Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość M.B

Najlepsze drogerie internetowe

Polecane posty

Gość M.B

Chciałabym tu stworzyć listę drogerii internetowych które sprzedają oryginalne i przede wszystkim świeże kosmetyki. Czy po kupieniu kosmetyku w drogerii korzystałyście z tego kalkulatora ? https://www.dolce.pl/dataprodukcji/ Można w nim sprawdzić czy kupiony kosmetyk jest świeży. Dużo drogerii internetowych ma tak atrakcyjne ceny bo sprzedaje stare produkty. Warto sprawdzać który sklep internetowy ma świeży asortyment. Warto to sprawdzać również jeśli kupujecie kosmetyki stacjonarnie, ostatnio kupiłam w Rossmannie podkład wyprodukowany 4 lata wcześniej. Tak więc dzielcie się swoim doświadczeniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczęłam zamawiać kosmetyki faberlica, z tego co piszą to nie testuja na zwierzętach... za drugim razem dostałam 4 gratisy (jakaś chemie - środki do sprzatania) 

Krem do twarzy i drugi pod oczy narazie testuje... ale póki co jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B

Chodziło mi o drogerie internetowe sprzedające różne marki a nie o firmę zajmującą się marketingiem wielopoziomowym (MLM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
 

Chodziło mi o drogerie internetowe sprzedające różne marki a nie o firmę zajmującą się marketingiem wielopoziomowym (MLM)

Rozumiem... Jeśli chodzi o drogerie to raczej kupuje tylko w sklepach stacjonarnych ewentualnie zamawiam na allegro... W sumie Darmar (to hurtownia) mogę polecić mają duży wybór i jest dość tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B

Chodzi o drogerię Damarsklep ? Ceny mają konkurencyjne, a jak jest ze świeżością kosmetyków ? Sprawdzałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B

Darmarsklep - literówka w poprzednim poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
 

Chodzi o drogerię Damarsklep ? Ceny mają konkurencyjne, a jak jest ze świeżością kosmetyków ? Sprawdzałaś ?

Tak, ogólnie nie były to duże zamówienia... ale na przeterminowane produkty lub takie z krótszym terminem nie trafiłam... więc tutaj bez obaw (choć z drugiej strony gwarancji też nie mogę dać że tak będzie za każdym razem bo nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B

Ok. Dziękuje za Twój typ, ale mam też nadzieję na wypowiedzi innych forumowiczek, tak więc zachęcam do dzielenia się swoją opinią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię drogerię larose.care za kosmetyki z bardzo fajnym składem, innych tam nie znajdziesz 🙂 Więc drogeria idealna dla fanek naturalnych składów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×