Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Wchodze na sympatie, daje sobie kobiety od 20 do 40 roku i patrze na wszystkie

Polecane posty

Gość jabłeczna
 

Przespalem swoja mlodosc, spora czesc doroslego zycia, ale chce wreszcie zaczac zyc, bardzo brakuje mi bliskiej osoby.

 no to jak chcesz bliskiej osoby to co ci za roznica czy 20 latka czy 30 latka? Hipokryzja w cholerę,sam lecisz na wyglad i mlodość a dziwisz się że kobiety robią to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Mi się zdaje, że osoby, które nie wstawiają zdjęć robią tak, bo boją się, że ktoś znajomy przypadkiem zobaczy, że na portalach miłości szukają i piszą jakies bzdetowe opisy. Siara

tak wlasnie jest

niby tinder teraz zrewolucjionizowal portale, czy raczej aplikacje randkowe, ale kojarzy sie on raczej z osobami 19-25 lat, ktore szukaja seksu i traktuja to na luzie

 

a jak ktos jest po 30stce czy 40stce i szuka milosci, to jest troche wstyd, ze zobaczy ktos znajomy

 

Onsam, a co Ty o tym myslisz? nie boisz/wstydzisz e zobaczy to ktos znajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie nie ma problemu, że ktoś nie dodal zdjęcia. I tak najważniejsza jest rozmowa, jak nie ma o czym gadać, najlepszy wygląd nie pomoże. Waga, wzrost, kolor oczu, włosów można podać żeby ktoś miał ogólne pojęcie. I tak na żywo się wszystko okaże. Zresztą często jest tak, że w pierwszym wrażeniu nie ma rażenia piorunem, ale ktoś może być tak sympatyczną, inteligentną, zalotną osobą, że po czasie zaczyna się podobać też z wyglądu. 

Jak ktoś zagaduje i chce od razu zdjęcie, dla mnie out, bo to znaczy, że jest kolekcjonerem zdjęć. Są osoby, które są zadowolone ze swojego wyglądu, po prostu dbają o swoją prywatność i nie wysyłają swoich zdjęć każdej, przypadkowej osobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×