobietami z dziećmi, ale ogólnie lepiej się z nimi rozmawiało. W naszym wieku to zapomnij, że zaczniesz od zera. Ja byłęm zbyt przestraszony, żebym nprmalnie jak inno 25-30 myślał o rodzinie. Ani o pracę stałą ciężko ani nie poznawałem nikogo. Nie wyobrażałem sobie więc tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

te 36-40 lat po pierwsze mi sie nie podobaja (95% z nich!), a po drugi one nie chca miec dzieci

bo najczesciej maja juz walsne

 

a ja chce przezyc dopiero pierwsze zamieszkanie z dziewczyna, a potem rozwijac zwiazek, zalozyc rodzine, miec dwojke, trojke dzieci.. a one już dawno mialy dzieci

ja nie mam z tymi kobietami nic wspolnego, dlatego szukam mlodszych, to chyba bardzo logiczne... ?

PS mam 40 lat

nie,nielogiczne. Już pół roku tu trujesz,nie,masz najmniejsze szanse żeby załapać 20 letnią,a szukać normalnej 30stki szukaj na żywo ...ie,nie na portalach,gdzie większość to desperatki.

Psst,wyjawię Ci sekret. Te 20stki co tam siedzą szybciej Cię złapą na dzieciaka niż 30 40stki :) 95% 20 letnimdziewczynom też się nie podobasz. Inaczej już dawno byś znalazł,a tak to jęczysz i jęczysz,lepiej niż kobieta podczas seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

nie,nielogiczne. Już pół roku tu trujesz,nie,masz najmniejsze szanse żeby załapać 20 letnią,a szukać normalnej 30stki szukaj na żywo ...ie,nie na portalach,gdzie większość to desperatki.

Psst,wyjawię Ci sekret. Te 20stki co tam siedzą szybciej Cię złapą na dzieciaka niż 30 40stki :) 95% 20 letnimdziewczynom też się nie podobasz. Inaczej już dawno byś znalazł,a tak to jęczysz i jęczysz,lepiej niż kobieta podczas seksu...

siedze w domu, ubieram sie byle jak, mam troche nadwagi, wiec jak mam sie komus spodobac?

idzie wiosna, zamierzam wziac sie za siebie, zaczac randkowac, i mysle na kogo mam szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

nie,nielogiczne. Już pół roku tu trujesz,nie,masz najmniejsze szanse żeby załapać 20 letnią,a szukać normalnej 30stki szukaj na żywo ...ie,nie na portalach,gdzie większość to desperatki.

Psst,wyjawię Ci sekret. Te 20stki co tam siedzą szybciej Cię złapą na dzieciaka niż 30 40stki 🙂 95% 20 letnimdziewczynom też się nie podobasz. Inaczej już dawno byś znalazł,a tak to jęczysz i jęczysz,lepiej niż kobieta podczas seksu...

Małe sprostowanie, on tu siedzi od paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcv

a co wyście  chłopy robiły do tej 40stki ze marza się wam 20 stki????? Wasza era juz minęła, pobutka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

a co wyście  chłopy robiły do tej 40stki ze marza się wam 20 stki????? Wasza era juz minęła, pobutka!!!!

niesmialosc, tradzik, nieszczesliwa milosc, nadopiekunczy rodzice, praca, epizod depresji..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
 

a co wyście  chłopy robiły do tej 40stki ze marza się wam 20 stki????? Wasza era juz minęła, pobutka!!!!

Mi nie marzą się 20-ki max 10 lat młodsza choc i tak w to nie wierzę. Robili? Próbowałem poznawać kobiety od 30 ki dopiero, bo dopiero wtedy poczułem sie pewnie z pracą. I nic z tego. Zakochałem się tak bardzo, że zapominać o kimś musiałem z 4 lata żeby poznac kogoś nowego. A później juz byłem bardzo ostrożny, żę uczucia bolą jak są źle ulokowane. Nie jest to tak że pyk i robimy związek. Wcale nie zuważyłem, zaangażowania kobiet które próbowałem poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

siedze w domu, ubieram sie byle jak, mam troche nadwagi, wiec jak mam sie komus spodobac?

idzie wiosna, zamierzam wziac sie za siebie, zaczac randkowac, i mysle na kogo mam szanse :)

no to jak się weźmiesz za siebie,tak na poważnie i porządnie to może jakaś parolatka cię weźmie. Ale raczej nie 20stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

niesmialosc, tradzik, nieszczesliwa milosc, nadopiekunczy rodzice, praca, epizod depresji..

