Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Demiurgia

Ogłoszenie matrymonialne

Polecane posty

Gość Demiurgia


Mam 39 lat i adoptowanego wspaniałego 4-letniego synka. Partner umarł gdy dziecko miało rok. Chcę stworzyć synkowi nową rodzinę i zapewnić mu męskie wzorce.

Szukam mężczyzny bezdzietnego, który nie może lub nie chce mieć dzieci, ale bardzo pragnie założyć rodzinę i być dla kogoś ojcem. Może być również wdowiec ze swoim dzieckiem, ewentualnie mężczyzna rozwiedziony. Wiek: nie mniej niż 37 i nie więcej niż 55 lat.

Posiadam wyższe wykształcenie i ustabilizowaną sytuację mieszkaniowo-finansową. Mieszkam w pobliżu Gniezna.

Moje zainteresowania: duchowość, polityka, ogrodnictwo, gotowanie, lubię też, jak prawie każda kobieta, tańczyć. Ze sportów regularnie uskuteczniam pływanie. Nie palę.

Uwaga ! Spotkanie lub wysłanie mojego zdjęcia możliwe dopiero po minimum 2 tygodniach korespondencji mailowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Demiurgia ciekawy nick juz sam w sobie dużo mówi o osobie dająca takie ogłoszenie (mitologia i historia starożytna powiązana z wierzeniami zawsze mnie ciekawiła )

Odnowienie ,zbudowanie czy stworzenie cel śmiały i szlachetny gdy dotyczy rodziny tym bardziej gdy kobieta (sama w sobie jest stworzycielem życia)dąży do tego.

Sam już nie wierze w  instytucje małżeństwa w przyjaźń owszem i mam

pytanie ,co do tych męskich wzorców naprawdę myślisz że one dziś są pomocne i mają wartość jak kiedyś (mi dużo problemów stwarzają w dzisiejszym świecie )dziś za dużo wykorzystują takich ludzi szczególnie kobiety (paradoks ale prawda)

Powodzenia i przepraszam za wpis nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demiurgia

Dziękuję za zainteresowanie i ciekawy wpis. Wedlug mnie w dzisiejszych czasach męskie wzorce mają jak najbardziej rację bytu i można je rozumieć nawet szerzej niż kiedyś, czyli jako wzorce tworzone przez MĘŻCZYZNĘ OBECNEGO (fizycznie i mentalnie). 

Przyjaźń to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć bardzo ogólny ze tak powiem do bani (sorki )

Co to miało być .mam 100miesznaych uczuć od  rzucania(badziewiem do dziwnego zrozumienia ) to kaffe/

zrozum ,ok sorki twój temat ,ładne prowo lub bez sensu zaczepka ,a co do wartosci męskich popracuj nad nimi .wiem że mogłem obrazić ale nie sądzę ,nie ta płaszczyzna zrozumienia i zagadnienia była w tym samym czasie omawiania .

A na marginesie moje wzorce i zasady męskosci są do bani dziś kobiety 80% z nich uwazaja za dno co nie przeszkadza im płakać co dzien za ich brak (taki paradoks)

Twoje ogłoszenie było super ale dziś bardzo kurcze (sory jak echo byłej ) badrzo chciałbym wiarzyć dobre zamiary ale zycie kładzie na kolana poniewiera ,

życze maleńka byś zaniechała lub spotkała coś co przeczy teorii bagna tego świata ukłony i powodzenia oile to nie prowo

miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jestem w szoku, kobieta napisała jasno i przejrzyście o co jej chodzi. Kawa na ławę.

Szanuję i gratuluję odwagi/inteligencji.

Życzę znalezienia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×