 

Facet,powinieneś się udać do dobrego psychologa...przez twoja zrytą psychikę masz problemy z normalnym życiem. Zrozum,że Twoja młodość upłynęła,nie wróci,a wiedz że dla 20stki to prawie katorga jesli będziesz się do niej pchać. One cię nie chcą no...Jak mamy Ci wyjaśnić,że to nie jest zbyt normalne,zajeżdża czymś niefajnym,dla takiej 20stki nie będziesz zbyt atrakcyjny jeśli ma chodzić o MIŁOŚĆ  a nie wyzysk finansowy...

Zostaw przeszłość za sobą,bo inaczej się zestarzejesz i umrzesz bez partnerki,nie mówię ci tego,żeby sprawiać ci przykrość tylko,żeby ci uświadomić że będziesz tkwić w nadziei aż w ogóle żadnej,nawet równolatki nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopy

zostały wam rówieśnice szybciej wtedy kogosznajdziecie a te 20 stki do bajek sobie włóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopy
 

Facet,powinieneś się udać do dobrego psychologa...przez twoja zrytą psychikę masz problemy z normalnym życiem. Zrozum,że Twoja młodość upłynęła,nie wróci,a wiedz że dla 20stki to prawie katorga jesli będziesz się do niej pchać. One cię nie chcą no...Jak mamy Ci wyjaśnić,że to nie jest zbyt normalne,zajeżdża czymś niefajnym,dla takiej 20stki nie będziesz zbyt atrakcyjny jeśli ma chodzić o MIŁOŚĆ  a nie wyzysk finansowy...

Zostaw przeszłość za sobą,bo inaczej się zestarzejesz i umrzesz bez partnerki,nie mówię ci tego,żeby sprawiać ci przykrość tylko,żeby ci uświadomić że będziesz tkwić w nadziei aż w ogóle żadnej,nawet równolatki nie znajdziesz...

20 stki to maja ojcow w tymwieku, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Najpierw dobra praca a nie myślenie o związkach. Chyba nigdy nie będę z nikim, bo jak siebie nie da się utrzymać to wszystko inne to tylko marzenia j bajki w tej dziurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78
 

Też szukam w podobnym przedziale mam 43, z tym podobaniem to jest różne. Połowa nie ma zdjęć. Najczęściej lepiej sie rozmawia właśnie z nimi. Nigdy nie miałem do czynienia z kobietami z dziećmi, ale ogólnie lepiej się z nimi rozmawiało. W naszym wieku to zapomnij, że zaczniesz od zera. Ja byłęm zbyt przestraszony, żebym nprmalnie jak inno 25-30 myślał o rodzinie. Ani o pracę stałą ciężko ani nie poznawałem nikogo. Nie wyobrażałem sobie więc tego.

Zdjęć to nie a więcej niż połowa. Moim zdaniem nie powinni zezwalać na profile bez zdjęć bo wiadomo że zdjęcie to pół sukcesu i nie powinno się wstydzić swojego wyglądu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

20 stki to maja ojcow w tymwieku, eh

no właśnie...a tak btw na temat ojców...są tu może ojcowie? Matki? Niech się wypowiedzą czy widzą swoją 20 letnią córkę z 40 latkiem..mało zadbanym w dodatku...

Bo ja i większość 20stolatek poprostu nie chcemy przebywac zbytnio z takimi starszymi. Nas to trochę...obrzydza...jeżeli facet nie rozumie to niech wyobrazi sobie że miałby 50 -55 latkę która nachalnie usiłuje albo wejść w związek albo się ,,zaprzyjaźniać". Niesmaczne trochę,prawda? No w druga stronę też to działa. Dla mnie facet musi być młody,zdrowy,sprawny,zadbany. Nie musi być przystojny. Ale wiekowo jak nie 20stoletni to GÓRA 26 -27  lat. Nie wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

20 stki to maja ojcow w tymwieku, eh

no właśnie...a tak btw na temat ojców...są tu może ojcowie? Matki? Niech się wypowiedzą czy widzą swoją 20 letnią córkę z 40 latkiem..mało zadbanym w dodatku...

Bo ja i większość 20stolatek poprostu nie chcemy przebywac zbytnio z takimi starszymi. Nas to trochę...obrzydza...jeżeli facet nie rozumie to niech wyobrazi sobie że miałby 50 -55 latkę która nachalnie usiłuje albo wejść w związek albo się ,,zaprzyjaźniać". Niesmaczne trochę,prawda? No w druga stronę też to działa. Dla mnie facet musi być młody,zdrowy,sprawny,zadbany. Nie musi być przystojny. Ale wiekowo jak nie 20stoletni to GÓRA 26 -27  lat. Nie wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

20 stki to maja ojcow w tymwieku, eh

no właśnie...a tak btw na temat ojców...są tu może ojcowie? Matki? Niech się wypowiedzą czy widzą swoją 20 letnią córkę z 40 latkiem..mało zadbanym w dodatku...

Bo ja i większość 20stolatek poprostu nie chcemy przebywac zbytnio z takimi starszymi. Nas to trochę...obrzydza...jeżeli facet nie rozumie to niech wyobrazi sobie że miałby 50 -55 latkę która nachalnie usiłuje albo wejść w związek albo się ,,zaprzyjaźniać". Niesmaczne trochę,prawda? No w druga stronę też to działa. Dla mnie facet musi być młody,zdrowy,sprawny,zadbany. Nie musi być przystojny. Ale wiekowo jak nie 20stoletni to GÓRA 26 -27  lat. Nie wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

20 stki to maja ojcow w tymwieku, eh

no właśnie...a tak btw na temat ojców...są tu może ojcowie? Matki? Niech się wypowiedzą czy widzą swoją 20 letnią córkę z 40 latkiem..mało zadbanym w dodatku...

Bo ja i większość 20stolatek poprostu nie chcemy przebywac zbytnio z takimi starszymi. Nas to trochę...obrzydza...jeżeli facet nie rozumie to niech wyobrazi sobie że miałby 50 -55 latkę która nachalnie usiłuje albo wejść w związek albo się ,,zaprzyjaźniać". Niesmaczne trochę,prawda? No w druga stronę też to działa. Dla mnie facet musi być młody,zdrowy,sprawny,zadbany. Nie musi być przystojny. Ale wiekowo jak nie 20stoletni to GÓRA 26 -27  lat. Nie wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Nie koniecznie, większość osób dokonuje swoich odczuć na podstawie swoich odczuć, wrażeń. Nie wszystko się przelicza na wypłaty. Może mieć inne atuty, którymi zaimponuje kobiecie. Nie wszyscy są tak wyrachowani jak ty, że przeliczają swój związek na złotówki.

jakie niby atuty? Od nas korzystacie to że młoda i ładna a ona musi to przecierpieć i wiązać się z takim 40 latkiem? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
 

Zdjęć to nie a więcej niż połowa. Moim zdaniem nie powinni zezwalać na profile bez zdjęć bo wiadomo że zdjęcie to pół sukcesu i nie powinno się wstydzić swojego wyglądu .

Tak powinno być jak np na fotoflirt jest. Kobiety wchodzą jak dobrze uda się zrobić zdjęcie. Takie mi kiedyś wyszło z 8 lat temu super foto i widać niebo i las i jezioro i mnie trochę, że lecą na to jak głupie, mam wejsć do 12-16 dziennie. Tylko bo im się foto podoba. Dobrze wiem. Ale z czasem się znudzi i będą obojętne. Więc piszę. Ale czasem poproszę o zdjęcie. Połowa osób nie chce nawet przesłać. Czasem któraś sama z siebie wysle jak podam maila bo pisze że nie ma konta i to się chwali, sama mówiła, żę tak będzie w porządku. Rzadkość wśród kobiet. Ale nie będę na 100 km nic tworzyć. Inne, jeżeli prześlą fotkę i mi sie nie podoba zostawiam sobie i milknę, niech wie, że gdyby miała zdjęcie, byłoby inaczej. Ze mną robi;łyby tak samo. Tylko, że zawsze mam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

niesmialosc, tradzik, nieszczesliwa milosc, nadopiekunczy rodzice, praca, epizod depresji..

I Wam trzeba to wybaczyć a takiej 30-40 to już się dziwicie, że nie jest już młoda, ładna i ma dzieci 😉 haha Halo, pobudka! 

Większość osób po 30stce ma już jakieś życie osobiste za sobą, jakiś bagaż. Czas też nie stoi w miejscu i ludzie (WSZYSCY! FACECI TEZ!) się starzeją. To normalne. Trudno oczekiwać, że jakaś  35 letnia kobieta nie będzie miała żadnych doświadczeń, cerę nastolatki, pełna wigoru i młodzieńczego zapału i wiernie czekała na swego 40latka który obudził się dopiero teraz bo wcześniej miał trądzik i epizod depresji.

Jak ci się to nie podoba zmień "widełki" na 19-25, ale nie licz na wyrozumiałość, bo młode dziewczyny w 99% chcą młodych facetów. A nie męską śpiącą królewnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Większość kobiet preferuje starszych facetów, na ogół jest to kilka lat, ale niektóre chcą wolą o wiele starszych. Taki Bogusław Linda, jest dalej bardzo atrakcyjny dla kobiet, podczas kręcenia "psów" był przed 40, jest polską ikoną męskiego seksapilu i to nie jest spowodowane, jego niesamowicie wysokimi zarobkami. Gdyby chodziło tylko o kasę, to, zamiast wzdychać do George'a Clooney, kobiety by wzdychały do Billa Gates'a-obaj panowie w zbliżonym wieku.

Linda jest przystojny i nie płacze na kafeteri nad swoim losem, tylko po męsku bierze je w łapy. Czego nie mozna powiedzieć o 99% polskich 40latków. 

A Gates dzięki kasie zawsze pewnie miał jakaś chętną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przespalem swoja mlodosc, spora czesc doroslego zycia, ale chce wreszcie zaczac zyc, bardzo brakuje mi bliskiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Zdjęć to nie a więcej niż połowa. Moim zdaniem nie powinni zezwalać na profile bez zdjęć bo wiadomo że zdjęcie to pół sukcesu i nie powinno się wstydzić swojego wyglądu .

Nie chodzi o wstyd a o to, by facet nie oceniał po wyglądzie. A jak któraś mimo rozmowy nie chce wysłać zdjecia to znaczy że nie jest zainteresowana. Tak to działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Przespalem swoja mlodosc, spora czesc doroslego zycia, ale chce wreszcie zaczac zyc, bardzo brakuje mi bliskiej osoby.

To obniż trochę loty i patrz na sprawę bardziej realnie, bo myśląc życzeniowo typu 20latka która nagle zakocha sie na zabój  będzie wierną kochającą małżonką której nie będziesz brzydzić ani nie będzie jej przeszkadzać że pół zycia przespałeś to prześpisz kolejną połowe życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

To obniż trochę loty i patrz na sprawę bardziej realnie, bo myśląc życzeniowo typu 20latka która nagle zakocha sie na zabój  będzie wierną kochającą małżonką której nie będziesz brzydzić ani nie będzie jej przeszkadzać że pół zycia przespałeś to prześpisz kolejną połowe życia. 

szczerze dziekuje za te rady

moze macie racje

realia sa takie, ze kobiety patrza na wyglad  i pozycje (w tym kase), a nie charakter

i faktycznie rozumiem, ze dla 20 latki, czy 25 latki lub nawet 28 latki moge byc stary, majac te 40 lat

jak mialem 20 lat, dla mnie 26 latek byl stary, pamietam to dobrze i przyznaje to

ale rzecz w tym, ze  - nie wiem ile ty masz lat - ale zobacysz kiedy, ze czas leci b. szybko

jak ktos ma 40 lat i dzieci 15 letnie, to po dzieciach widzi, ze czas szybko leci, bo ona sa duze... i przez te duze dzieci, ich rodzic czuje sie starszy

ale 40 latek, ktory jest singlem i malo w zyciu przeszedl w sensie zwiazkow, wciaz czuje sie wzglednie mlody, bo on jest de facto na tym samym etapie zycia jak wtedy gdy mial 24 lata

ale moze faktycznie 10 lat roznicy to max i powinien szukac kobiety 30 +

pospotykac sie pol roku, potem zameiszkac razem wynajmujac jakies mieszkanie, potem za 1.5 roku slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No a czego Ty sie spodziewales?? 

Ustaw widełki jak już ktoś Ci wyżej napisał na 19-25 i podrywaj. Tylko nie jęcz nam tutaj, ze żadna ciebie nie chce. Wcale im sie nie dziwię. Ja mam 31 lat i z panów po 40 to w ubiegłym roku spodobało mi sie raptem dwóch. Bardzo wysocy postawni mężczyźni z pięknym uśmiechem i wysokim poziomem testosteronu. Chłopie kobiety też mają swój gust. Nie rozumiem tylko twoich żali tutaj. Co my ci poradzimy na to, ze żadna cie nie chce? Mamy schudnąć za ciebie? Zoperowac sie czy co?  Z tego co widać po tobie to jesteś urodzonym starym kawalerem. I lepiej bys dzieci nie mial, bo skrzywisz im psychikę swoimi deebilizmami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No a czego Ty sie spodziewales?? 

Ustaw widełki jak już ktoś Ci wyżej napisał na 19-25 i podrywaj. Tylko nie jęcz nam tutaj, ze żadna ciebie nie chce. Wcale im sie nie dziwię. Ja mam 31 lat i z panów po 40 to w ubiegłym roku spodobało mi sie raptem dwóch. Bardzo wysocy postawni mężczyźni z pięknym uśmiechem i wysokim poziomem testosteronu. Chłopie kobiety też mają swój gust. Nie rozumiem tylko twoich żali tutaj. Co my ci poradzimy na to, ze żadna cie nie chce? Mamy schudnąć za ciebie? Zoperowac sie czy co?  Z tego co widać po tobie to jesteś urodzonym starym kawalerem. I lepiej bys dzieci nie mial, bo skrzywisz im psychikę swoimi deebilizmami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi się zdaje, że osoby, które nie wstawiają zdjęć robią tak, bo boją się, że ktoś znajomy przypadkiem zobaczy, że na portalach miłości szukają i piszą jakies bzdetowe opisy. Siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×